REKLAMA
Mieszkaniec Lublina chciał sprzedać narkotyki policjantom

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Kurier Lubelski
AG

Odsłony

863

26-latek podszedł do policjantów i spytał, czy chcą kupić narkotyki. Mężczyzna był zaskoczony, gdy zamiast pieniędzy, funkcjonariusze wyciągnęli swoje legitymacje.

Policyjny patrol pełnił nocną służbę w okolicy ul. Magnoliowej. Ok. godz. 1.30 funkcjonariusze podjechali na parking przy jednym z marketów. Gdy wysiedli z auta, zatrzymało się przy nich BMW, z którego wysiadł z kolei młody mężczyzna. Przywitał się i zapytał, czy nie chcieliby kupić narkotyków. - Miał przy sobie woreczek z zawartością białego proszku. Zdziwił się bardzo, kiedy zamiast pieniędzy za porcję amfetaminy zobaczył policyjne legitymacje - mówi Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

Policjanci wylegitymowali mężczyznę. Okazało się, że to 26-letni mieszkaniec Lublina. Został on zatrzymany i trafił już do aresztu. - Podczas przeszukania samochodu policjanci zabezpieczyli trzy woreczki z zawartością białego proszku. Po sprawdzeniu narkotestem okazało się, że była to amfetamina. W jego mieszkaniu odnaleźliśmy także wagę elektroniczną - dodaje Laszczka-Rusek.

26-latek już wcześniej miał kłopoty z prawem - odpowiadał za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Marihuana
  • Miks

Woodstock 2013. Nastawienie bardzo pozytywne, sprawność umysłowa na dobrym poziomie. Lekkie zmęczenie niezregenerowane jeszcze po dniu poprzednim. Całkowicie pusty żołądek.

Na wstępie muszę zaznaczyć, że raport  był pisany „na raty” pod wpływem różnych substancji jak 4-ho-met, 4-aco-dmt, 2cp, MJ, a część na trzeźwo. Tak więc jest on zróżnicowany pod względem stylu jak i spojrzenia na opisywane wydarzenia.

 

  • Heimia salicifolia

Nazwa substancji: Sinicuichi / Sun Opener / Heimia salicifoliaPoziom doświadczenia użytkownika: mj, haszysz, gałka muszkatołowa, dxm, efedryna, amfetamina, lsa, absynt (domowy, a jakże:)), salvia divinorum, mdma, mnóstwo różnych ziółek, które albo nie działały (np. kanna) albo działały za słabo by uznać je za narkotyk (np. chmiel, marihuanilla).

  • Etanol (alkohol)
  • Inne
  • Marihuana
  • Mefedron

Set & Setting: Klub z muzyka elektroniczna (dubstep, breakbeat, dnb i takie tam), nastrój piątkowy :) głownie stawiałem na dobrą zabawę do samego rana

Możliwie dokładne dawkowanie: 65kg, Mefedron sniff ~600mg (100mg krysztalow ~ ok.30min ~250 puder ~ ok.1,5h ~ 250 puder) , MJ 1g (0,5g i drugie po ~20min [gibony]) , Alkohol: piwko x2, wódka 4 kolejki (ciężko opisać, akurat na alkohol najmniej poświęciłem uwagi), nieznana legalna kapsułka.

  • LSD-25

Caly dzien chodzilem troche nakrecony faktem ze to DZISIAJ po raz pierwszy

sie zkwasze..


Wieczorem pojechalem do qmpla spalilismy troche gandzi izaczelismy ciuckac

kawalek papierku z wizeruniem diabla tasmanskiego - wtedy ogarniala mnie

niepewnosc jak cos tak malego ma mnie tak konkretnie zponiewierac ale co

tam...joosh z kwasem w gembie poszlismy do sklepu po kilka pivek & cos do

zarcia - bo gastrofaza po gandzi dokuczala nam dosc konkretnie..wtedy bylo

randomness