REKLAMA
Heroina w brzuchu

Kobiecie w fałszywej ciąży, która próbowała przemycić heroinę, grozi conajmniej 4 lata więzienia

Anonim

Kategorie

Źródło

IAR

Odsłony

890

Dwudziestoletnia Hayley Ross mieszkanka Wimbledon, próbowała przemycić do Anglii prawie dwa kilogramy heroiny, którą schowała w sztucznym brzuchu, symulując kobietę ciężarną. Wartość heroiny szacuje się na 70 000 funtów.
Kobieta wraz z jej towarzyszem twierdzili że powracają z Belgi. Celnicy podczas przeszukiwania samochodu, znaleźli dowody, które jednoznacznie wskazywały na to iż para powraca z Holandii. To wzbudziło podejrzenia celników, którzy postanowili przyjrzeć się bliżej ciąży kobiety. Okazało się że kobieta nie jest w ciąży a w fałszywym brzuchu miała schowane 1.95 kilograma heroiny.

Sąd skazał mężczyznę na 47 miesięcy więzienia a kobietę na 6 lat. Skazując parę sędzia powiedział że była to "cyniczna próba" żerująca na ludzkiej mentalności. Skazani spodziewali się że widok kobiety w ciąży nie wzbudzi podejrzeń celników, któzy nie przeszukają ciężarnej. oficer operacyjny Paul Newman powiedział - "Takie zatrzymania, gwarantują że narkotyk nie dostanie się na ulicę, jednocześnie zwiększają poczucie bezpieczeństwa publicznego".

Sąd nakazał spalić heroinę aby nie dostała się na ulice Anglii oraz korzystając z nowego prawa skonfiskował samochód skazanych.

W ubiegłym roku, celnicy współpracując z policją, rozbili 1 3 8 grup przemycających narkotyki. Wielka Brytania kładzie duży nacisk na to aby znacząco zmiejszyć dostępność narkotyków na ulicach oraz zredukować przestępstwa związane z narkotykami.

Próba przemytu w fałszywym brzuchu jest rzadko stosowana, jedną z głównych metod jest połknięcie narkotyku i przemycenie go we własnym ciele. W jednym przypadku przemytnik próbował przewieźć narkotyki przez tunel pod kanałem La Manche, chowając je pod peruką.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Katastrofa

morale: chujowe okoliczności: zbyt skomplikowane żeby tu pisać

Dobra, dosyć pierdolenia! moja (nie)przygoda zaczęła się pewnego sobotniego wieczoru kiedy to pod wpływem kilku piw wypitych z... komputerem zabrałem pieska na spacer i poszedłem do świątyni gimnazjalnych ćpunów... apteki.
-"Dzień dobry, mogę czymś pomóc?" - spytała farmaceutka
-"Poproszę 5 saszetek tantum rosa" - wyszeptał podchmielony placebo.
-"a czy to nie jest..."
-"tak... mama wstydziła się przyjść" - przerwał jej placebo

  • Narkoza

  • 25C-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Impreza Psycho Infinity, nastawienie bardzo pozytywne.

  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Festiwal muzyczny, bardzo dużo ludzi, głośna muzyka. Nastawienie pozytywne, chęć spróbowania MDMA, brak obaw przed czymkolwiek, wyluzowanie spowodowane MJ. 2 znajomych jest razem ze mną.

Przeglądając ten portal postanowiłem napisać swojego pierwszego TR właśnie z pierwszego doświadczenia z MDMA. Wszystko zaczęło się od tego, że razem z czwórką znajomych wybraliśmy się w wakacje na bardzo duży festiwal muzyczny. Nastawieni byliśmy na ciągłą zabawe przez cały czas trwania festiwalu, a było to nie mało - bo aż 7 dni. 

 

randomness