REKLAMA
Handel narkotykami

Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Bałtycki

Odsłony

1512

MALBORK. Prokuratura Rejonowa zakończyła właśnie śledztwo przeciwko 22-letniemu Markowi M., mieszkańcowi powiatu nowodworskiego, podejrzanemu o handel narkotykami. Akt oskarżenia leży już w sądzie. Marek M. zatrzymany został 28 listopada ub. roku. Policjanci znaleźli przy nim 18 gram narkotyków z grupy amfetaminy. Ustalili także, że wcześniej, tzn. od czerwca do listopada 2003 roku, sprzedawał narkotyki. W ten sposób zarabiał na swoje utrzymanie. Handlował w Stegnie i Sztutowie.

Podejrzany podczas przesłuchania przyznał się do winy. Wobec takich dowodów zaraz po zatrzymaniu sąd zastosował areszt tymczasowy, w którym M. przebywa do dziś. Sankcję zastosowano także dlatego, iż był już wcześniej karany za kradzieże i skazany na 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata. Teraz grozi mu znacznie więcej, bo nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(Niki)

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Wiek : 18

Doświadczenie : marihuana, haszysz, kodeina, tramadol, diazepam

Set&Settings : Na początku chciałem w sylwestra zwyczajnie zapalić zioło, jednak niestety było niedostępne, więc poszedłem do apteki po Acodin. Zacząłem jeść tabletki w domu. Nastawienie było chyba niezbyt dobre, gdyż trochę się bałem, z uwagi na możliwość przedawkowania (prawdopodobnie wpłynęło to znacząco na tripa)

Dawka : 450mg / waga 75kg czyli równo 6mg/kg masy ciała

  • Dekstrometorfan

raz mialem badtripa po dxm - dawka 900mg (30 tussidexow)


na poczatku wkrecilem sie ze jestem postacia z gry komputerowej i bylo fajnie


"W..... stawiaj portal do M."


po nieudanych probach oswojenia tramwaju (dzikiego ostarda)


wbilem do metra (to chyba mnie zabilo)


jechalem metrem do kolegi (do M.)


kiedy wyystrezlilo mnie na powierzchnie ziemi byly juz tylko pytania typu


"W.... czy to jest rzeczywistosc? W.... czy ja zyje?"

  • 4-HO-MET

A więc zgodnie z wpojoną mi w liceum zasadą która okazuje się niezłym kwasem dobrym zwyczajem jest zacząć od szczegółu po czym przejść do ogółu.

Od kilku dni miałem pewien problem. Nie mogłem się porządnie wypróżnić. Fajnie się zaczyna trip report, nie? Ale to niech sobie tam tkwi w podświadomości bo zabieram Cię drogi czytelniku na wycieczkę! ;) Oczywiście w odpowiednim momencie z tej podświadomości problemik zostanie wyciągnięty ale o tym później.

Jedziemy!

  • Marihuana

Na poczatek oczywiscie wielkie joł dla wszystkich ziomkow :D heheheh ... troche jest mi glupio pisac o jaraniu ... wkoncu jestem dziewczyna no ale luz, nie jestem pierwsza ani nie ostatnia ;p

A wiec, jak zwykle co wekeend chodzimy z dziewczynami do klubu standart ... :-) Przychodze do kumpeli, i patrze a u niej siedzi druga kumpela i sie cieszy.Pytam co jest, a ta nie odzywajac sie wyciaga z torebki worek trawy.Zaczelam sie smiac i mowie: " BAKANKO!! " hehehe. Wyszlysmy z domu i zeszlysmy do piwnicy.Zjaralysmy wora i wyruszylysmy w strone baru.Wtedy sie zaczela jazda ....

randomness