REKLAMA
Heroina z wąglikiem

Heroina z wąglikiem prosto od Bin Ladena

Anonim

Kategorie

Odsłony

1934

Europol ostrzega policje krajów europejskich, że heroina docierająca do Europy z Azji zawiera bakterie wąglika. Treść tajnego dokumentu Europolu w tej sprawie ujawniła szwedzka gazeta Aftonbladet. W Norwegii stwierdzono jedną ofiarę śmiertelną zatrutej heroiny.

Tajne dotychczas informacje potwierdził szef szwedzkiej policji kryminalnej Lars Nylen. Według norweskiej policji, już w ub. r. miał miejsce w Norwegii pierwszy przypadek śmierci narkomana, który przyjął dawkę zatrutej heroiny.

Najprawdopodobniej 7 osób we Włoszech zmarło również z tego samego powodu; podejrzewane są też pojedyncze przypadki zatruć w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

W dokumencie, którego treść ujawniła szwedzka gazeta, policjanci z Europolu powołują się na amerykańskie służby wywiadowcze posiadające dokładne informacje o tym, że Osama bin Laden od dawna planował zalanie amerykańskiego i europejskiego rynku heroiną zawierającą śmiercionośne bakterie. (miz)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Aniołek (niezweryfikowany)
dlacxzego do jasnej cholery nigdzie nie ma o &quot;nowym wspaniałym świecie &quot; wszystko tylko nie to DLACZAGO?????????????// <br>
adamullo (niezweryfikowany)
dlacxzego do jasnej cholery nigdzie nie ma o &quot;nowym wspaniałym świecie &quot; wszystko tylko nie to DLACZAGO?????????????// <br>
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Marihuana
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Nastrój w ciągu dnia kiepski, ale nastawienie pozytywne, popołudnie w domu z muzyką.

"To chyba najpotworniejsze w ćpaniu, że można zrobić wszystko i wszystkim, po to tylko, by zaspokoić swoje własne potrzeby "

"Zamknięty krąg: czułem się źle, bo brałem i brałem, by nie czuć się źle."

Paweł Przecławski, Uciec śmierci.


  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

 

Do spróbowania 4-ho-met szykowaliśmy się już od pewnego czasu. Ja, Stefan, Dina i Sara (piszę imiona ponieważ mieszkam w dość odległym kraju więc chyba to nie ma różnicy, a łatwiej będzie rozróżnić o kogo chodzi). Kiedy list z biało-szarą tryptaminą w końcu doszedł do nas nie czekaliśmy długo i postanowiliśmy zarzucić substancję dnia następnego.

  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

Patrz właściwy opis.

Opis pierwszego doświadczenia po grzybach halucynogennych (łysiczkach lancetowatych) w ilości 35 suszonych + taka sama dawka po dwóch godzinach. Całe doświadczenie trwało około cztery godziny. Pomijając szałwię wieszczą, było to moje pierwsze doświadczenie z psychodelikami. Opis dość rozwlekły i szczegółowy: pierwotnie pisany jako list do znajomego. Myślę jednak, że nie nudny. Zapraszam.

  • Dekstrometorfan

Wieczór 30 listopada 2oo2 roku. Akurat zaczął intensywnie prószyć śnieżek, tworząc miły klimacik. Wracam autkiem od qumpla z połówką zielonego w kieszeni (w andrzejki wypada troszkę zaszaleć :-), jako że było bardzo ślisko, to jeszcze pokręciłem sobie troszkę na ręcznym na placyku... Następnie udałem się autobusem (cały zaczął walić moją ganją :-) do centrum Gdyni, gdzie byłem umówiony z kumplem na browarka i spalenie ziółka. O 18:40 bylem na miejscu.