Heroina w baku

WROCŁAW Prokuratura okręgowa oskarżyła Mariusza S. o próbę przemytu ponad 15 kilogramów brązowej heroiny przez granicę rumuńsko - węgierską. Narkotyk miał trafić do Czech. Ukryto go w zbiorniku na paliwo w aucie, którym jechał wrocławianin.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2675
- Mariusz S. mieszkał w Wiedniu - mówi Leszek Karpina, rzecznik prokuratury okręgowej. - Jego rodzice przebywali w Bułgarii. Pod koniec 1999 r. mężczyzna zostawił w Sofii forda transita, którego chciał sprzedać. Kiedy w marcu 2000 r. przyjechał ponownie do tego miasta, żeby odebrać rejestracje od auta, spotkał się z mężczyzną o imieniu Edi. Ten poprosił go o przewiezienie do Czech heroiny. Mariusz S. zgodził się. Heroinę ukryto w zbiorniku na paliwo. Na granicy rumuńsko - węgierskiej celnicy dokładnie sprawdzili auto i znaleźli środki odurzające zapakowane w 15 plastikowych butelek. Mariusza S. zatrzymano. Przyznał się do zarzutów. Sąd w Seged skazał go na 4 lata więzienia. Po odsiedzeniu 3 lat, wyszedł na wolność. Teraz za to samo przestępstwo odpowie przed polskim sądem. Prokurator wnioskował, żeby wymierzył mu taką samą karę, jak za granicą oraz żeby zaliczył mu na poczet kary czas spędzony w więzieniu

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

AleX (niezweryfikowany)
ejze kurwa !! <br>wolno tak ?! <br>przeciez nie mozna karac 2 razy za to samo.. czy to juz pod to nie podchodzi.. ?
.chudy. (niezweryfikowany)
ejze kurwa !! <br>wolno tak ?! <br>przeciez nie mozna karac 2 razy za to samo.. czy to juz pod to nie podchodzi.. ?
rezus (niezweryfikowany)
ejze kurwa !! <br>wolno tak ?! <br>przeciez nie mozna karac 2 razy za to samo.. czy to juz pod to nie podchodzi.. ?
Half (niezweryfikowany)
Czytanie ze zrozumieniem-odsiedział tylko 3 z 4 lat wiec został mu rok.
dek (niezweryfikowany)
wszystko koledzy OK.w maju bedzie unia i nie bedzie mozna karac za to samo.
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Ciepła niedziela, natłok myśli i trochę problemów. Towarzystwo najwspanialszego przyjaciela pod słońcem, kompana większości podróży.

Wszechświat tkanek, komórek, białek, bakterii, organelli - zlepka efemerycznych procesów i incydentalnych zderzeń atomów tworzy najbardziej wyrafinowany mechanizm, jaki można sobie tylko wyobrazić! Jesteś sztuką. Jego wymyślność tworzy złudne poczucie kontroli, daje Ci podstawy, żebyś mógł myśleć, że to Ty jesteś Panem. Nic głupszego, jesteś obserwatorem! Twoje skomplikowane ciało okazuje Ci łaskę, dając poczucie, że istniejesz. To właśnie jest piękne. To sztuka. Ezoteryka. Tajemnica. A wszystko po co?

  • Marihuana

/ nazwa substancji: marihuana / poziom doświadczenia: raz na jakiś czas;) ostatnio kilka razy na dzień przez 6 dób / dawka: pół gieta na 4 osoby / metoda: lufka / set&setting: plaża, noc, dopita reszta wódeczki, nuda, las nieopodal, czyt. nadzieja na fajne wkręty /
  • Ketony
  • Pierwszy raz

Spokojny wieczór, sam w pokoju, który oświetla tylko blask monitora i lampka stołowa. Podekscytowany na myśl o przeżyciu nowego doświadczenia.

 Pierwszy raz z 4CMC

                Z precyzją kruszę kryształ, który podsypał dostałem w prezencie od kolegi. Kładę kryształ na kartce papieru, zginam kartkę na pół tak, aby kryształ znalazł się pomiędzy cienkimi stronami.
Biorę pałeczki do sushi. Zaczynam działać, czuję się jakbym wałkował ciasto na pizze.

  • Inne
  • Retrospekcja

Czytając to, chcesz słuchać to: https://www.youtube.com/watch?v=HahZvGaaWHU

Od ostatniego raportu sporo się zmieniło...

Faktycznie zacząłem ćpać i to tak hopsasa nawet...