REKLAMA
Działacz LPR dealerem narkotyków?

Hipokryzja Ligi Polskich Rodzin: "W naszej organizacji nikt nie stosuje takich metod. Chcemy być czyści: stronimy od papierosów, alkoholu, narkotyków"

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza
Marcin Kowalski, Małgorzata Czajkowska

Odsłony

2950
Jakub M., szef bydgoskiej Młodzieży Wszechpolskiej i działacz LPR, handlował amfetaminą i marihuaną - twierdzi prokuratura. W środę wystąpi z wnioskiem o aresztowanie młodego polityka

pamiętajcie, są alternatywy! ;8)
M. został zatrzymany przez policję w poniedziałek późnym wieczorem na przystanku autobusowym w Bydgoszczy. Szedł z drugim dealerem - Łukaszem F. Funkcjonariusze przeszukali obu młodzieńców oraz ich mieszkania. Efekt: znaleziono 29 woreczków z ususzoną marihuaną gotową do sprzedaży, pięć woreczków z amfetaminą i 19 tabletek narkotyku ekstazy.

- Obaj należą do szajki dealerów, którą rozpracowujemy od kilku miesięcy - powiedział "Gazecie" anonimowo oficer z wydziału kryminalnego komendy wojewódzkiej bydgoskiej policji. - To nie są ostatnie zatrzymania. Jeszcze w tym tygodniu w policyjnym areszcie znajdą się wspólnicy zatrzymanych, i będą to osoby znane w świecie lokalnej polityki.

Polityk-dealer ma 19 lat. Krótko ostrzyżony, w drucianych okularach. W klapie marynarki zawsze srebrna wpinka - sztylet opleciony przez węża.

M. od trzech lat działa w Młodzieży Wszechpolskiej, szefuje tej skrajnie prawicowej organizacji w Bydgoszczy. W październikowych wyborach samorządowych kandydował do rady miasta z Ligi Polskich Rodzin. Nie zdobył mandatu, ale z 698 głosami miał najlepszy wynik na liście LPR w swoim okręgu.

Kilka tygodni temu gościł w bydgoskiej redakcji "Gazety" na debacie szefów partyjnych młodzieżówek. Rozmawialiśmy o przemocy wśród młodych polityków. Mówił: "W naszej organizacji nikt nie stosuje takich metod. Chcemy być czyści: stronimy od papierosów, alkoholu, narkotyków".

Liderzy bydgoskiego LPR nie wierzą, że szef ich młodzieżówki handlował narkotykami. Maciej Eckardt, radny wojewódzki i kandydat na przewodniczącego sejmiku kujawsko-pomorskiego (tę kandydaturę zgłosiła koalicja LPR- Samoobrona), który od lat przyjaźnił się z M., podejrzewa prowokację.

- Kilka godzin przed zatrzymaniem rozmawiałem z nim. Nie wierzę, że dealował - powiedział "Gazecie" Eckardt. - On nie mógł mieć niczego wspólnego z narkotykami. Wszyscy, którzy go znają, wiedzą, że był zajadłym przeciwnikiem wszystkich używek.

M. grożą dwa lata więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Zoltar (niezweryfikowany)
Jeśli chodzi o LPR to przydałoby sie na moment reaktywować komorę gazowa w jakimś obozie i wszystkich jej członków tam zapędzić , potem Cyklon B i po krzyku.
Mugrat von Qumz... (niezweryfikowany)
teraz wszyscy juz wiedza!!! <br>kolumbijczycy sie wkurwiaja, co ja mam im powiedziec !!! ze co, mam kiepskich dealerow w partii ???
Roman G. (niezweryfikowany)
teraz wszyscy juz wiedza!!! <br>kolumbijczycy sie wkurwiaja, co ja mam im powiedziec !!! ze co, mam kiepskich dealerow w partii ???
jackass (niezweryfikowany)
teraz wszyscy juz wiedza!!! <br>kolumbijczycy sie wkurwiaja, co ja mam im powiedziec !!! ze co, mam kiepskich dealerow w partii ???
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie psychiczne: bardzo pozytywne, już wcześniej miałam na to ochotę. Otoczenie: prawie cały czas w ruchu, także ciężko cokolwiek tu sprecyzować. Okoliczności: nagła możliwość kupna narkotyku. Stan psychiczny: trochę rozstrojony przez ostatnie negatywne doznania z marihuaną. Nastrój: lekkie napięcie, czy aby na pewno wszystko będzie działo się dobrze. Myśli i oczekiwania: oby tylko towarzyszka nie wyleciała z żadną złośliwością, bo jest do nich skłonna.

„Chwile, które opiszę nie posiadały żadnych odczuć na kształt strachu, on choć

obok obrazowany w innych osobach, ich słowach nie mógł przejść do mojej duszy.”

Nie bez powodu taki tytuł nadaję memu trip raportowi, chcę by już w pierwszych słowach

zwrócono  uwagę na głównie zapamiętaną we mnie wtedy nadzwyczajność.

 

Żadna czysta wyobraźnia nie jest w stanie pojąć, wyimaginować sobie tego tak,

by zrozumieć tę formę błogostanu, która wywołana jest właśnie narkotykami.

 

  • Tramadol

nazwa substancji: tramal - kapsułki po 50mg (10*50mg=500mg)

poziom doświadczenia użytkownika - kiedyś dosyć często MJ, teraz już tylko sporadycznie. ostatnio troche aptekarskich eksperymentuf.


"set & setting" - troche podekscytowany, nastawiony pozytywnie, żadnych obaw. łyknąłem do domu na noc. rodzina obecna. luz.

  • Mefedron
  • Uzależnienie

Witam.

To już mój trzeci trip raport na tym forum. Chciałbym, żeby zwrócili na niego uwagę głównie nowi użytkownicy i zastanowili się tyle razy ile to potrzebne czy warto brać kryształ w ciągach. Opiszę głównie ostatni dzień mojej podróży bo jest to myśle najciekawsze przeżycie, chociaż sam chciałbym żeby nigdy się to nie wydarzyło. Zapraszam do uważnego przeczytania.

  • Etanol (alkohol)
  • Tripraport

[20141229]