Marycha w "bidulu"

Nie krócej niż 3 lata więzienia za ok. 2 kg marihuany rozprowadzonej przez blisko 3 lata.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Rzeszów

Odsłony

2828
Z SĄDU. Prokurator oskarża hadlarzy narkotyków, którzy rozprowadzali marihuanę i podrabianą ekstasy w Domu Dziecka.
Do Sądu Okręgowego w Krośnie trafił akt oskarżenia przeciwko dwóm dealerom narkotyków - 32 letniemu Robertowi B. z Moderówki i 21 letniemu Łukaszowi O. z Szebni. Prokurator zarzuca im m.in. , że w ciągu blisko 3 lat sprzedali około 2 kg marihuany i ponad 400 podrobionych tabletek zawierających środek psychotropowy. Robert B. będzie odpowiadał również za posiadanie blisko pół kilograma marihuany i udostępnienie 99 podrobionych tabletek psychotropowych. Łukasz O. jest oskarżony o przechowywanie tych tabletek z zamiarem wprowadzenia ich do obiegu. Jak ustalono w czasie śledztwa obydwaj mężczyźni, pracujący jako kelnerzy na przyjęciach i weselach rozpoczęli współpracę w 1997 r. Robert B. miał dostęp do narkotyków i zaproponował by Łukasz O. wyszukiwał nabywców. Marihuana i podrabiana ekstasy trafiały do Domu Dziecka w Szebniach. W śledztwie ujawniono 17 odbiorców. Tabletki, które znaleziono w domu Łukasza O., a które sprzedawano jako extasy po poddaniu skomplikowanym badaniom w Instytucie Ekspertyz Sądowych okazały się mieszanką m.in. kofeiny, kwasu salicylowego i pemaliny - środka psychotropowego niedopuszczonego do obrotu w Polsce. W żadnym z lekospisów krajowych i zagranicznych nie znaleziono takiej mieszanki - tabletki zostały podrobione. Wg wyliczeń prokuratury wprowadzona do obiegu marihuana miała wartość około 70 tys. zł. , a znaleziona w mieszkaniu Roberta B. - mogłaby służyć do odurzenia blisko 3 tys. osób. Robert B. przebywa nadal w areszcie i nie przyznał się do winy. Łukasz O. został zwolniony z aresztu i oddany pod dozór policji, przyznał się do zarzuconych mu czynów. Ponieważ oskarżeni udzielali narkotyków osobom małoletnim grozi im kara więzienia nie krótsza od lat 3 a w maksymalnym wymiarze do 15 lat.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
znam sprawe 1.5 zawiasu na5 lat nie bylo tak strasznie heheheh pozdrawiam
Zajawki z NeuroGroove
 • 2C-P
 • Pierwszy raz

Mój pokój, noc. Nie dostateczne przygotowanie psychiczne do tego co się wydarzyło.

(Całość tekstu piszę teraz pod niewielką [5mg] dawką 2C-P, nie które "rzeczy" były zbyt niemożliwe i na trzeźwo bym ich nie zrozumiał)

Wiek : 18 lat

Doświadczenie : Zioło, benzydamina,dziesiątki razy DXM, różne NBOMy, różne tryptaminy (5-meo-mipt,grzyby,lsd)

26 Sierpnia 2013 roku , tego dnia uświadomiłem sobie jak bardzo głupi byłem myśląc , że przeżyłem szczyty psychodeliki biorąc duże dawki tryptamin. Myślałem , że coś takiego jak 2C-P nawet mnie nie ruszy... Tak bardzo się myliłem...

 • Bad trip
 • Dekstrometorfan
 • haszysz
 • zioło

nastawienie całkiem pozytywne, zaufani ludzie, wolna znajoma chata

Siema!

Standardowo, dzięki za wybranie tego raportu. A teraz do rzeczy!

WSTĘP

 • Dekstrometorfan
 • Etanol (alkohol)
 • Marihuana
 • Tripraport
 • Tytoń

Jestem pozytywnie nastawiona na tripa, jedyne co mnie zaskoczyło pod koniec to mało czasu, nie spodziewałam się, że będzie to trwało aż tak długo, musiałam szybko wytrzeźwieć

Substancja: DXM (Tussidex - 15 kapsułek po 30mg)

Doświadczenie: THC, alkohol, DXM, 4-Ho-Mipt

Wzrost, waga: 168cm, 60 kg

Dawkowanie: najpierw 10 kapsułek, potem dorzucone 5, w sumie 450 mg, 7,5mg/kg masy ciała

S&S: chłopak od rana w pracy, wraca wieczorem, cały dzień w domu z matką i siostrą. Czuję się dobrze i jestem pozytywnie nastawiona na tripa.

 • Gałka muszkatołowa
 • Pierwszy raz

Pewnego dość nudnego, grudniowego popołudnia, po niedawnym zasłyszeniu pierwszych informacji o nadużywaniu gałki muszkatołowej, postanowiłem własnoręcznie poznać tę drugą stronę popularnej przyprawy.

O 16:07 zjadłem 6 świeżo zmielonych orzechów z jogurtem naturalnym i dżemem. Prawdopodobnie istnieją lepsze metody konsumpcji w tym przypadku, moja nie sprawdziła się. Nawet pół słoika dżemu malinowego nie zamaskowało intensywnie pachnącej gałki. Pomogło zapijanie colą. Ogólnie rzecz biorąc sama konsumpcja była najgorszą rzeczą w całym tym doświadczeniu.