Kraków: Proces Nigeryjczyka za narkotyki i narażenie kobiet na AIDS

Rozpoczyna się proces 25-letniego Nigeryjczyka, członka międzynarodowej grupy przestępczej.

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl/PAP
onet.pl/PAP

Odsłony

1780
interia.pl/PAP 24.04.2001

Kraków: Proces Nigeryjczyka za narkotyki i narażenie kobiet na AIDS

Przed Sądem Okręgowym w Krakowie rozpoczął się dzisiaj proces Nigeryjczyka Marina O., oskarżonego o organizowanie przemytu narkotyków i narażenie dwóch kobiet na zarażenie się wirusem HIV. 25-letniego Nigeryjczyka, według policji członka międzynarodowej grupy przestępczej przerzucającej z Polski do Europy Zachodniej kokainę, zatrzymali w lipcu zeszłego roku we Wrocławiu małopolscy policjanci z Centralnego Biura Śledczego. Jak ustalono, szlak przerzutu kokainy prowadził z Polski do innych krajów Europy Zachodniej. W marcu zeszłego roku zatrzymano w Szwajcarii 28-letnią Polkę z woj. dolnośląskiego, przy której znaleziono 1,5 kg kokainy o wartości 450 tys. zł. Zarzut zorganizowania tego przemytu postawiono Marinowi O.


onet.pl/PAP

Przemycał narkotyki i narażał kobiety na AIDS

Przed Sądem Okręgowym w Krakowie rozpoczął się w poniedziałek proces Nigeryjczyka Marina O., oskarżonego o organizowanie przemytu narkotyków i narażenie dwóch kobiet na zarażenie się wirusem HIV. 25-letniego Nigeryjczyka, według policji członka międzynarodowej grupy przestępczej przerzucającej z Polski do Europy Zachodniej kokainę, zatrzymali w lipcu zeszłego roku we Wrocławiu małopolscy policjanci z Centralnego Biura Śledczego. Jak ustalono, szlak przerzutu kokainy prowadził z Polski do innych krajów Europy Zachodniej. W marcu zeszłego zatrzymano w Szwajcarii 28-letnią Polkę z woj. dolnośląskiego, przy której znaleziono 1,5 kg kokainy o wartości 450 tys. zł. Zarzut zorganizowania tego przemytu postawiono Marinowi O. Nigeryjczyk od dłuższego czasu przebywał w Polsce. Policja przypuszczała, że werbował młode kobiety, będące w ciężkiej sytuacji materialnej, które zostawały narkotykowymi kurierami. Drugi zarzut, postawiony oskarżonemu, dotyczy narażenia dwóch kobiet na bezpośrednie niebezpieczeństwo zarażenia wirusem HIV. Jak ustaliła prokuratura, Marin O., wiedząc, że jest chory na AIDS, utrzymywał z tymi kobietami intymne stosunki. Proces toczy się z wyłączeniem jawności. Prowadzony na rozprawę Marin O. pluł w kierunku fotoreportera.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • 6-APB
 • GBL (gamma-Butyrolakton)
 • Ketony
 • Klonazepam
 • Mefedron
 • Metkatynon
 • Miks

Nastawienie Dobre . Duże zaufanie do otaczających ludzi . Trudno mówić o jednym miejscu głównie to dom mojego kumpla .

Jestem spokojną studentką grafiki multimedialnej. Moje nastawienie do dragów było następujące: Naćpać się raz na jakiś czas. Odłączyć się w stanie który kocham. Oczywiście był to gbl + mef. Och, jak ja to kocham po dziś dzień gdy słyszę utwór rubber ring grupy the smiths czuję ten wspaniały stan. Myślę, że gdybym bardziej zwracała uwagę na obowiązki, miała w tym momencie pracę nie zakończyłoby się to aż tak tragicznie. Ale o tym wspomnę w innym raporcie. Tu skupimy się na tym, jak cudowne działanie ma miks tych substancji. Jestem ogólnie zdania, że giebsa najlepiej łączyć z innymi dragami.

 • Grzyby halucynogenne
 • Przeżycie mistyczne

Znajduje się w raporcie

Dawno mnie tu nie było i jakoś nie miałem ochoty zabrać się za raporty ale mam trochę czasu więc opowiem wam moje doświadczenia z wojownikami psylocybami. Opiszę tu 6 tripów - 3 samotne i 3 z towarzyszami oraz to jak na mnie wpłynęły.

Pierwsza wycieczka: 2G

 • Inne
 • Inne
 • Uzależnienie

Noc, łóżko

Klonazolam miał pierwotnie być dla mnie tanią benzodiazepiną do usypiania po innych dragach i na początku w istocie tak było. Dzięki wysokiej aktywności szybko kończył działanie substancji przynosząc upragniony i na pewno bardziej regenerujący sen od innych usypiaczy, np. GBLa który robił z człowieka po przebudzeniu szmatę. Usypia bardzo mocno i w miarę szybko - to trzeba przyznać. Nie raz wyciągał mnie ze schiz po mocnych tripach na dxm, czasem 1p-lsd czy przegięciu z alkoholem.

 • Amfetamina

Mam 18 lat i chciałabym powiedzieć pare słówek o

fecie:). Pierwszy raz wzięłam w 2 klasie liceum. Było fajnie a

nawet bardzo fajnie. Niczym się nie przejmowałam miałam ogromną

energię do robienia wielu rzeczy. Pózniej brałam ok dwa razy na

miesiąc. Chodziłam na dyskoteki i dobrze się bawiłam gdy wziełam

fetę.Było wspaniale:).


randomness