Działacz LPR dealerem narkotyków?

Hipokryzja Ligi Polskich Rodzin: "W naszej organizacji nikt nie stosuje takich metod. Chcemy być czyści: stronimy od papierosów, alkoholu, narkotyków"

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza
Marcin Kowalski, Małgorzata Czajkowska

Odsłony

2952
Jakub M., szef bydgoskiej Młodzieży Wszechpolskiej i działacz LPR, handlował amfetaminą i marihuaną - twierdzi prokuratura. W środę wystąpi z wnioskiem o aresztowanie młodego polityka

pamiętajcie, są alternatywy! ;8)
M. został zatrzymany przez policję w poniedziałek późnym wieczorem na przystanku autobusowym w Bydgoszczy. Szedł z drugim dealerem - Łukaszem F. Funkcjonariusze przeszukali obu młodzieńców oraz ich mieszkania. Efekt: znaleziono 29 woreczków z ususzoną marihuaną gotową do sprzedaży, pięć woreczków z amfetaminą i 19 tabletek narkotyku ekstazy.

- Obaj należą do szajki dealerów, którą rozpracowujemy od kilku miesięcy - powiedział "Gazecie" anonimowo oficer z wydziału kryminalnego komendy wojewódzkiej bydgoskiej policji. - To nie są ostatnie zatrzymania. Jeszcze w tym tygodniu w policyjnym areszcie znajdą się wspólnicy zatrzymanych, i będą to osoby znane w świecie lokalnej polityki.

Polityk-dealer ma 19 lat. Krótko ostrzyżony, w drucianych okularach. W klapie marynarki zawsze srebrna wpinka - sztylet opleciony przez węża.

M. od trzech lat działa w Młodzieży Wszechpolskiej, szefuje tej skrajnie prawicowej organizacji w Bydgoszczy. W październikowych wyborach samorządowych kandydował do rady miasta z Ligi Polskich Rodzin. Nie zdobył mandatu, ale z 698 głosami miał najlepszy wynik na liście LPR w swoim okręgu.

Kilka tygodni temu gościł w bydgoskiej redakcji "Gazety" na debacie szefów partyjnych młodzieżówek. Rozmawialiśmy o przemocy wśród młodych polityków. Mówił: "W naszej organizacji nikt nie stosuje takich metod. Chcemy być czyści: stronimy od papierosów, alkoholu, narkotyków".

Liderzy bydgoskiego LPR nie wierzą, że szef ich młodzieżówki handlował narkotykami. Maciej Eckardt, radny wojewódzki i kandydat na przewodniczącego sejmiku kujawsko-pomorskiego (tę kandydaturę zgłosiła koalicja LPR- Samoobrona), który od lat przyjaźnił się z M., podejrzewa prowokację.

- Kilka godzin przed zatrzymaniem rozmawiałem z nim. Nie wierzę, że dealował - powiedział "Gazecie" Eckardt. - On nie mógł mieć niczego wspólnego z narkotykami. Wszyscy, którzy go znają, wiedzą, że był zajadłym przeciwnikiem wszystkich używek.

M. grożą dwa lata więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Zoltar (niezweryfikowany)
Jeśli chodzi o LPR to przydałoby sie na moment reaktywować komorę gazowa w jakimś obozie i wszystkich jej członków tam zapędzić , potem Cyklon B i po krzyku.
Mugrat von Qumz... (niezweryfikowany)
teraz wszyscy juz wiedza!!! <br>kolumbijczycy sie wkurwiaja, co ja mam im powiedziec !!! ze co, mam kiepskich dealerow w partii ???
Roman G. (niezweryfikowany)
teraz wszyscy juz wiedza!!! <br>kolumbijczycy sie wkurwiaja, co ja mam im powiedziec !!! ze co, mam kiepskich dealerow w partii ???
jackass (niezweryfikowany)
teraz wszyscy juz wiedza!!! <br>kolumbijczycy sie wkurwiaja, co ja mam im powiedziec !!! ze co, mam kiepskich dealerow w partii ???
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Czesc. Postaram sie krotko , rzeczowo i (mam nadzieje)

bez przynudzania.

1 raz PO PIGSIE

Mialo byc: zabawa na calego , dobry humor , plakanie

ze szczescia z dobrej muzy z dobrymi kumplami.

  • N2O (gaz rozweselający)
  • Retrospekcja

Nastawiony pozytywnie.

 

Myślę że z kilku moich poniższych opisów łatwo wyłapać charakterystyczne efekty działania podtlenku azotu. Żeby wyciągnąć fun z tej substancji najlepiej zamiast crackera używać syfonu i naboi do bitej śmietany, przy crackerze trzeba bardzo uważać bo można sobie pomrozić ręce od bardzo niskiej temperatury podczas wypuszczania gazu a czas ładowania balona jest długi oraz proporcjonalny do stanu w jakim się jest. Syfon za to nie robi żadnych problemów przy używaniu i można ładować nim nabój za nabojem w bardzo szybki sposób.

 

  • Dekstrometorfan

Specyfik:


Acodin (30x15mg) dostępny w każdej aptece bez recepty w cenie 5,55 :P

Dawka :


Ja - 300MG (Dwa razy po 150 w odstępie 5 minut)


Kumpel 300mg (Na raz)


Zapijane tymbarkiem wiśniowo-jabłkowym.Poziom doświadczenia użytkownika:


Ogólnie małe doświadczenia, pierwszy raz z DXM

Stan umyslu:


  • MDMA (Ecstasy)Pierwszego krazka zjadlem wlasnie wczoraj na TRESORZe 31... ale od poczatku....

Jest godzina 20:00, mnie juz kreci w dupie co mam robic, niewiem co ze soba zrobic, wiec biore kase i muwie matce ze juz ide na ta impreze i poszedlem sobie do kumpla z ktorym szedlem na impre i ktory mi zalatwial krazki, jestem u niego w chacie gadamy itd itd. no i decydujemy wyruszyc po 3 kumpla bierzemy go ze soba i na impreze, oni kupili cwiartke wodki wypili i doszlismy... jest godzina 21:30

za 30 min otwieraja eskulap... czekamy i widzimy znajomych.