REKLAMA
Mapa Redukcji szkód w Polsce

Ciekawa inicjatywa, którą warto się zainteresować.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

FB/redukcjaszkodtodziala.pl

Odsłony

248

Ciekawa inicjatywa, którą warto się zainteresować. Mariusz Haska informuje na facebookowym fanpage grupy Redukcja Szkód - Harm Reduction :Cześć wszystkim. Przygotowuję mapę redukcji szkód w Polsce. Szukam informacji, gdzie takie praktyki są stosowane. Dlatego proszę was o pomoc: proszę o informacje związane z tym tematem, chodzi o działania streetworkingowe, partyworkingowe, programy wymiany sprzętu do iniekcji, programy substytucyjne(to już mam naniesione na mapkę, aczkolwiek może czegoś brakuje), grupy wparcia w duchu redukcji szkód, POP czy miejsca realizacji programów Redukcji szkód, itd

Jeśli chcecie dodać siebie lub jakieś miejsce,prześlijcie mi informacje we wiadomościach lub piszcie w komentarzach. Dobrze, jakby były to krótkie opisy was lub waszych działań, czy nawet ze zdjęciami. Na razie jest to start strony, więc żadnego ruchu na niej nie ma, ale zawsze jakaś reklama dla was może być, ja będę miał treść na stronie, wy reklamę.Mapa Redukcji szkód w Polsce

Oceń treść:

Average: 10 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
 • 2C-E
 • 4-ACO-DMT
 • Dekstrometorfan
 • Marihuana
 • Mieszanki "ziołowe"

własny pokój, ciepłe łóżko, laptop pod ręką, zgaszone światło, zapalone świece i kadzidła.

Waga: około 60-70kg,

Nastawienie: chęć wykorzystania resztek RC, zamierzam spędzić parę chwil bez muzyki, w kompletnej ciszy i ciemności, by zobaczyć, co tak naprawdę oferuje ten mix.

21:53 - idzie 5 pierwszych acodinków, zarzucam po 5 co 3 minuty.

22:14 - 30 białych cukiereczków zostalo zjedzone, za 15-30 minut wkładam pod język fragment chusteczki nasączony roztworem 4-aco i 2C-E, który to postaram się utrzymać tam przez jakieś 15 minut przed połknięciem. Prawie jak blotter ;)

 • Marihuana
 • Pozytywne przeżycie

U ziomka na chacie, humor bardzo dobry

Mówią, że życie może istnieć tylko dzięki miłości...

Może i bez niej. Jest wtedy jednak bardziej napełnione pustką, aniżeli życie człowieka, który kogoś mocno kocha.

 • Inne
 • Pierwszy raz

Spontan. Nastawienie: mieszanka wielkiego przerażenia z jeszcze większą ciekawością. Start: piwnica w bloku Z, przejście długą drogą, dom T. Nastój: dobry, lekko przestraszona. Otoczenie: najlepszy przyjaciel (T) i jego kumpel (Z).

Lato, upał, oczekiwanie na ukochanego (był w Irandii). Nagle dzwoni telefon. T, ogarnia mnie, że ma coś dobrego i że chce pokazać mi coś czego nigdy pewnie nie będę miała okazji przeżyć. Jeśli chodzi o jakie kowiek doświadczenie na tamten czas to mogę powiedzieć, że często piłam alko i popalałam papierosy, więc ciężko było mi od razu zgodzić się na to by spróbować lub nie. Ciekawość jak zawsze zwyciężyła, było koło 20.30 więc poszłam szybko z domu by nikt mnie nie zatrzymał.

 • Przeżycie mistyczne
 • Szałwia Wieszcza

Set & settings : Wieczór, mieszkanie znajomego, pozytywny nastrój - jego urodziny.

Wczoraj miałem kolejne spotkanie z Lady S. i po raz kolejny pokazała mi co potrafi
umówiłem się z moim dobrym znajomym z którym zawsze tripuje mi się doskonale, przygotowaliśmy co trzeba. Wymieszaliśmy mj i Lady S. w proporcjach 1:1 i skręciliśmy dwa lolki. Mieliśmy już uprzednio doświadczenie, że salvia z baczką działa wyśmienicie, i przedłuża działanie samej salvii (przynajmniej w moim wypadku).