REKLAMA
Machał do policjantów, mając przy sobie sobie kastet i amfetaminę

Przedwczoraj (18.06.2017) w Łasinie, podczas rutynowego patrolu miasta, dzielnicowi zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął wymachiwać rękoma i stał się bardzo pobudzony...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Kujawsko-Pomorska
st. sierż. Maciej Szarzyński

Odsłony

302

Dzielnicowi z Łasina zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu grudziądzkiego. W trakcie legitymowania policjanci znaleźli przy nim kastet i narkotyki.

Wczoraj (18.06.2017) w Łasinie, podczas rutynowego patrolu miasta, dzielnicowi zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął wymachiwać rękoma i stał się bardzo pobudzony. Policjanci podjechali do niego i go wylegitymowali. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego.

Mężczyzna już w trakcie legitymowania zaczął być agresywny w stosunku do dzielnicowych oraz nie stosował się do wydawanych poleceń. W trakcie kontroli osobistej mundurowi znaleźli przy nim przedmiot przypominający kastet oraz 3 woreczki strunowe z białą substancją. Wstępne badanie wykazało, że jest to amfetamina o wadze prawie półtora grama.

27-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj (19.06.2017) został mu przedstawiony zarzut posiadania środków narkotycznych. Mężczyzna będzie się musiał również „wytłumaczyć” z posiadanego kastetu.

Oceń treść:

Average: 4 (1 vote)
randomness