Miliony z kokainy upchnięte w skrytkach

Prawie 30 funtów kokainy, luksusowe zegarki i $3 mln w gotówce znaleziono w sprytnych schowkach w mieszkaniu na Bronksie. Mundurowi trafili tam po trwającym ponad dwa miesiące śledztwie wymierzonym w handlarza narkotyków Juana Rondona (60 l.).

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

usa.se.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

39

Prawie 30 funtów kokainy, luksusowe zegarki i $3 mln w gotówce znaleziono w sprytnych schowkach w mieszkaniu na Bronksie. Mundurowi trafili tam po trwającym ponad dwa miesiące śledztwie wymierzonym w handlarza narkotyków Juana Rondona (60 l.).

Mieszkanie przy Gates Place w pobliżu Moshulu Parkway w Norwood było na oku agentów z Biura Specjalnego Prokuratora ds. Narkotyków, nowojorskiej policji i DEA już od pewnego czasu. W środę agenci zauważyli, jak Rondon wchodzi do budynku z torbą, a chwilę później z nią wychodzi i wraca z pustymi rękami. Kiedy ponownie wyszedł z mieszkania został zatrzymany. Miał przy sobie kokainę. Agenci ruszyli do przeszukania mieszkania.

Lokalu, który był centrum dystrybucji narkotyków w regionie, nie chronił nawet żaden system antywłamaniowy. Jednak podczas przeszukania natrafiono na schowki w meblach, a w nich narkotyki, zegarki Roleksa i Cartiera oraz pieniądze zapakowane w paczki owinięte gumkami i opatrzone etykietami z datami z kilku ostatnich lat. W stoliku kawowym znaleziono kokainę i trochę gotówki, szafka nocna skrywała co najmniej 10 luksusowych zegarków, w schowkach w komodach ukryte było jeszcze więcej pieniędzy.

- To dochodzenie pokazuje, jak lukratywny może być biznes związany z handlem kokainą – stwierdziła w oświadczeniu Bridget Brennan, miejska prokurator ds. narkotyków.Rondon, według dokumentów deportowany w 2006 r., został oskarżony o handel narkotykami i aresztowany bez prawa do kaucji.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

jest godzina ósma dwadzieścia cztery pierwszego dnia przerwy świątecznej; przebudził mnie dźwięk telefonu jednak nie miałem problemów by wstać i odebrać, pomimo że zeszłego dnia moje podekscytowanie oraz zniecierpliwienie nie pozwoliło mi zasnąć do godziny drugiej, wręcz przeciwnie zerwałem się z łóżka i podbiegłem do aparatu zrywając z niego słuchawkę;

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Na mieszkaniu, lato ( końcówka wakacji ) WIEK- 14 lat

Zacznijmy więc od tego że było to 3 lata temu więc pamiętam to jak przez mgłe, ale pamiętam.
Około 15 Sierpnia, ustaliliśmy z kolegą X i Z że spróbujemy tej całej hehehuany.
Załatwiłem gram z niedokońca sprawdzonego źródła, udaliśmy sie do lidla po jakąś pepsi i czipsy żeby nie było tak sucho.
( Niepamiętam dokładnie godzin więc będe pisał tak jak to pamiętam )

  • Benzydamina

### Substanja: 1x Tantum Rosa(50mg benzydaminy, na pierwszy raz) ###


### Doświadczenie: mj(dosyć duże ilości), grzyby(małe ilości)###


(-: Dziennik pokładowy :-)

  • Etanol (alkohol)
  • Grzyby halucynogenne
  • Miks

weekend, siedzę sam w domu, perspektywa grania na kompie/siedzenia na necie/oglądania filmów. Ogólny nastrój - dobry. Komfort psychiczny związany z bezpieczeństwem w domu i pewnością bycia samemu.

Siedzę sobie wieczorkiem, gram w Call of Duty, popijam drinkami, żeby sobie umilić czas. Niestety z mj strasznie lipnie było na osiedlu, nie udało mi się niczego pochytać więc - wódka stary przyjaciel. Ok. godz 21, już lekko sfazowany alkoholem, miałem niesamowitą chcicę na palenie. Brak możliwości, ale non stop wracałem do tego myślami. Wtedy też mnie olśniło, że jeden kumpel ma przecież grzyby, podobno te lepsze, czyli cubensisy, a nie nasze polskie łysiczki. Kumpel mnie uprzedzał, że już po połowie tego co kupiłem jest niesamowita bania grzybowa.

randomness