REKLAMA
Marycha w "bidulu"

Nie krócej niż 3 lata więzienia za ok. 2 kg marihuany rozprowadzonej przez blisko 3 lata.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Rzeszów

Odsłony

2824
Z SĄDU. Prokurator oskarża hadlarzy narkotyków, którzy rozprowadzali marihuanę i podrabianą ekstasy w Domu Dziecka.
Do Sądu Okręgowego w Krośnie trafił akt oskarżenia przeciwko dwóm dealerom narkotyków - 32 letniemu Robertowi B. z Moderówki i 21 letniemu Łukaszowi O. z Szebni. Prokurator zarzuca im m.in. , że w ciągu blisko 3 lat sprzedali około 2 kg marihuany i ponad 400 podrobionych tabletek zawierających środek psychotropowy. Robert B. będzie odpowiadał również za posiadanie blisko pół kilograma marihuany i udostępnienie 99 podrobionych tabletek psychotropowych. Łukasz O. jest oskarżony o przechowywanie tych tabletek z zamiarem wprowadzenia ich do obiegu. Jak ustalono w czasie śledztwa obydwaj mężczyźni, pracujący jako kelnerzy na przyjęciach i weselach rozpoczęli współpracę w 1997 r. Robert B. miał dostęp do narkotyków i zaproponował by Łukasz O. wyszukiwał nabywców. Marihuana i podrabiana ekstasy trafiały do Domu Dziecka w Szebniach. W śledztwie ujawniono 17 odbiorców. Tabletki, które znaleziono w domu Łukasza O., a które sprzedawano jako extasy po poddaniu skomplikowanym badaniom w Instytucie Ekspertyz Sądowych okazały się mieszanką m.in. kofeiny, kwasu salicylowego i pemaliny - środka psychotropowego niedopuszczonego do obrotu w Polsce. W żadnym z lekospisów krajowych i zagranicznych nie znaleziono takiej mieszanki - tabletki zostały podrobione. Wg wyliczeń prokuratury wprowadzona do obiegu marihuana miała wartość około 70 tys. zł. , a znaleziona w mieszkaniu Roberta B. - mogłaby służyć do odurzenia blisko 3 tys. osób. Robert B. przebywa nadal w areszcie i nie przyznał się do winy. Łukasz O. został zwolniony z aresztu i oddany pod dozór policji, przyznał się do zarzuconych mu czynów. Ponieważ oskarżeni udzielali narkotyków osobom małoletnim grozi im kara więzienia nie krótsza od lat 3 a w maksymalnym wymiarze do 15 lat.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
znam sprawe 1.5 zawiasu na5 lat nie bylo tak strasznie heheheh pozdrawiam
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Inne
  • Pozytywne przeżycie

Akademik, czysty przypadek

Opiszę wszystko po krótce bo chyba nie ma się nad czym rozdrabniać, a jest to chyba jedyny TR jaki znalazłem który opisuje to co brałem - własną sperme z cukrem Wiem, że to głupio brzmi, też tak zareagowałem gdy mój kumpel robiący regularnie na labie uczący się na UW nie powiedział mi o tym, że cukier zjedzony przed w dużych ilościach wpływa na zawartość jakiegoś tam hormonu w spermie(nazwy nie pamiętam, jeśli ktoś zna niech napisze) i możesz się praktycznie za nic całkiem miło odurzyć, oczywiście pomijając sam aspekt czynności którą dokonujesz.

  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Szałwia Wieszcza

Set & Setting - Sylwester, rok 2003. Dużo energii, żadnych obowiązków. Nikt nic nie robi, najlepsi kumple mają wyjebane. Zalegają w domach. Planowane imprezy nie wypaliły, nikt też nas nie zaprosił na tubylcze gody. Nie ma miejscówki, u każdego siedzą starzy. Ja i kumpel Bolek postanawiamy zrobić mega miks substancji, które można zmotać na szybko. Wkręcimy się w to, co przyniesie noc i faza.

Nastawienie stricte fazowe, po prostu impreza. Kolędowanie od domu do domu, może gdzieś się wkręcimy.

  • Narkoza

Hej!

Przeczytałem właśnie trip-report pt. Szpitalna anestezja. Ja też kilka razy byłem usypiany i faktycznie miałem niezłe banie.... tylko nigdy nie myślałem o tym jako o przeżyciach

dragowych... może dlatego, że było to narzucone z góry a nie zaplanowane przeze mnie... nie pamiętam jakie środki dostawałem, nie zwracałem na to uwagi, ale to mógł być fentanyl.

  • Inne


*stoje na ulicy.nieruchomo.nagle ruszam.patrze w dol -mam buty na kolkach i wlasnie zblizam sie

do stacji cpn po paliwo.chce skrecic w lewo.nagle-kirownica w moich rekach.tylko kierownica-nie

jest polaczona z butami a jednak moge wlaczyc pomaranczowy , chalasliwy kierunkowskaz i

spokojnie dojechac do dystrybutora .policja tez chce zatankowac .ja bez prawa jazdy ! siadam na

krawezniku i udaje ze to zwyczjne buty...