Kolejny gang narkotykowy rozbity krwawo, bezlitośnie i bez brania jeńców

Oddziały bojowe polskiego kontyngentu biorącego udział w intensywnych starciach Wojny z Narkomanami na terenach polskich nizin zmasakrowały nieludzkiego przeciwnika w sprawiedliwym gniewie.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2032

Knurowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z Sekcji do walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Gliwicach rozbili pięcioosobowy gang dilerów narkotyków. W ciągu prowadzonych przez ponad tydzień działań operacyjnych stróże prawa zatrzymali pięciu mężczyzn w wieku od 18 do 26 lat, którzy od początku tego roku rozprowadzali amfetaminę, haszysz i marihuanę na jednym z knurowskich osiedli.

Funkcjonariusze szacują, że zatrzymani dilerzy wprowadzili w tym okresie na rynek blisko 5000 "działek" narkotyków, których amatorami było kilkudziesięciu zarówno nieletnich jak i dorosłych mieszkańców Knurowa. "Mózgiem" grupy był 26-letni nie pracujący mieszkaniec Knurowa.

W czasie przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli broń gazową przerobioną na "ostrą" wraz z amunicją do niej oraz gotówkę w kwocie ponad 12.000 zł. Ustalono, że 26-latek dostarczał duże ilości narkotyków pozostałym członkom grupy, a ci z kolei porcjowali je na pojedyncze działki i sprzedawali z zyskiem detalicznie.

W mieszkaniu najmłodszego z dilerów policjanci zabezpieczyli około 230 "działek" amfetaminy, zaś pozostali sprzedawcy przyznali się do przestępczego procederu, lecz nie posiadali już przy sobie środków odurzających. Czterech z zatrzymanych mężczyzn zostało tymczasowo aresztowanych. Piąty - 20 latek - został objęty dozorem policyjnym.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

bravo (niezweryfikowany)
brawo super , łał nieźli Ci policjanci co My byśmy bez nich zrobili łooooo
zielo (niezweryfikowany)
co to za frajerzy =D nie mieli przy sobie dragów a sie przyznali
judasz (niezweryfikowany)
co to za frajerzy =D nie mieli przy sobie dragów a sie przyznali
devil (niezweryfikowany)
smierc wszystkim kofidetom i podpierdalaczom przez takich to same klopoty a policja w ten sposub podnosi swoje statystyki adzieki taki frajerom .wielkie pozdro dla wszystkich wtajemniczonych.]
diler dżudżu (niezweryfikowany)
Ale pedały przyznać sie!!! Downy jebane !!! jakbyście sie nie przyznali to byście mieli spokój a tak to syf i do pirdla!!!!
Zajawki z NeuroGroove
 • 2C-B
 • Ketamina
 • Marihuana
 • MDMA
 • Miks

Impreza sylwestrowa ze zgraną paczką przyjaciół, każdy lubi substancje, większość miała już jakieś doświadczenie z MDMA, 2C-B i ketaminą osobno, ale dla wszystkich był to pierwszy nexusflip. Nastawienie na dobrą zabawę, wysokie poczucie bezpieczeństwa.

Plan na tegorocznego sylwestra był ambitny. Sporo już przeszliśmy wspólnie jako grupa, sporo przeszedł każdy z nas osobno, próbowaliśmy już różnych substancji i różnych miksów, ale nexusflipa – jeszcze nigdy. Żeby było weselej, postanowiliśmy doprawić go ketaminą – ot, przyprawa, która w ciekawy sposób podkreśla smak głównego dania.

 • Marihuana

Jestem ... czy mnie nie ma... czekam.... obserwuje.... napalam sie....te ciala... te podrygjqce piersi.. czekam na goscia... leb mi peka od tematow wybuchajqcych mi w glowie... a moze od porannego tematu..juz 13a co sie ze mnq dzieje cholera.... nie wiem....

 • Dekstrometorfan
 • Tripraport

Nastawienie bardzo pozytywne, chęć odbicia się od codziennej rutyny. Mieszkanie puste do wieczora.

Mimo obecnie panującej pogody dzień był dość ładny, mama oświadczyła że wraz z siostrą jedzie do babci więc postanowiłem się nie nudzić i oddałem się pożądaniu.

Kiedy około godziny 13:30 w mieszkaniu zostałem tylko ja i mój mały piesek sięgnąłem do prawej kieszeni swojej kurtki, z której wyciągnąłem dwa opakowania Tussidexu.

 • Dekstrometorfan
 • Tripraport
 • Tytoń

Euforia, entuzjazm, radość, pozytywne oczekiwania, niemal pewność, że wszystko będzie szło po mojej myśli.

                                                                                       "faza taka, jaka powinna być"

randomness