REKLAMA
Heroina jak kurczaki na JFK

Agenci U. S. Customs and Border Protection (CBP) zatrzymali na lotnisku JFK kobietę, która próbowała przemycić heroinę. Narkotyki były ukryte w zalakowanych opakowaniach z kurczakiem w kształcie wielkich jaj.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Super Express

Odsłony

156

Pomysły na przemyt narkotyków potrafią być bardzo wymyślne. Agenci U. S. Customs and Border Protection (CBP) zatrzymali na lotnisku JFK kobietę, która próbowała przemycić heroinę. Narkotyki były ukryte w zalakowanych opakowaniach z kurczakiem w kształcie wielkich jaj.

Jak podają przedstawiciele U.S. Customs and Border Protection (CBP), Emma Soriano, która jest obywatelką Stanów Zjednoczonych przybyła na John F. Kennedy International Airport z Mexico City. Podczas kontroli bagażu agenci CBP odkryli cztery podejrzane pakunki. Okazało się, że to, co miało być kurczakiem, było nafaszerowane heroiną. W sumie agenci przejęli 4,4 kilograma narkotyków. Wartość przechwyconej heroiny to ponad 300 tysięcy dolarów. – Nasi agenci udowodnili po raz kolejny, że są czujni i wykonują wzorowo swoją pracę – powiedział Frank Russo, szef nowojorskiego oddziału CBP. Kobieta została aresztowana na miejscu i przekazana agentom Homeland Security Investigations. Grożą jej federalne zarzuty przemytu narkotyków.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
randomness