Haszysz i prostytutki wykluczają z rodziny

Norweski król Harald V wyłączył w sobotę swego przyszłego zięcia ze sprawowania jakichkolwiek oficjalnych funkcji związanych z królewskim dworem za palenie haszyszu.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/IAR

Odsłony

5212
Norweski król Harald V wyłączył w sobotę swego przyszłego zięcia, kontrowersyjnego dziennikarza i pisarza Ari Behna, ze sprawowania jakichkolwiek oficjalnych funkcji związanych z królewskim dworem.
Bezpośrednią przyczyną tej decyzji było ujawnienie faktu, że Behn palił haszysz z prostytutkami. Najbliższym skutkiem tej decyzji będzie samotna podróż księżniczki Marty Luizy na olimpiadę do Salt Lake City.
Córka króla, Marta Luiza, po latach burzliwego związku z pisarzem i dziennikarzem, ogłosiła zaręczyny i gdy będzie trzeba, jest gotowa zrzec się wszelkich tytułów i przywilejów, pozostając tylko panią Behn. O tym jednak zdecyduje jej ojciec.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Kamilka (niezweryfikowany)
Jestem tylko kwiatem jabloni... <br>mam zryta psyhike... ale jeszcze mysle dobrze. mysle ze marichuana jest dla ludzi i tylko idiota nie kupilby odemnie haszyszu. <br> Kama.
franef (niezweryfikowany)
Jestem tylko kwiatem jabloni... <br>mam zryta psyhike... ale jeszcze mysle dobrze. mysle ze marichuana jest dla ludzi i tylko idiota nie kupilby odemnie haszyszu. <br> Kama.
MIX (niezweryfikowany)
Jestem tylko kwiatem jabloni... <br>mam zryta psyhike... ale jeszcze mysle dobrze. mysle ze marichuana jest dla ludzi i tylko idiota nie kupilby odemnie haszyszu. <br> Kama.
CrackPacker (niezweryfikowany)
Pale od jakis dziewiecu lat haszysz pale od jakis szesciu nałogowo na codzień (bez chmury na sen nie zasne) od 0,5 do 1 g dziennie w dni imprezowe znacznie wiecej , moze i mam lekko zryty beret ale uwierzcie da rade praca rodzina spoko luz przeszkadza mi tylko wieczna zwała I NA PRAWDE NIE MAM POJECIA O CZYM BREDICIE
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA
  • MDMA (Ecstasy)
  • Tripraport

Nastawieni jak zwykle na cudowne doświadczanie. Jak za każdym razem, głównym filarem przyjaciele, następnie muzyka, światełka kolorowe by co nie co ubarwić ściany, kocyki, poduszeczki i całkiem sporo miejsca.

1:55 - przez nasze przełyki drogę przebyła kapsułka wypełniona magicznym kryształem. Do ok. 2:30 każdy z nas oczekiwał pierwszych efektów działania substancji. Minuty mijały w spowolnionym tempie tylko po to by nagle przyspieszyć na sile. Klaudiusz nasz zawodnik numer jeden nadal narzeka że nie odczuwa żadnych skutków ‚emki’. Muzyka toczy się spokojnym tempem, na suficie migoczą światła lasera mieniąc się w czerwieni i zieleni na przemian.

  • KlonazepamWstęp

  • LSD-25
  • Miks

Impreza psytrance'owa. Miejsce, które znam i lubię. Dobry nastrój.

Sobotni wieczór. Before że znajomymi, oni przy piwku ja o wodzie z cytrynka psychicznie nastawiona na noc z wujkiem hoffmanem i wspomagaczem w postaci połówki pixy (bitcoin, który został mi z poprzedniej imprezy, dający adowalający efekt). Miło spędzony czas, sprzyjająca dobra atmosfera. Około północy rozdzieliliśmy się na ekipę udającą się na trance'y (H,A i ja) i resztę która poszła pić dalej.

  • Dekstrometorfan

Set & Setting: Matka wyjechała na 4 dni do ciotki, wolny dom tylko ze starym z którym nie gadam 2 lata, więc jest luz

Dawkowanie: 1500mg rozbite na 4 razy, 300mg co 3h, następnie 600mg po jakichś 12 godzinach, łącznie wyszło 22mg/kg

Wiek & doświadczenie: 18 lat. mj, dxm, benzydamina, dmh, kodeina, amfetamina, gałka; w tym miksy typu bxm i ze wszystkim co pod ręka (dxm + mj,koda,dmh)

Identyfikacja: akaz z hyperreal

---------------

randomness