Łódź: Ujęto grupę narkotykowych dilerów

Łódzcy policjanci zatrzymali dziewięć osób w wieku od 15 do 21 lat podejrzewanych o posiadanie i handel narkotykami. Dilerzy rozprowadzali narkotyki w dyskotekach i szkołach w podłódzkim Ozorkowie i okolicach.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1293
W akcji brało udział kilkudziesięciu policjantów i dwa psy wyszkolone do wyszukiwania środków odurzających - poinformowała PAP w piątek nadkom. Joanna Kącka z biura prasowego łódzkiej policji.

Narkotykowym biznesem w Ozorkowie kierował znany policji 19- latek o ps. Rzepa. Do rozprowadzania narkotyków "Rzepa" angażował wiele osób, w tym nieletnich.

W środki odurzające dilerzy zaopatrywali się w Łodzi, gdzie policjanci zatrzymali dostawcę. W trakcie przeszukań zabezpieczono kilkadziesiąt porcji marihuany oraz zapiski świadczące o dilerskiej działalności podejrzanych. Według policji, sprawa jest rozwojowa i będą kolejne zatrzymania. Pełnoletnim podejrzanym grozi nawet do 8 lat więzienia.

Policja przypomina, że w łódzkiej KWP działa antynarkotykowy telefon zaufania (0-42) 665-19-08 oraz adres mailowy: narkotyki@lodzka.policja.gov.pl.

Mogą się tam zgłaszać osoby, które np. nie radzą sobie ze swoimi dziećmi uzależnionymi od narkotyków, chciałyby przekazać informacje o dilerach, czy wiedzą o miejscach, gdzie spotykają się narkomani - dodała Kącka.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Iza (niezweryfikowany)
Chciałam przestrzec rodziców,którzy mają problem z dziećmi uzależnionymi.Nie zgłaszajcie się po pomoc do policji.Ja tak zrobiłam,Policja to wykorzysta la,mojego syna aresztowała na podstawie kłamliwych zarzut ow,zastraszyli go poniżyli,na drugi dzień wypuścili.Mój syn tego nie wytrzymał,popełnił samobójstwo,miał 19 lat. <br>Policja ma jeden swój cel.Na pewno nikomu nie pomoże. <br>Nie róbcie tego błędu co ja ,od tego są odpowiednie poradnie.
psycho! (niezweryfikowany)
Chciałam przestrzec rodziców,którzy mają problem z dziećmi uzależnionymi.Nie zgłaszajcie się po pomoc do policji.Ja tak zrobiłam,Policja to wykorzysta la,mojego syna aresztowała na podstawie kłamliwych zarzut ow,zastraszyli go poniżyli,na drugi dzień wypuścili.Mój syn tego nie wytrzymał,popełnił samobójstwo,miał 19 lat. <br>Policja ma jeden swój cel.Na pewno nikomu nie pomoże. <br>Nie róbcie tego błędu co ja ,od tego są odpowiednie poradnie.
grzybiarz aka k... (niezweryfikowany)
&quot;Mogą się tam zgłaszać osoby, które np. nie radzą sobie ze swoimi dziećmi uzależnionymi od narkotyków, chciałyby przekazać informacje o dilerach, czy wiedzą o miejscach, gdzie spotykają się narkomani - dodała Kącka. &quot; <br> <br> <br>Taaa juz lece na policje podac im adresy dilerów,a także zdradze im nasze miejscówki - czyli miejsce gdzie spotykaja sie &quot;narkomani &quot; :)
Iza (niezweryfikowany)
Jakim prawem mnie oskarżasz? <br>W niejednej poradni byłam , w monarze,Jedyna rada jaką uzyskałam to wyrzucić dziecko z domu ,bo jak się znaqjdzie na ulicy to może pójdzie na leczenie. <br>Nie mogłam tego zrobić.bo on już miał paranoje po amfetaminie to byłaby śmierćdla niego, Mówisz że to są psy, a ja uważam,że obrażasz zwierzęta bo ja bym powiedziała hieny.
abe r. (niezweryfikowany)
Niehumanitarne techniki dzialania &quot;poradni &quot; odwykowych najbardziej mnie denerwuja. Ich logika sprowadza sie do &quot;zajeb w ryj to rzuci &quot;.
xxx (niezweryfikowany)
W Polsce jest prawo,że jak skończysz 18 lat- odpowiadasz sam za siebie i sam o sobie decydujesz.Człowiek uzależniony żadko chce się leczyć bo nie jest świadomy choroby.Gdy już do niego dotrze, zwykle jest za późno. <br>Stąd tyle tragedii. <br>Gdyby można było zastosować przymus dla dobra choregowielu by się uratowało.Tylko nikomu na tym nie zależy, nikomu się nie chce.Tańszy jest pogrzeb.Może warto o tym porozmawiać?
g. (niezweryfikowany)
oraz zapiski świadczące o dilerskiej działalności podejrzanych. <br> <br>dobre.
? (niezweryfikowany)
mojs starszy uslyszal od jakiegos glupiego psychologa zeby mnie wywalil z domu jak dalej bede palil baczke. Starszy mnie wywalil nidc to nie pomoglom poza tym ze juz od tego czasu mianal rok a ja jestem dalej wkurwiony na starych i im nie ufam
Zajawki z NeuroGroove
 • Grzyby halucynogenne
 • Tripraport

Bardzo dobry, duża ekscytacja i ciekawość, ale bez niepokoju (ze względu na wcześniejsze doświadczenia psychodeliczne, i wydaje mi się że dosyć dużą samokontrolę). Miejsce podróży wśród natury (choć nie do końca dzikiej, bo był to park), w razie czego przygotowane tripkillery.

Ten tripraport jest opisem mojego pierwszego razu, z własnoręcznie wychodowanymi psilocybe cubensis mckennai. Cała hodowla zajęła jakieś 3 tygodnie, i przebiegła bez większych problemów, toteż gdy ostatni grzybek zrzucił zasnówkę, natychmiast wszystkie ususzyłem, i przygotowałem się do sprawdzenia. Na pierwszy test zaprosiłem dwie osoby, które będę nazywać K i M. Set&Setting: Bardzo pozytywny, zero niepokoju, spora ciekawość.

 • MDMA
 • MDMA (Ecstasy)
 • Retrospekcja

Pozytywne

Każdy z nas ma historie ze swojego życia, które są ciekawą i nieprawdopodobną opowieścią, ale powtórzyć ich raczej nie chciałoby się z pewnych względów. Właśnie to jedna z moich historii.

Byłem wtedy po 2 razach z MDMA i pierwszy raz brałem sam. Set i setting prawie puste mieszkanie, tylko jedna współlokatorka była, mój pokój lampki, kocyki, poduszki, gumy, papierosy, słuchawki.

 • 25C-NBOMe
 • 6-APB
 • Marihuana
 • Pozytywne przeżycie
 • Tytoń

Czekałem na ten dzień od tygodnia... po wcześniejszych doznaniach z 25C chcieliśmy z kumplem zobaczyć jak zadziała w większej dawce (3 kartoniki po 0,5mg). Tego samego dnia koleżanka organizowała swoje urodziny więc zapowiadało się bardzo ciekawie ;)

 

Witam. Jest to mój pierwszy trip raport ale postaram się opisać to co wydarzyło się kilka dni temu.

 • Dekstrometorfan
 • Retrospekcja

Nastawienie psychiczne bardzo dobre, przystanek, wieczór. Nastrój wyrównany, podekscytowanie. Oczekiwania raczej niskie.

Jesień 2010

randomness