Kierowca miejskiego autobusu pod wpływem narkotyków

Mundurowi dokonywali kontroli przy ul. Wąwozowej w Koszalinie. 34-letni kierujący autobusem miejskim podczas sprawdzania stanu trzeźwości był bardzo pobudzony...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

eostroleka.pl

Odsłony

248

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Koszalinie zatrzymali mężczyznę, który przewoził pasażerów autobusem komunikacji miejskiej będąc pod wpływem narkotyków. Mundurowi w trakcie przeszukania mężczyzny znaleźli przy nim blisko 5 gramów amfetaminy.

Policjanci z koszalińskiej drogówki każdego dnia dbając o bezpieczeństwo mieszkańców sprawdzają kierujących pod kątem prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Kontroli podlegają nie tylko prowadzący samochody osobowe, motocykliści czy rowerzyści, cyklicznie kontrole przeprowadzane są także wśród kierowców autobusów miejskich, a także autobusów prywatnych przewoźników.

Wczoraj w godzinach popołudniowych mundurowi dokonywali takich kontroli przy ul. Wąwozowej w Koszalinie. 34-letni kierujący autobusem miejskim podczas sprawdzania stanu trzeźwości był bardzo pobudzony. Alkotest wskazał jednak, że mężczyzna jest trzeźwy.

Funkcjonariusze poddali kierowcę autobusu także wstępnemu badaniu narkotesterem i wtedy wyszło na jaw, że znajduje się on pod wpływem amfetaminy. Podczas przeszukania mężczyzny mundurowi zabezpieczyli w jego odzieży ukryte prawie 5 gramów tego samego narkotyku. Sprawą zatrzymanego kierowcy zajmie się sąd. Mężczyzna dzisiaj usłyszy zarzut kierowania pojazdem będąc pod wpływem środka odurzającego i posiadania zabronionych ustawą narkotyków.

Po zapoznaniu się z materiałami sprawy, prokuratura rozważy także, czy mężczyzna usłyszy również zarzut narażenia na niebezpieczeństwo, za który kodeks karny przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove

.

  • Mieszanki "ziołowe"
  • Tripraport

  • Marihuana
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Nastrój bardzo dobry, nastawienie pozytywne. Marihuana spalona po raz pierwszy w domu w samotności.

Zamierzam opisać tutaj moje któreś z rzędu spotkanie z marihuaną. Postanowiłem tym razem zapalić porcję samemu w domu, bez udziału osób trzecich. Byłem ciekaw różnicy w przeżyciach, chociaż słyszałem wiele negatywnych opinii o paleniu w samotności.

  • Benzydamina
  • Katastrofa

Nastawienie raczej pozytywne

Pewnego dnia ja oraz 3 moich znajomych podjęliśmy spontaniczną decyzję żebyśmy wszyscy tego dnia powtórzyli podróż z Tantum Rosa. Chcieliśmy ją powtórzyć, bo za pierwszym razem były zaledwie 4 saszetki i nie zadowolily nas efekty. Więc poszliśmy do apteki i zakupiliśmy 4 opakowania tantum rosa. Mina sprzedawczyni kiedy mój grubszy ziomek poprosił ją o 4 paczki Tantum Rosa była bezcenna. Początkowo myślała, że chodzi o 4 saszetki lecz znajomy szybko to naprostował i powiedział, że 4 opakowania po 10 saszetek w każdym .A więc byliśmy już przygotowani.

  • Grzyby halucynogenne

20.06.2003

Paliwo:

psilocybe semilanceata

3 dilpaki suszonych grzybów (ok 130-140 szt.) pokruszone, zalane gorącym

wywarem z mięty, odcedzone, wypite na czczo.

Satelity :

Kolega X, kolega Y i koleżanka A.

Przestrzeń:

Ogródek z gęstą soczystą trawą, wielki leżak w cieniu śliwy, doskonała

pogoda, przed chwilą kropił deszczyk.