REKLAMA
Setki sfrustrowanych Boliwijczyków niszczą bary

Setki Boliwijczyków, wkurzonych upijaniem się młodocianych i popełnianymi przez nich przestępstwami, atakują już drugi dzień bary i burdele w slumsach El Alto. Uzbrojeni w kije i kamienie, protestujący porozbijali okna i zdemolowali co najmniej 20 barów.

slu

Kategorie

Odsłony

480
Setki Boliwijczyków, wkurzonych upijaniem się młodocianych i popełnianymi przez nich przestępstwami, atakują już drugi dzień bary i burdele w slumsach El Alto. Uzbrojeni w kije i kamienie, protestujący porozbijali okna i zdemolowali co najmniej 20 barów. Protestujący – w większości zmobilizowani przez Federację Rodziców z El Alto – mówią, iż establishment powoduje, iż ich sąsiedztwo staje się niebezpieczne. Setki studentów dołączyło do demonstracji rzucając kamienie w sklepy i krzycząc „bary rujnują nasze życia”. Według lokalnych mediów ponad 50 miejsc gdzie można kupić alkohol zostało zniszczonych od początku protestu. El Alto, na północ od stolicy Boliwii – La Paz, jest jednym z największych skupisk ludności, z prawie milionem mieszkańców.

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
za dużo alko mają?
Anonim (niezweryfikowany)
Nie tylko alkohol tam byl ale tez narkotyki wiec nie dziwota
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Tytoń

Nastawienie: Dobre, pozytywne Nastrój: W miarę neutralny Okoliczności: Ognisko kolegi, znałem tylko parę osób, nieciekawe towarzystwo. Otoczenie: Końcówka listopada a więc początki zimy, las nad sztucznym jeziorem, wieczór, ciemno, ogółem również nieciekaiwe.

Po szkole dostałem telefon od kolegi (N) że jest ognisko wieczorem, żebym wpadał, będzie fajnie i tak dalej. Postanowiłem się tam wybrać z moim z kolegą z klasy (K), znamy się już dosyć długo i często razem gdzieś chodzimy. Wieczorem K wpadł pod mój dom, po czym poszliśmy gdzieś kupić alko. Potem spotkaliśmy się z N i z paroma innymi kolegami i koleżankami, i oszliśmy już nad jeziorko. Było to dosyć daleko więc pokonanie tej trasy nam trochę zajęło.

  • 4-ACO-DMT
  • Przeżycie mistyczne

Pozytywne nastawienie, noc w łóżku z mp3.

„W dzieciństwie właściciel zawsze chciał uciec z cyrkiem, a teraz sukinsyn ma własny. To prawdziwa licencja na okradanie. Spełnienie amerykańskiego marzenia...”

 

  • Grzyby halucynogenne

W sumie nie jest to sam wlasciwy trip-report, ale raczej krótkie, fikcyjne opowiadanko, które można potraktować jako trip-report. "Szpulka" powstała z właściwych doświadczeń psychodelicznych i długich przemyśleń jakie wywarły one na subtelny umysł. Pisane na trzeźwo, ale tak, by uchwycić jak najwięcej tych najwłaściwszych doznań.

  • 4-ACO-DMT
  • Bad trip

Wieczór. Gwieździste niebo. Pokoj. Dobre samopoczucie

Około godziny 23:00 decyduję się na wrzucenie 50mg 4-Aco-DMT. Miało być mniej, 30mg, nie tripowałem od jakiegoś roku, ale w końcu postawiłem na 50mg. Zawartość samarki wylądowała w ustach rażąc swą gorzkością. Potrzymałem to trochę w buzi i połknąłem.

randomness