Holendrzy szkolili ukraińskich żołnierzy. Zostali zatrzymani za używanie kokainy

Czterech holenderskich wojskowych, którzy szkolili ukraińskich żołnierzy w Anglii, zostało zatrzymanych w Newcastle za używanie kokainy - podał dziennik „De Telegraaf”. Informację tę potwierdził w czwartek rzecznik żandarmerii wojskowej.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

dziennik.pl
z Amsterdamu Andrzej Pawluszek | oprac. Andrzej Mężyński

Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

31

Czterech holenderskich wojskowych, którzy szkolili ukraińskich żołnierzy w Anglii, zostało zatrzymanych w Newcastle za używanie kokainy - podał dziennik „De Telegraaf”. Informację tę potwierdził w czwartek rzecznik żandarmerii wojskowej.

Holendrzy byli częścią 13. lekkiej brygady armii Niderlandów, która przygotowuje ukraińskich żołnierzy w północnej części Wielkiej Brytanii do walki z Rosjanami. "Wspólnie z Brytyjczykami szkolą Ukraińców, jak posługiwać się bronią, jak walczyć w środowisku miejskim, opróżniać domy i walczyć w okopach" - czytamy w gazecie.

Cała czwórka podejrzanych o branie narkotyków została zatrzymana i następnie zwolniona ze służby. Holenderskie siły zbrojne stosują politykę +zerowej tolerancji+ dla używania narkotyków - przekazał mediom rzecznik żandarmerii. Dodał, że nie można łączyć odpowiedzialności za broń z narkotykami, i w takiej sytuacji zwolnienie z służby następuje automatycznie.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Użycie medyczne

Spożycie podczas śniadania

 

Kontynuacja spowiedzi z mojej terapii LSD. Po szerszy kontekst zapraszam do części pierwszej :)

Biorę głęboki oddech i czuję, jak mroźne powietrze zamraża mi smarki. Siedzę na zimnym moście i oglądam, jak tory wiją się w stronę horyzontu, migoczący szron zwraca na siebie uwagę i nawet czasem jakiś brudny pociąg leniwie śmignie mi pod butami. Żegnam słońce, które znika mi z oczu, obserwuję ostatnie rysy pomarańczowego błysku by w końcu ostatni raz olśniło złote wstęgi torów.

  • Muchomor czerwony


Poniższy rysunek i tekst został stworzony pod wpływem muchomora czerwonego.



  • 25B-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Substancja przyjęta w pogodny dzień ok. godziny 13. Do doświadczenia psychodelicznego starałem się przygotować jak najlepiej.

WSTĘP: 

Do tego eksperymentu psychodelicznego starałem się solidnie przygotować. Czas gdy moja percepcja będzie zmieniona chciałem wykorzystać jak najlepiej.

Cele, które zamierzałem zrealizować to:

  • Inne
  • Pozytywne przeżycie

Piękny słoneczny dzień. Słońce niedługo będzie zachodzić. Na ziemi resztki śniegu, ja sam w niezłym humorze.

 

Wkładam malutki kartonik pod dziąsło. Gorzki smak jest ledwie wyczuwalny, zdrętwienie twarzy jest również ledwie wyczuwalne. Mija 20 minut i zaczynam czuć bodyload. Bodyload jest nieoczekiwanie mały. Zero wazokonstrykcji, niemal nie chce mi się rzygać, nie odpala mi się gratisowy patologiczny kaszel. Cudnie.