Heroina jak kurczaki na JFK

Agenci U. S. Customs and Border Protection (CBP) zatrzymali na lotnisku JFK kobietę, która próbowała przemycić heroinę. Narkotyki były ukryte w zalakowanych opakowaniach z kurczakiem w kształcie wielkich jaj.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Super Express

Odsłony

179

Pomysły na przemyt narkotyków potrafią być bardzo wymyślne. Agenci U. S. Customs and Border Protection (CBP) zatrzymali na lotnisku JFK kobietę, która próbowała przemycić heroinę. Narkotyki były ukryte w zalakowanych opakowaniach z kurczakiem w kształcie wielkich jaj.

Jak podają przedstawiciele U.S. Customs and Border Protection (CBP), Emma Soriano, która jest obywatelką Stanów Zjednoczonych przybyła na John F. Kennedy International Airport z Mexico City. Podczas kontroli bagażu agenci CBP odkryli cztery podejrzane pakunki. Okazało się, że to, co miało być kurczakiem, było nafaszerowane heroiną. W sumie agenci przejęli 4,4 kilograma narkotyków. Wartość przechwyconej heroiny to ponad 300 tysięcy dolarów. – Nasi agenci udowodnili po raz kolejny, że są czujni i wykonują wzorowo swoją pracę – powiedział Frank Russo, szef nowojorskiego oddziału CBP. Kobieta została aresztowana na miejscu i przekazana agentom Homeland Security Investigations. Grożą jej federalne zarzuty przemytu narkotyków.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne


goniły mnie dziś gliny


chociaż jestem uczciwa


nikogo nie okradam


i nikogo nie zabijam


dogonili mnie w koncu


choć tak dobrze mi już szło


zabrali mi gandzie


i stłukli mi szkło

panie moj panie


spójrz na masę smutnych


ludzi daj im trochę gandzi


pozwól im się łudzić
czy nie widzisz mój panie


że zamykasz nas w klatce

  • Dekstrometorfan

  • Lorazepam

*Nazwa substancji: klonazepam, alprazolam, diazepam, estazolam....


*Doświadczenie: niemałe


  • 25C-NBOMe
  • 6-APB
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

 

Trip raport zawiera dwa kontrastowe tripy, doświadczone jeden po drugim, kiedy to wyruszyłam w podróż po namiotowe ćpanie.

 

Marihuana, 6-apb

 

   Początkowo nie miałam brać 6-apb ze względu na koszmarne wspomnienia związane z tą substancją, ale koniec końców dałam jej szansę.  Doszłam do wniosku, że mój nastrój oraz pozytywny odbiór otoczenia, w którym się znajduję mogą dać w połączeniu z tą substancją dobre efekty.

randomness