Miedwiediew: testy antynarkotykowe dla uczniów i studentów

Prezydent Rosji chce aby uczniowie i studenci obowiązkowo byli poddawani testom antynarkotykowym.

syncro

Kategorie

Źródło

IAR

Odsłony

3152

Prezydent Rosji chce aby uczniowie i studenci obowiązkowo byli poddawani testom antynarkotykowym.

Dmitrij Miedwiediew, który bierze udział w wyjazdowym posiedzeniu Rady Federacji, izby wyższej rosyjskiego parlamentu wyraził zaniepokojenie wzrastającą liczbą młodych osób zażywających narkotyki i inne środki odurzające.

Prezydent i rosyjscy senatorowie spotkali się w Irkucku aby omówić strategię walki ze zjawiskiem narkomanii wśród młodzieży. Już na początku posiedzenia Dmitrij Miedwiediew zapowiedział wniesienie poprawek do ustawy o zwalczaniu narkomanii, które pozwolą na obowiązkowe testowanie uczniów i studentów na obecność środków odurzających w ich organizmie. Władze Rosji chcą również przeforsować ustawę, która wprowadzi obowiązkowe leczenie narkomanów.

Przeciwko takim pomysłom są obrońcy praw człowieka, którzy twierdzą, że takie prawo spowoduje więcej złego niż dobrego. Ich zdaniem, urzędnicy i politycy powinni skoncentrować się na podniesieniu poziomu pomocy socjalnej dla najuboższych i zapewnieniu młodzieży odpowiednich warunków do spędzania wolnego czasu. -"Większość cywilizowanych narodów walczy z tym złem i my powinniśmy to robić" - oświadczył Dmitrij Miedwiediew i dodał, że -"problem narkomanii należy uznać za zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa".

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
<p>Luz - ale rozumiem iż również to samo dotyczy polityków i urzędników oraz służby mundurowe. A do tego pojęcie narkotyk obejmuje alkohol i nikotynę :)</p>
Tapp (niezweryfikowany)
<p>Miliony dzieci w szkolach- miliony testow na wykrycie narkotykow. Ktos zrobi na tym w Rosji interes zycia. I tylko o to chodzi panom u wladzy.</p><p>&nbsp;</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Wiadomo że ktoś na tym zarobi ale jeżeli mają problem z narkotykami w szkołach to trzeba to jakoś tępić .</p>
Zajawki z NeuroGroove

LSD

  • 1P-LSD
  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Wolna chata, rodzice nad morzem

Trip raport bardziej dla siebie, żebym mógł na starość poczytać co odpierdalałem w młodości.

  • Szałwia Wieszcza

Wczoraj nawiazalem pierwszy kontakt z lady SD (salvia divinorum) od poltora roku bylem cichym sluchaczem na listach dotyczacych tej rosliny i az do wczoraj nie wchodzilem w `niebezpieczne zwiazki` z pania SDi.

  • 3-MMC
  • Pierwszy raz

Miejsce : Dom mój pokój zwany przez przyjaciół ,również ludzi oświeconych  "TRIP ROOMEM".

 

Poddałem się po tygodniu czystości , wziąłem 3-mmc to moje pierwsze doświadczenie z tym stymulantem i "kryształem miłości"(zredukowana opinia o metemefku . Rozjebało mnie(z ciekawości zajebałem również sniffa ,ODRADZAM I TO NIE PIERWSZY RAZ W TYM TR) , tętno  granicach 140 uderzeń na minutę, mam totalna gonitwę myśli a piszę to tylko dlatego bo muszę coś robić , TABSY NA USPOKOJENIE !!!

Walnąłem 5 tabsów skład :melisa , chmiel rumianek , KURWA!...na bank pomoże ; /....

  • Dekstrometorfan

Set & Setting - Nastrój? Takowy jak zwykle. Otoczenie? Lord A i mój obszerny pokój, pełen kolorów.

Dawkowanie - dziś dawkuję 10tabl. / 30 min. Bo tak.

Wiek i doświadczenie - lat 18. Doświadczenie: marihuana, dxm, clonazepam, alkohol.

randomness