REKLAMA
Gorzów: proces tureckiego handlarza narkotyków

Od 3 do 15 lat więzienia grozi tureckiemu kierowcy ciężarówki.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/IAR

Odsłony

1698
Gorzów: proces tureckiego handlarza narkotyków

W Sądzie Okręgowym w Gorzowie rozpoczął się proces 35-letniego obywatela Turcji, oskarżonego o przemyt ponad 47 kg heroiny.
Narkotyki 26 marca ub.r. znaleźli celnicy na przejściu granicznym w Świecku. Ukryte były pod podłogą ciężarówki, którą oskarżony jechał z Istambułu do Berlina.
Czarnorynkową wartość największego wykrytego na lubuskiej granicy przemytu oszacowano na 60 mln zł.
Oskarżonemu grozi kara pozbawienia wolności od 3 do 15 lat.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Katastrofa
  • Mefedron

Impreza,kumple,puste laski nastawienie w miarę

Normalnie, z uwagi na awangardową ortografię, gramatykę, interpunkcję i stylistykę, ten raport byłby do odrzucenia. Przepuszczam w ramach przestrogi. To może być wieczór każdego z Was... Pozdrawiam, admin.

 

Loża ja,X mój bardzo dobry ziomek i 2 koleżanki poznane wcześniej nazwe je D i C później dołączy moja dziewczyna nazwe ją B.

 

  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Średni nastrój, lekkie poczucie samotności, szybkie tętno, brak odprężenia. Rodzice w domu, ale godzina zbyt późna by podejrzewać, że wstaną. Pierwsze samotne palenie, niepewność i ciekawość.

Nie sądziłam, że sklejenie swoich rozdziabanych myśli w zwięzłą kulę informacji będzie takie trudne. Zastanawiam się czy powinnam najpierw napisać jakiś wstęp. Może od razu przejść do rzeczy?

  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Obszerna polana otoczona lasem, niedaleko ścieżka i mały strumyczek. Przy końcu podróży las i bardzo spokojne lotnisko - żadne duże linie lotnicze, raczej aeroklub, czyli awionetki, szybowce i te sprawy. Nastawienie bardzo pozytywne, ekscytacja, ewentualnie delikatny niepokój pierwszym tripem każdego z nas.

Set & Setting: Obszerna polana otoczona lasem, niedaleko ścieżka i mały strumyczek. Przy końcu podróży las i bardzo spokojne lotnisko - żadne duże linie lotnicze, raczej aeroklub, czyli awionetki, szybowce i te sprawy. Nastawienie bardzo pozytywne, ekscytacja, ewentualnie delikatny niepokój pierwszym tripem każdego z nas.

 

‚Specyfikacja’: 17 lat, waga około 60kg, jakieś 180cm wzrostu.

 

Dawka: około 25mg 4-HO-MET

 

  • Chelidonium majus (glistnik jaskółcze ziele)
  • Pierwszy raz

Witam

 

randomness