Marihuana w Jastrzębiu: jej posiadacz uciekał przed radiowozem swoim BMW. Na wstecznym.

Cała akcja miała miejsce na ulicy Kombatantów w miniony piątek, gdzie kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki BMW.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

jastrzebiezdroj.naszemiasto.pl
Jacek Bombor

Odsłony

267

Marihuana w Jastrzębiu: posiadacz uciekał przed radiowozem BMW na wstecznym... Ale nic mu to nie dało, po zatrzymaniu w jego aucie policjanci ujawnili słoiczek z marihuaną. 22-latek narkotyki miał także w domu...

Cała akcja miała miejsce na ulicy Kombatantów w miniony piątek, gdzie kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki BMW.

- Podczas zatrzymania osobówki stróże prawa użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Na widok radiowozu, kierowca bmw zaczął uciekać na biegu wstecznym, po czym zatrzymał się po przejechaniu kilkunastu metrów - wyjaśnia Bogusława Dudek z jastrzębskiej policji.

W aucie i mieszkaniu 22-latka kryminalni zabezpieczyli prawie 53 gram zabronionych substancji. - 22-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Niewykluczone także, że mężczyzna prowadził samochód pod wpływem narkotyków, dlatego pobrano mu krew do badań. Za posiadanie nielegalnego suszu mieszkańcowi Jastrzębia grozi więzienie - dodaje policjantka.

Oceń treść:

Average: 6.7 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

20.06.2003

Paliwo:

psilocybe semilanceata

3 dilpaki suszonych grzybów (ok 130-140 szt.) pokruszone, zalane gorącym

wywarem z mięty, odcedzone, wypite na czczo.

Satelity :

Kolega X, kolega Y i koleżanka A.

Przestrzeń:

Ogródek z gęstą soczystą trawą, wielki leżak w cieniu śliwy, doskonała

pogoda, przed chwilą kropił deszczyk.

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Spokój, cisza, własny pokój.

Chciałem się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami na temat DXM. Kiedyś przeczytałem w Trip Raportach podsumowanie THC (co i jak) i właśnie coś takiego chciałem napisać ale o DXM.

Ważę 96 kg. Piszę ten raport mając za sobą długi, wolny i pozbawiony zajęć dzień z DXM. Wchłonąłem go dzisiaj 300 mg około 7 rano, dorzuciłem 200mg około 19.00 i około 200 mg o 1:00 w nocy.Rano wypaliłem 3 małe jointy MJ (takie po 3 cm).

  • 3-MMC
  • Uzależnienie

  • Amfetamina


Tekst jest trochę długi. Ale moja faza była dla mnie tak długa

jak ten opis.
Jazda