Działacz LPR dealerem narkotyków?

Hipokryzja Ligi Polskich Rodzin: "W naszej organizacji nikt nie stosuje takich metod. Chcemy być czyści: stronimy od papierosów, alkoholu, narkotyków"

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza
Marcin Kowalski, Małgorzata Czajkowska

Odsłony

2954
Jakub M., szef bydgoskiej Młodzieży Wszechpolskiej i działacz LPR, handlował amfetaminą i marihuaną - twierdzi prokuratura. W środę wystąpi z wnioskiem o aresztowanie młodego polityka

pamiętajcie, są alternatywy! ;8)
M. został zatrzymany przez policję w poniedziałek późnym wieczorem na przystanku autobusowym w Bydgoszczy. Szedł z drugim dealerem - Łukaszem F. Funkcjonariusze przeszukali obu młodzieńców oraz ich mieszkania. Efekt: znaleziono 29 woreczków z ususzoną marihuaną gotową do sprzedaży, pięć woreczków z amfetaminą i 19 tabletek narkotyku ekstazy.

- Obaj należą do szajki dealerów, którą rozpracowujemy od kilku miesięcy - powiedział "Gazecie" anonimowo oficer z wydziału kryminalnego komendy wojewódzkiej bydgoskiej policji. - To nie są ostatnie zatrzymania. Jeszcze w tym tygodniu w policyjnym areszcie znajdą się wspólnicy zatrzymanych, i będą to osoby znane w świecie lokalnej polityki.

Polityk-dealer ma 19 lat. Krótko ostrzyżony, w drucianych okularach. W klapie marynarki zawsze srebrna wpinka - sztylet opleciony przez węża.

M. od trzech lat działa w Młodzieży Wszechpolskiej, szefuje tej skrajnie prawicowej organizacji w Bydgoszczy. W październikowych wyborach samorządowych kandydował do rady miasta z Ligi Polskich Rodzin. Nie zdobył mandatu, ale z 698 głosami miał najlepszy wynik na liście LPR w swoim okręgu.

Kilka tygodni temu gościł w bydgoskiej redakcji "Gazety" na debacie szefów partyjnych młodzieżówek. Rozmawialiśmy o przemocy wśród młodych polityków. Mówił: "W naszej organizacji nikt nie stosuje takich metod. Chcemy być czyści: stronimy od papierosów, alkoholu, narkotyków".

Liderzy bydgoskiego LPR nie wierzą, że szef ich młodzieżówki handlował narkotykami. Maciej Eckardt, radny wojewódzki i kandydat na przewodniczącego sejmiku kujawsko-pomorskiego (tę kandydaturę zgłosiła koalicja LPR- Samoobrona), który od lat przyjaźnił się z M., podejrzewa prowokację.

- Kilka godzin przed zatrzymaniem rozmawiałem z nim. Nie wierzę, że dealował - powiedział "Gazecie" Eckardt. - On nie mógł mieć niczego wspólnego z narkotykami. Wszyscy, którzy go znają, wiedzą, że był zajadłym przeciwnikiem wszystkich używek.

M. grożą dwa lata więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Zoltar (niezweryfikowany)
Jeśli chodzi o LPR to przydałoby sie na moment reaktywować komorę gazowa w jakimś obozie i wszystkich jej członków tam zapędzić , potem Cyklon B i po krzyku.
Mugrat von Qumz... (niezweryfikowany)
teraz wszyscy juz wiedza!!! <br>kolumbijczycy sie wkurwiaja, co ja mam im powiedziec !!! ze co, mam kiepskich dealerow w partii ???
Roman G. (niezweryfikowany)
teraz wszyscy juz wiedza!!! <br>kolumbijczycy sie wkurwiaja, co ja mam im powiedziec !!! ze co, mam kiepskich dealerow w partii ???
jackass (niezweryfikowany)
teraz wszyscy juz wiedza!!! <br>kolumbijczycy sie wkurwiaja, co ja mam im powiedziec !!! ze co, mam kiepskich dealerow w partii ???
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Tripraport

Wyprawa kwasowa z bratem. Czyli pełen pozytyw.

Witam. Zaznaczam, jak zwykle, że poniższy tekst nie ma pokrycia w rzeczywistości... tej rzeczywistości;-)

  • Amfetamina

Overview

Po amfetaminach, podobnie jak po kokainie, odczuwa się ogromny

przypływ energii, wyraźne podwyższenie nastroju i podniecenie porównywalne

do orgazmu. Jedna z odmian, metamfetamina, ma taką moc, iż zyskała nazwę

SPEED (szybkość). Speed ma złą reputacje, ponieważ może wystąpi po nim

  • Lophophora williamsii (meskalina)
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie
  • Trichocereus Pachanoi (San Pedro)

Byłem podekscytowany na samą myśl o tym, że już niebawem przeniosę się w zupełnie inny świat, a zarazem miałem obawy, jeżeli chodzi o tak głęboką podróż. Nastrój jak najbardziej mi dopisywał, było pozytywnie. Okoliczności to urodziny przyjaciela, wraz ze mną było tam 7 osób, przy czym jedna dosyć szybko poszła do domu. Tylko ja spożyłem meskalinę, reszta piła alkohol. Na początku byliśmy w domu, aby później przenieść się do lasu.

17:00

Zaczynam konsumpcję kaktusowego ekstraktu, popijając całość sokiem z czarnej porzeczki, w tle leci utwór "Deep Purple - Black Night" wprowadzając mnie w wesoły nastrój. Czas spożywania przeze mnie tej magicznej mikstury trwał około 10-15 minut. Dodam, że na 4h przed spożyciem nic nie jadłem.

18:00

  • MarihuanaNazwa Substancji:


MarihuanaDoświadczenie:


Wtedy zaczynałem jaraćDawka, metoda zażycia:


2 rury z wiadraSet & setting:


Chęć najarania się i pójścia do szkoły, dom