Handlowali narkotykami na oczach prokuratora?

Pięciu mężczyzn w wieku od 29 do 52 lat, podejrzanych o handel narkotykami, zatrzymali wczoraj przed godz. 15 policjanci z komendy miejskiej w Łodzi

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Łódzki

Odsłony

2592

Do zatrzymania doszło przed budynkiem Prokuratury Okręgowej przy ul. Kilińskiego, gdzie mieści się m.in. specwydział do zwalczania narkotyków. Informację o podejrzanych osobnikach na placyku przed prokuraturą przekazał jeden z pracowników tej instytucji. Policjanci w cywilnych wozach zaskoczyli podejrzanych w hondzie na holenderskich numerach. Jeden z mężczyzn na widok policjantów wyrzucił torebkę z białym proszkiem.

Podobną znaleziono u drugiego pasażera hondy, a w bagażniku funkcjonariusze odkryli kolejne porcje narkotyku. Prawdopodobnie jest to amfetamina, łącznie 20 gramów.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

No name (niezweryfikowany)
Nie potrzebnie zeschizowali sie, zeby zachowali spokoj pewnie by nie doszlo do zatrzymania...
tyr (niezweryfikowany)
Jakkolwiek zwykle czuje empatie w sotsunku do zatrzymanych za posiadanie, teraz nie moge sie przelamac. <br> <br>Idioci sami sobie na to zasluzyli :/ A idiotow nie lubie...
Traper (niezweryfikowany)
&quot;Prawdopodobnie jest to amfetamina (...) &quot; Prawdopodobnie??? To jakimś problemem jest sprawdzić??? Przecież wystarczy rzucić okiem... Nierozumiem....
ktos (niezweryfikowany)
Jakkolwiek zwykle czuje empatie w sotsunku do zatrzymanych za posiadanie, teraz nie moge sie przelamac. <br> <br>Idioci sami sobie na to zasluzyli :/ A idiotow nie lubie...
Zajawki z NeuroGroove
  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

62kg Dom, zmęczenie i senność wyjątkowo dają o sobie znać, nastawienie neutralne, nie wiedziałem czego się spodziewać ze względu na bardzo odmienne TR’y, oczekiwałem przypływu chęci do życia i pracy.

Paczkę znanego wszystkim leku sudafed miałem zakupioną dzień wcześniej, oczekiwałem ciekawego efektu bo wydałem 2 razy więcej niż normalnie ze względu na najdroższą aptekę w mieście.

16:20
4 tabletki (240mg) zapiłem filiżanką kawy, ogarnąlem mieszkanie i siadłem do książek.

  • Grzyby halucynogenne
  • N2O (gaz rozweselający)
  • Pozytywne przeżycie

Set: podekscytowanie pierwszym tripem po blisko roku, poczucie bezpieczeństwa przez posiadanie tripsittera koło siebie, chciałem dużych wrażeń, szczególnie wyraźnych CEVów. Setting: pokój oświetlony na czerwono, później żółto, panorama miasta za oknem, obok mnie mój sitter (nazwijmy go K), przed nami telewizor.

T+0:00 - start

Zaczynamy zabawę. Ustawiam sobie w miarę czerwone-delikatnie pomarańczowe oświetlenie. Przez jakieś 20 min nie widzę żadnych wielkich efektów, tłumaczę K liczby zespolone. Przeradza się to w rysowanie funkcji logarytmicznych, zauważanie ciekawych zależności między życiem a liczbą e, ale to nadal bardziej takie świadome myślenie. Po 40 min czuję już delikatne zagubienie, zaczyna robić się nieciekawie.

T+1:00 - początki

  • LSD-25
  • Marihuana
  • Tripraport

Pozytwyne nastawienie, ekscytacja i poddenerwowanie, oczekiwanie mistycznego i głębokiego tripu. Otoczenie to ulice Oslo, las i dom.

Suniemy ruchomymi schodami, coraz wyraźniej ukazuje się nam wnętrze budynku dworca centralnego Oslo, jest poranek, ruchliwy, głosny, wszędzie tłoczą się ludzie którzy zmierzają do swoich pociągów lub wychodzą z nich. Musimy stosować czasami skomplikowane manewry żeby na nich nie wpadać. Pomimo iż, jak na razie nasza percepcja jest niezmieniona, już powoli oni i ich życie, problemy jak np. "czy zdąrzę na pociąg" wydają się zupełnie przyziemne i wręcz w pewien sposób śmieszne.

  • Pseudoefedryna
  • Tripraport

Chęć spróbowania czegoś nowego(czyli to co lubię najbardziej), więc byłem wesoły i zadowolony(z natury też taki jestem). Głównie przebywałem z moimi dobrymi przyjaciółmi.

Słowem wstępu: Ten tripraport piszę głównie dlatego że mało jest informacji o pseudoefedrynie.

randomness