REKLAMA
Mieszkaniec gminy Kock wpadł z kilogramem amfetaminy

Czarnorynkowa wartość nielegalnego towaru to ok. 30 tysięcy złotych.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Dziennik Wschodni
jsz

Odsłony

272

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 44-latka z gminy Kock. Mężczyzna miał ze sobą kilogram amfetaminy. Czarnorynkowa wartość nielegalnego towaru to ok. 30 tysięcy złotych.

Robert M. został zatrzymany 20 stycznia. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi do 10 lat więzienia. 44-latek ma być tymczasowo aresztowany.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci będą wyjaśniać, skąd mężczyzna miał narkotyki oraz dokąd miały trafić.

Tylko w ubiegłym roku policjanci z lubelskiego Zarządu CBŚP przechwycili blisko 44 kilogramy narkotyków. Była to zarówno amfetamina, jak i kokaina, haszysz, heroina i marihuana.

W ręce mundurowych wpadło również ponad 4,6 tys. tabletek ekstazy, ponad 1,5 kilograma metaamfetaminy, 2 kilogramy metafedronu oraz ponad 58 kilogramów katu. To narkotyk z Afryki, który dotychczas rzadko był przemycany do Polski. Policjanci zlikwidowali także 5 plantacji konopi indyjskich.

Oceń treść:

Average: 6 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Muchomor czerwony
  • Tripraport

spory las ok. 6 km za miastem, następnie autobusy komunikacji miejskiej, mieszkanie w centrum

9 ususzonych naturalnie muchomorów czerwonych spożytych samotnie w lesie. Początkowe efekty tak jak przy wywarach z mniejszej ilości suszu tj. dysocjatywna poprawa humoru, wyostrzenie zmysłów, zastrzyk energii etc. no i mdłości naturlich, ale ku mojemu zdziwieniu bez spawania. Już po ok. 20 minutach pierwsza halucynacja słuchowa - wzmocniony odgłos przytłumionego bicia serca dobiegający jakby spod ziemi. Z czasem coraz większe oddzielenie od więzi z własną osobą, jak również zanik tego podłego posmaku związanego ze świadomością bycia zamkniętym w tzw.

  • 4-ACO-DMT

Wiek: 20 lat, ~65kg masy.

Substancja: ~25mg 4-ACO-DMT doustnie.

Doświadczenie: etanol, nikotyna, kofeina, konopie, syntetyczne kanabinoidy, XTC, mefedron, LSD, 2C-E, 4-HO-DIPT, 4-ACO-DMT (20mg).

S&S: Ładny wrześniowy dzionek, słonko świeci.Drugi trip z 4-ACO-DMT. Tym razem 25mg, znaczna różnica w stosunku do 20mg. Efekty bardzo silne, godne polecenia.

  • 3 4-DMMC
  • 3-MMC
  • Pozytywne przeżycie

Pozytywne nastawienie, finał LM, dom

Poniższy raport opisuje podobieństwa i różnice substancji wymienionych w tytule.

3,4-dmmc. Aplikacja doustna około 250g. Moment odczucia nagłej euforii jest nieco delikatniejszy. Pojawia się nagła, silna chęć poznania. Czegokolwiek. Mózg zrobił się głodny, chciałby być nakarmiony jakąś wiedzą, jakąś ciekawostką, czymś nowym, jeszcze mu nieznanym. 

  • Tramadol

Set & Setting - tyra później na chacie - dół psychiczny (max)

Dawka: krople 100mg (20 + 20 + cała reszta)

Doświadczenie: tramal (od kilku lat), dolargan dożylnie (kilka razy), inhalanty (nie pamietam ile - często), inne ciekawe rzeczy z apteki

TRAMAL - moja przygoda zaczęła się kilka lat temu z tym ciekawym i dość pozytecznym lekiem. Szybko przekroczyłem 1000 mg co zakończyło się drgawkami + psychiczną pizdą trwającą do dzisiaj

Kilka miesięcy przerwy...... i..

randomness