Handlarz uprowadzał dzieci z Birmingham i zmuszał je do sprzedawania narkotyków 100 mil od domu

Handlarz narkotyków uprowadził trójkę dzieci z Birmingham i zmuszał je do sprzedawania narkotyków w Lincoln - 100 mil od ich domu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

bham.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi porzedruk z podanego źródła. Przygotowujemy tłumaczenie nieco bardziej wnikliwego tekstu dotyczącego tego tematu.

Odsłony

93

Handlarz narkotyków uprowadził trójkę dzieci z Birmingham i zmuszał je do sprzedawania narkotyków w Lincoln - 100 mil od ich domu.

Zakaria Mohammed z Trinity Road, Aston, zarabiał 500 funtów dziennie dzięki dzieciom w wieku 14 lat, które przygotował i zwerbował do przestępstwa.

Dzieci były przez niego uprowadzone, następnie wywożone i zmuszane do sprzedaży kokainy i heroiny, oraz życia w nędznych warunkach w Lincoln.

Dwóch chłopców i dziewczynka, które wcześniej były zgłoszone przez rodziny jako zaginione, zostały znalezione w mieszkaniu w Lincoln, podczas nalotów przeprowadzonych przez policję. Policja podczas nalotów przejęła też pieniądze, narkotyki i broń. Zakaria Mohammed, przyznał się do handlu narkotykami oraz do uprowadzenia i zmuszania do niewolnictwa dwóch chłopców i jednej dziewczynki.

Mężczyzna został skazany w Birmingham Crown Court na 14 lata więzienia

Dzieci, dwoje chłopców w wieku 15 lat i 14-letnia dziewczynka, wróciły do swoich rodzin.

West Midlands Police opublikowała materiał filmowy przedstawiający aresztowanie 21-latka po nalocie w Lincoln. Materiał filmowy pokazuje nędzne warunki, w jakich żyło troje dzieci.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • KlonazepamWstęp

  • 4-HO-MET
  • Przeżycie mistyczne

Wyczekiwany dzień, urodziny jednego z nas, przepozytywne nastawienie, jezioro w centrum miasta, plaża, las, za rogiem cywilizacja.

      Obudził mnie wyśmienity humor. To dziś jest ten długo planowany dzień debiutu, słońce świeci, niebieskie niebo, idealnie!  Około godziny 17 dotarliśmy całą 6 osobową ekipą (S- solenizant, P- moja debiutująca na psychodelikach przyjaciółka, T- przyjaciel solenizanta, M- drugi przyjaciel solenizanta, K- trzeci przyjaciel solenizanta i ja) na wybrane przez nas wcześniej miejsce. Rozłożyliśmy koce pod drzewem na jednej z małych plaż, prawie przy samej drodze głównej prowadzącej dookoła jeziora.

  • Mefedron

S&S: ja i R, noc po przeprowadzce do pierwszego wspólnego mieszkania, co samo w sobie jest już bardzo euforycznym doświadczeniem.

Wiek: 19

Dawka: 1g mefedronu na pół

Doświadczenie: MJ, amfetamina, kodeina, efedryna, dxm, bieluń, benzydamina, haszysz

  • Benzydamina

Nazwa substancji i dawka: Chlorowodorek benzydaminy, 750mg

Króliki doświadczalne: CAR,MTF

Doświadczenia: Salvia Divinorum, Marihuana, Haszysz, DXM, Ecstazy, Gałka Muszkatowa, Tatarak, Benzylopiperazyna, Benzydamina.

15 października 2009, dochodzi godzina 18:00. Rodzi się pomysł na spróbowanie benzydaminy.

randomness