Miedwiediew: testy antynarkotykowe dla uczniów i studentów

Prezydent Rosji chce aby uczniowie i studenci obowiązkowo byli poddawani testom antynarkotykowym.

syncro

Kategorie

Źródło

IAR

Odsłony

3152

Prezydent Rosji chce aby uczniowie i studenci obowiązkowo byli poddawani testom antynarkotykowym.

Dmitrij Miedwiediew, który bierze udział w wyjazdowym posiedzeniu Rady Federacji, izby wyższej rosyjskiego parlamentu wyraził zaniepokojenie wzrastającą liczbą młodych osób zażywających narkotyki i inne środki odurzające.

Prezydent i rosyjscy senatorowie spotkali się w Irkucku aby omówić strategię walki ze zjawiskiem narkomanii wśród młodzieży. Już na początku posiedzenia Dmitrij Miedwiediew zapowiedział wniesienie poprawek do ustawy o zwalczaniu narkomanii, które pozwolą na obowiązkowe testowanie uczniów i studentów na obecność środków odurzających w ich organizmie. Władze Rosji chcą również przeforsować ustawę, która wprowadzi obowiązkowe leczenie narkomanów.

Przeciwko takim pomysłom są obrońcy praw człowieka, którzy twierdzą, że takie prawo spowoduje więcej złego niż dobrego. Ich zdaniem, urzędnicy i politycy powinni skoncentrować się na podniesieniu poziomu pomocy socjalnej dla najuboższych i zapewnieniu młodzieży odpowiednich warunków do spędzania wolnego czasu. -"Większość cywilizowanych narodów walczy z tym złem i my powinniśmy to robić" - oświadczył Dmitrij Miedwiediew i dodał, że -"problem narkomanii należy uznać za zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa".

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
<p>Luz - ale rozumiem iż również to samo dotyczy polityków i urzędników oraz służby mundurowe. A do tego pojęcie narkotyk obejmuje alkohol i nikotynę :)</p>
Tapp (niezweryfikowany)
<p>Miliony dzieci w szkolach- miliony testow na wykrycie narkotykow. Ktos zrobi na tym w Rosji interes zycia. I tylko o to chodzi panom u wladzy.</p><p>&nbsp;</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Wiadomo że ktoś na tym zarobi ale jeżeli mają problem z narkotykami w szkołach to trzeba to jakoś tępić .</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

nazwa substancji: DXM


poziom doświadczenia użytkownika: DXM pierwszy raz, poza tym feta, XTC, ganja, #, bieluń, Gałka, tussipect, pseudoefedryna.


dawka, metoda zażycia: 30 tab. Acodinu (450 mg DXM) "doustnie" :D


set & setting: ciekawy efektów


efekty (duchowe jak i rekreacyjne): póki nie wstałem z miejsca zajebiste :D


  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Moja pierwsza podróż (może i ostatnia), bo nie miałem jeszcze do czynienia z psychedelikami, jedynie z Maryjane. Nastawienie - oczekiwałem wejrzenia i przygotowałem się porządnie do akcji (ale jak się okazało nie do końca). Bałem się, ale nie jakoś bardzo, kto się nie boi jest głupcem. Miejsce - Kamieniołom w Kozach, woj. śląskie, nie jest to jednak bezpieczne miejsce o czym później. Dzień bezchmurny, warunki atmosferyczne perfekcyjne, nie polecam podróży jeśli ktoś jest podatny na nieidealną pogodę. Nie miałem kompana który (która by mnie przypilnowała) co okazało się ryzykiem.

    Czas - sclerotia zjadłem o 12:10, po godzinie drugą paczkę.

  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Pozytywne: zmęczenie i ciekawość.

Streszczenie: Pierwsze doświadczenie z DXM. Piątek: 300mg, czyli ok. 4,6mg/kg masy ciała, pozytywne doznanie i lekki, pastelowy niedosyt. Sobota: 450mg, odlot zakończony umiarkowanie nieprzyjemnym zjazdem. Raport pisany w niedzielę, ramy czasowe orientacyjne. Inicjały osób trzecich przypisałem losowo.

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Względnie dobre

PORA STRAWIĆ TO INACZEJ

Od mojego ostatniego wrzutu dekstrometorfanu minęło 10 dni i można rzec, że pewne rzeczy się ułożyły, wskoczyły na swe miejsce. Zachowuję trzeźwość, tak jak zamierzałem. Zabawa w świadome śnienie + medytacja + joga dają naprawdę zajebiste efekty. Może nawet za dwa miesiące opiszę co i jak się zmienia, oddając cześć tradycyjnej i zdrowej metodzie na zwiększanie świadomości- zwyczajnej kontemplacji. Dziś jednak mam w planach "naprawić" błędy sprzed kilku dni.

randomness