GW: Wpadka dilerów

Policjanci z łódzkiego zarządu Centralnego Biura Śledczego zatrzymali troje łodzian podejrzanych o handel narkotykami.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza

Odsłony

1042
Według dotychczasowych ustaleń dwóch mężczyzn w wieku 26 i 54 lat oraz 41-letnia kobieta w ciągu ostatniego roku wprowadzili na łódzki rynek blisko dziesięć kilogramów narkotyków wartych kilkaset tysięcy złotych.

Była to głównie amfetamina, ale sprzedawali także marihuanę. Narkotyki rozprowadzali w klubach, pubach i dyskotekach.

Handlowali też w swoich mieszkaniach. Podczas zatrzymań w domu 26-letniego Rafała P. znaleziono 120 g amfetaminy, 25 g marihuany, wagę do ważenia porcji i około tysiąca pustych dilerek.

W mieszkaniu 54-letniego Tadeusza P. i jego konkubiny, 41-letniej Marzeny W. policjanci znaleźli też 45 litrów nielegalnego spirytusu.

Sąd aresztował całą trójkę na trzy miesiące.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-T2

Udało mi się pozyskać 2C-T2, byłem bardzo podniecony, że mogę spróbować tej substancji. Był piątek, wybrałem się z kumplem do pubu na imprezę techno. Muszę tutaj zaznaczyć, że pierwszy raz wybrałem się na taką imprezkę, do tej pory zazwyczaj obracałem się w metalowych klimatach. Warto także zanotować, że nigdy nie brałem ekstazy - prawdopodobnie dlatego, że nie wchodziłem w te klimaty, a poza tym nie jest ona popularna w moim mieście - tak więc była to moja pierwsza fenetylamina.

  • 4-HO-DET
  • Pozytywne przeżycie

Miałem dłuższą przerwę od psychodelików. Mój stosunek do nich przez ten czas mocno się zmienił, tak jak sporo zmieniło się w moim życiu. Jakaś część mnie wypatrywała tego dnia z nutką nostalgii. Od razu po powrocie z pracy skierowałem się ku szafce gdzie miałem schowanego 4-ho-det'a. Koleżanka mówiła, że 25 mg.
Zważyć? - zapytał się zdrowy rozsądek.
Nie no ona jest odpowiedzialna, zresztą tego proszku jest tak malutko, że wydaje się być raczej mniej niż 25 mg, szkoda czasu. - odpowiedziałem sobie w myślach niczym rasowy wygłodzony narkus.

  • Powoje

Wiek: 25 lat

Doświadczenie: MJ, Haszysz, Gałka muszkatołowa, LSD, XTC, tabletki Ufo, Aviomarin, łasiczki, amfetamina, LSA, Ilex guayusa, tabletki z grupy benzodiazepin/diazepin

Doświadczenie: 6 kapsułek Druid's fantasy

Set & Setings: Mój warsztat jako miejsce spożycia i uzupełnienia płynów i aplikacji cud kapsułek.Później las w zimowej pokrywie

  • Adrenalina

void

void