Dwie tony haszyszu na granicy albańsko-greckiej

Albańska policja przechwyciła ponad dwie tony haszyszu i aresztowała kierowcę ciężarówki za próbę przemytu narkotyków do sąsiedniej Grecji.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

872

Narkotyki znaleziono w ciężarówce, którą przeszukano w punkcie granicznym Kakavie, 250 km na południe od Tirany - poinformowała prywatna stacja TV News 24. 40-letni kierowca Ethem Dana został aresztowany.

Albania jest wiodącym producentem marihuany i główną trasą przemytu heroiny. Większość narkotyków trafia na Zachód Europy.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Prosektor (niezweryfikowany)
O K**wa, 2 T O N Y (!!!) HASZU! <br> <br>W zyciu bym tego nie przepalil :D
:) (niezweryfikowany)
O K**wa, 2 T O N Y (!!!) HASZU! <br> <br>W zyciu bym tego nie przepalil :D
Prezez (niezweryfikowany)
Już wiem gdzie jade na wakacje:))))
O FUCK! (niezweryfikowany)
2 TONY HASZYSZU!!! :O <br> <br>oczywiście kierowca o niczym nie wiedział :&gt;
FlyMan (niezweryfikowany)
ja z moja bliska ekipa to zjaral:) <br>tylko jestem ciekawy jaka byla cena zakupu takiej ilosci haszyku ....pozdro dl wszystkich bakajacych <br>niech moc bedzie z wami
Zajawki z NeuroGroove
  • 25C-NBOMe
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Nastawienie bardzo pozytywne, miałem głód psychodelicznych doświadczeń, bo minęło już kilka miesięcy od ostatniego "konkretnego" tripu. Nastrój bardzo lekki, ogólna wesołość i świadomość bycia w dobrym towarzystwie, brak poważniejszych obaw, może trochę lekkomyślne podejście. Przyjęcie głównej substancji krótko po północy w noc sylwestrową, podczas imprezy połączonej z mini-koncertem w domu znajomych. Wszystko odbywało się w jednym z dużych polskich miast. NBOMe brałem sam, wcześniej spaliłem kilka jointów z innymi ludźmi i wypiłem dwa piwa w ciągu ok. 3 godzin. Podczas tripa spaliłem kolejne kilka jointów.

Postanowiłem, że ta noc będzie wspaniała. Po prostu nie mogło być inaczej. Ostateczny plan spędzenia sylwestra ukształtował się w mojej głowie dość późno. Wiedziałem, że na pewno zafunduję sobie jakąś psychodeliczną podróż, problemem był tylko dobór środków i okoliczności. W weekend poprzedzający koniec roku zostałem zaproszony na imprezę w domu kolegi. Muzyka na żywo, dobrzy znajomi - uznałem, że to jest to!

  • MDMA (Ecstasy)
  • Tripraport

Płeć: Kobita Waga: około 50kg Pierwszy publiczny trip raport, więc liczę na ciutkę wyrozumiałości. Około tygodnia w Wlkp przed Sylwestrem dane mi było zakupić niebieską tabletkę z przedziałką, w kształcie trójkąta z wybitym logiem punishera. Wrzucając w googla, przy wyszukiwaniu znalazłam kilka raportów dotyczących niebieskiego punishera, w tym kilka ostrzeżeń odnośnie mocy tego właśnie krążka- ponoć jeden z najmocniejszych w obrocie, ale jak to wiadomo, jedna piguła drugiej nierówna.

  • Dekstrometorfan

Trip report by:


BarneyNazwa substancji:


Bromowodorek Dekstrometorfanu (DeXtroMethorphan Hydrobromide) popularnie zwany DXM :D

Specyfik:


Acodin 15 mg opakowanie zawiera 30 małych białych tabsów bardzo gorzkich. Dostępny w każdej aptece w cenie 5.xx zl niestety na receptę ale przy dobrej ściemie obejdzie się bez :)

  • 4-HO-MET
  • Przeżycie mistyczne

Od 5 lat palę MJ, zacząłem szukać czegoś nowego nie żeby się naćpać, ale czegoś co poszerzy moją świadomość. Trafiłem na proszki, po mocnym struciu metaamfetaminą po pół roku zabawy z tym, wiedziałem że to bez sensu i że takie substancje niszczą. Dalej nie znalazłem substancji która pozwoli mi zobaczyć więcej, tak trafiłem na psychodeliki i zacząłem od 4-ho-met. Miejsca : Pub do momentu wejścia, starówka w moim mieście, dom. Samotna podróż. Refleksyjnie.

Po tym co napisałem w Set&Setting,  czułem że psychodeliki dadzą mi to czego szukam. Coś co pozwoli mi zobaczyć i zrozumieć więcej.

21 : 00

27 mg 4 ho met ląduje w chusteczce, połykam i wychodzę z domu pokazać się u koleżanki na urodzinach.

21 : 30

randomness