Konkurs na projekt "logo" Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości

Niby konkurs wewnętrzny, ale... skąd mamy wiedzieć kto z Was czym się prywatnie zajmuje? ;)

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja.pl

Odsłony

22

W związku z utworzeniem Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości ogłaszamy konkurs na projekt graficzny ,,logo” nowo powstałej jednostki Policji.

biały napis Konkurs na logo CBZC, widoczny od tyłu funkcjonariusz CBZC w kurtce z napisem na plecach: CBZC. W oddali widoczne są światła w budynku i szyfrowane cyfry
widoczny od tyłu funkcjonariusz CBZC w kurtce z napisem na plecach: CBZC. W oddali widoczne są światła w budynku i szyfrowane cyfry

Celem konkursu jest zaprojektowanie projektu graficznego logo Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla funkcjonariuszy lub pracowników Policji.

Projekt logo musi spełniać m.in. takie warunki jak:

być dziełem samodzielnym i oryginalnym;
być zaprojektowany zgodnie z aktualnymi trendami projektowania;
zawierać symbole narodowe oraz elementy charakterystyczne dla polskiej Policji;
posiadać wersję z użyciem nazwy "Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości" oraz skrótu "CBZC";
tematyką nawiązywać do systemów informatycznych i teleinformatycznych, a także do zagrożeń z jakimi systemy te są kojarzone;

Szczegółowy opis warunków uczestnictwa w konkursie zawiera Regulamin Konkursu na Projekt Graficzny Logo Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości. (plik PDF, 206 KB, ale bez przesady, nie będziemy Wam tu linkować policyjnej strony ;) - red. H.)

Prace konkursowe można przesyłać na adres:

Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości, ul. Puławska 148/150; 02-624 Warszawa, z dopiskiem ,,Konkurs na projekt graficzny logo Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości” wraz z dołączoną wypełnioną kartą zgłoszenia opatrzoną własnoręcznym podpisem w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 sierpnia 2022 roku.

Prace nadesłane po tym terminie nie bedą rozpatrywane przez komisję konkursową. Komisja konkursowa dokona oceny nadesłanych prac i rozstrzygnie konkurs nie później niż do dnia 12 września 2022 roku.

Dla zwycięzcy konkursu przewidziana jest nagroda w wysokości 5000 zł

Zapraszamy do nadsyłania prac konkursowych.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina


Doświadczenie: MJ, Hash, Tussi, i parę innych...Niedziela obfitowała w wiele negatywnych wydarzeń - wielka kłótnia z rodzicami (notabene o MJ :/), full nauki itp. Rodzice wyszli na imieninki do dziadka, a ja, przygnębiona, chciałam sobie jakoś urozmaicić resztę dnia. Nie wiedziałam za bardzo jak, bo nie miałam nic przy sobie, ale przeglądając szafkę z lekami natknęłam się na Thiocodin zawierający kodeinę. Poczytałam sobie o niej na neuro groov\'ie, po czym zaczęłam sobie aplikować po 3 tabletki co jakieś 15 - 20 min.


  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Środek wakacji, bezchmurne niebo, plaża

Tym razem raport zwięzły i krótki, ponieważ pik, który swoją intensywnością zdominował początek tripu, zaburzył pamięć dwóch pierwszych godzin, a kiedy już minął i pozwolił nam pozbierać się do kupy, byliśmy tak zmęczeni, że siedzieliśmy robiąc dosłownie nic. No dobrze, nie do końca nic – trochę tam myśli się w głowie kłębiło.

  • Etanol (alkohol)
  • Metoksetamina
  • Pierwszy raz

Pozytywnie, lekko zdenerwowany niepewnością posiadanego proszku. Oczekiwałem czegoś nowego, czegoś bardziej duchowego

Dwa dni przed moim odurzeniem dostałem od znajomego biały proszek, który teoretycznie ma być czystym MXE. Po sprawdzeniu małą dawką byłem skłonny w to uwierzyć.

Nadszedł ten dzień, a raczej wieczór - sam w domu przez całą srodową noc.

20:30 - Połowa posiadanego proszku wpada pod język. Gorycz rozpływa się w moich ustach, ślina zalewa jamę ustną, ale czakam, aż delikatna błona ścierpnie, co niestety się nie udaje, bo ilość śliny w mojej jamie ustnej już jest pełna - połykam i czekam na efekt.

  • Marihuana

S&S - mieszkanie przyjaciela, klimatycznie ciemno z powodu załoniętych roletami okien.

Wiek: 20

Doświadczenie: thc, amfetamina, dxm, bromo-dragonfly, lsd, benzydamina, MDXX, tramadol, niezidentyfikowane piksy, mieszanki ziołowe

Od dwóch dni nie wychodziłam z Jego mieszkania. Dziś rano, idąc do pracy wręcz zamknął mnie w nim od zewnątrz.

Cały dzień przeleżany w łóżku.

Wrócił, pojechaliśmy po temat.

Kiedy tylko Mary Jane wsiadła do auta, momentalnie poczuliśmy jej piękne perfumy. Przywitaliśmy się, no to wracamy.

randomness