REKLAMA
Handlarz uprowadzał dzieci z Birmingham i zmuszał je do sprzedawania narkotyków 100 mil od domu

Handlarz narkotyków uprowadził trójkę dzieci z Birmingham i zmuszał je do sprzedawania narkotyków w Lincoln - 100 mil od ich domu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

bham.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi porzedruk z podanego źródła. Przygotowujemy tłumaczenie nieco bardziej wnikliwego tekstu dotyczącego tego tematu.

Odsłony

75

Handlarz narkotyków uprowadził trójkę dzieci z Birmingham i zmuszał je do sprzedawania narkotyków w Lincoln - 100 mil od ich domu.

Zakaria Mohammed z Trinity Road, Aston, zarabiał 500 funtów dziennie dzięki dzieciom w wieku 14 lat, które przygotował i zwerbował do przestępstwa.

Dzieci były przez niego uprowadzone, następnie wywożone i zmuszane do sprzedaży kokainy i heroiny, oraz życia w nędznych warunkach w Lincoln.

Dwóch chłopców i dziewczynka, które wcześniej były zgłoszone przez rodziny jako zaginione, zostały znalezione w mieszkaniu w Lincoln, podczas nalotów przeprowadzonych przez policję. Policja podczas nalotów przejęła też pieniądze, narkotyki i broń. Zakaria Mohammed, przyznał się do handlu narkotykami oraz do uprowadzenia i zmuszania do niewolnictwa dwóch chłopców i jednej dziewczynki.

Mężczyzna został skazany w Birmingham Crown Court na 14 lata więzienia

Dzieci, dwoje chłopców w wieku 15 lat i 14-letnia dziewczynka, wróciły do swoich rodzin.

West Midlands Police opublikowała materiał filmowy przedstawiający aresztowanie 21-latka po nalocie w Lincoln. Materiał filmowy pokazuje nędzne warunki, w jakich żyło troje dzieci.

Oceń treść:

Brak głosów
randomness