Handlarz uprowadzał dzieci z Birmingham i zmuszał je do sprzedawania narkotyków 100 mil od domu

Handlarz narkotyków uprowadził trójkę dzieci z Birmingham i zmuszał je do sprzedawania narkotyków w Lincoln - 100 mil od ich domu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

bham.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi porzedruk z podanego źródła. Przygotowujemy tłumaczenie nieco bardziej wnikliwego tekstu dotyczącego tego tematu.

Odsłony

85

Handlarz narkotyków uprowadził trójkę dzieci z Birmingham i zmuszał je do sprzedawania narkotyków w Lincoln - 100 mil od ich domu.

Zakaria Mohammed z Trinity Road, Aston, zarabiał 500 funtów dziennie dzięki dzieciom w wieku 14 lat, które przygotował i zwerbował do przestępstwa.

Dzieci były przez niego uprowadzone, następnie wywożone i zmuszane do sprzedaży kokainy i heroiny, oraz życia w nędznych warunkach w Lincoln.

Dwóch chłopców i dziewczynka, które wcześniej były zgłoszone przez rodziny jako zaginione, zostały znalezione w mieszkaniu w Lincoln, podczas nalotów przeprowadzonych przez policję. Policja podczas nalotów przejęła też pieniądze, narkotyki i broń. Zakaria Mohammed, przyznał się do handlu narkotykami oraz do uprowadzenia i zmuszania do niewolnictwa dwóch chłopców i jednej dziewczynki.

Mężczyzna został skazany w Birmingham Crown Court na 14 lata więzienia

Dzieci, dwoje chłopców w wieku 15 lat i 14-letnia dziewczynka, wróciły do swoich rodzin.

West Midlands Police opublikowała materiał filmowy przedstawiający aresztowanie 21-latka po nalocie w Lincoln. Materiał filmowy pokazuje nędzne warunki, w jakich żyło troje dzieci.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

  • Grzyby halucynogenne
  • Retrospekcja

wszystko opiszę w tripie

Od małego miałem problemy ze sobą, a właściwie z rodziną. Napierdalali mnie ojciec, matka, siostra, brat, i w chuj osób w szkole. Bałem się wszystkiego i wszystkich, a wystarczyło żeby ktoś krzyknął i prawie sikałem w majtki. Szukałem miłości, akceptacji i ciepła. Chciałem pomagać, a czasami jak widziałem jak komuś dzieje się krzywda czułem niemal fizyczny ból. Byłem jednym z tych gości, którym zabieraliście kanapki, podstawialiście nogę w szkole na korytarzu, laliście w pysk, wyrzucaliście rzeczy do kibla w akademiku. Pizdą.

  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

Rano w aptece kupuje paczke sudafedu 12 tabsów 60mg pseufoefedryny każda cena to 17 złotych. Zamieżam naćpany isć do szkoły. Już kiedyś byłem naćpany w szkole ale wtedy to była coda. Jest to mój pierwszy raz z pseudoefedryną

  • Szałwia Wieszcza

NIC, absolutnie nic nie potrafiłoby mnie przygotować do tego co przeżyłem podczas ostatniego spotkania z Panią Salvią.


Razem z Pikapem, którego raport także powinien się tutaj znaleźć, postanowiliśmy już jakiś czas temu spróbować SD razem...

randomness