Kraków: Proces Nigeryjczyka za narkotyki i narażenie kobiet na AIDS

Rozpoczyna się proces 25-letniego Nigeryjczyka, członka międzynarodowej grupy przestępczej.

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl/PAP
onet.pl/PAP

Odsłony

1782
interia.pl/PAP 24.04.2001

Kraków: Proces Nigeryjczyka za narkotyki i narażenie kobiet na AIDS

Przed Sądem Okręgowym w Krakowie rozpoczął się dzisiaj proces Nigeryjczyka Marina O., oskarżonego o organizowanie przemytu narkotyków i narażenie dwóch kobiet na zarażenie się wirusem HIV. 25-letniego Nigeryjczyka, według policji członka międzynarodowej grupy przestępczej przerzucającej z Polski do Europy Zachodniej kokainę, zatrzymali w lipcu zeszłego roku we Wrocławiu małopolscy policjanci z Centralnego Biura Śledczego. Jak ustalono, szlak przerzutu kokainy prowadził z Polski do innych krajów Europy Zachodniej. W marcu zeszłego roku zatrzymano w Szwajcarii 28-letnią Polkę z woj. dolnośląskiego, przy której znaleziono 1,5 kg kokainy o wartości 450 tys. zł. Zarzut zorganizowania tego przemytu postawiono Marinowi O.


onet.pl/PAP

Przemycał narkotyki i narażał kobiety na AIDS

Przed Sądem Okręgowym w Krakowie rozpoczął się w poniedziałek proces Nigeryjczyka Marina O., oskarżonego o organizowanie przemytu narkotyków i narażenie dwóch kobiet na zarażenie się wirusem HIV. 25-letniego Nigeryjczyka, według policji członka międzynarodowej grupy przestępczej przerzucającej z Polski do Europy Zachodniej kokainę, zatrzymali w lipcu zeszłego roku we Wrocławiu małopolscy policjanci z Centralnego Biura Śledczego. Jak ustalono, szlak przerzutu kokainy prowadził z Polski do innych krajów Europy Zachodniej. W marcu zeszłego zatrzymano w Szwajcarii 28-letnią Polkę z woj. dolnośląskiego, przy której znaleziono 1,5 kg kokainy o wartości 450 tys. zł. Zarzut zorganizowania tego przemytu postawiono Marinowi O. Nigeryjczyk od dłuższego czasu przebywał w Polsce. Policja przypuszczała, że werbował młode kobiety, będące w ciężkiej sytuacji materialnej, które zostawały narkotykowymi kurierami. Drugi zarzut, postawiony oskarżonemu, dotyczy narażenia dwóch kobiet na bezpośrednie niebezpieczeństwo zarażenia wirusem HIV. Jak ustaliła prokuratura, Marin O., wiedząc, że jest chory na AIDS, utrzymywał z tymi kobietami intymne stosunki. Proces toczy się z wyłączeniem jawności. Prowadzony na rozprawę Marin O. pluł w kierunku fotoreportera.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 25C-NBOMe
  • Pierwszy raz

Informacja od serwisu Hyperreal: na całym świecie odnotowano kilkanaście przypadków zgonów po substancjach z grupy *-nbome (czytaj tu). Z uwagi na nierówne nasączanie blotterów, należy mieć się na baczności.

  • Dimenhydrynat  • Kodeina

Wyluzowany, dobry humor, ciekawy zażytej substancji. Sam w swoim mieszkaniu, ciepłym i przytulnym.

Mój pierwszy „trip raport” i pierwszy raz z kodeina.

Dotyczy moich przeżyć po zażyciu 300mg kodeiny w formie 20 tabletek Thiocodinu. Jest to mój pierwszy tego rodzaju opis wiec potraktujcie go w miarę luźno. No i oczywiście pierwszy raz z koda.

  • Dekstrometorfan

data zatrucia ;-): 06.10.2001r.


dawka trucizny: 2 razy po 150mg bromowodorku DXM (Acodin tabletki po 15mg - wrzucone 20 tabletek po 10 w odstępie 10-15 minutowym, rozgryzione i popite yerba mate

godzina: opis: