Drżyjcie dilerzy

W ośrodku w Sułkowicach szkoli się już foksterier, który pomoże ciechanowskiej policji w walce z handlarzami narkotyków.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl 2003-05-12

Odsłony

2752

- Razem z nim szkoli się nasz policjant, który będzie jego opiekunem - powiedział "Gazecie" zastępca komendanta powiatowego policji Zbigniew Matusiak. - Wszystko potrwa jeszcze trzy, cztery miesiące.

Pieniądze (5 tys. zł) na zakup psa i jego wyszkolenie w ośrodku w Sułkowicach dało ciechanowskie starostwo. Foksterier będzie wykorzystywany do tropienia narkotykowych dealerów i profilaktyki w szkołach. Teraz w razie potrzeby ciechanowska komenda pożycza czworonoga od kolegów z pobliskiego Przasnysza.

A dlaczego foksterier? - Bo obok labradora jest najlepszy do wykrywania narkotyków - mówi jeden z funkcjonariuszy i żartuje: - Labrador nam się nie podobał, bo foksterier jest mniejszy i można go w razie czego wziąć pod pachę.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

casino reno (niezweryfikowany)
joł, super joke stary...
macthc (niezweryfikowany)
piesek musi dostac czarodziejska kielbase:))
AleX (niezweryfikowany)
bidny pies
Adam Małysz (niezweryfikowany)
Z newsa wynika że szkolą się dwa psy.
tomoraminium (niezweryfikowany)
NIgdy nie lubiłem gównozjadów trawnikowych, trza bedzie tego bydlaka poczęstowac mielona wołowinką z trutką na szczury.
Loois (niezweryfikowany)
NIgdy nie lubiłem gównozjadów trawnikowych, trza bedzie tego bydlaka poczęstowac mielona wołowinką z trutką na szczury.
prof.gombka (niezweryfikowany)
Ja nie wiem czy mnie czasem wzrok nie myli: &quot;Pieniadze (5tys)na zakup psa....... <br>5 TYS ....za psa !? jesli to dobrze rozumiem to sprobuje im opchnac chomika,tez tresowany,do tego samouk(podkrada mi chyba czasem spida,bo taki ruuchliwy i te blyszczace oczka) nawet za 500 zl,dobra nawet za 250,niech strace..... <br> <br>
Johnny - the ga... (niezweryfikowany)
Hmmm....psy szkolą psy :D
ale akcja (niezweryfikowany)
Ale jazda hehee...mieszkam w tym &quot;miescie &quot; ....heheh ciekawe kto bedzie biesdzie s tym psem biegal...hehehehe
neokanabiści z ... (niezweryfikowany)
Jak parka, to po 2,5. Bystre stworzenia, a na wyginięciu prawie... :-(
Ordienione (niezweryfikowany)
Z artykułu wynika, że będzie to samiczka, bo w razie czego będzie można wziąść podpachę , a idąc dalej tym tropem szkolenia będą przebiegały troche bardziej zaawansowanym torem, mającym na celu wytworzenie bliższej więzi pomiędzy opiekunem, a opiekowaną.
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Ogólnie neutralne samopoczucie, nijakie. Miejsce: dzika przyroda, jezioro.

Pojechałem samotnie nad mało uczęszczane jezioro z cudownym soczkiem z wywarem z ostatnich kilku gram grzybków które mi zostały. Rozbiłem namiot nad samym brzegiem, perfekcyjnie osłonięty przed obserwacją z naprzeciwległej strony brzegu dzięki gałęziom drzew uginającym się w stronę wody i tworzącym swoisty parasol. Jest tam też spróchniała stara wędkarska kładka na którą dało się wejść. Moim sąsiadem był bóbr, około 15 metrów ode mnie, co okazało się dopiero na drugi dzień po zażyciu. Często odwiedzały mnie też różne ptaki (o których bardzo dziwną obserwację napiszę później).

  • 3-MMC
  • Uzależnienie

Zawsze pozytywne nastawienie i oczekiwania. Im "dalej w las", tym większy wpływ na mój stan psychiczny. Myśl przewodnia - jakoś to będzie. Brałem zarówno sam, jak i ze znajomymi. Najczęściej z dziewczyną. Plenery, kluby i mieszkania.

Przedstawiona poniżej historia, ku mojemu nieszczęściu, wydarzyła się naprawdę. Nie będzie ona nadzwyczajna, wręcz przeciwnie - często się zdarza. Tekst ten, ma na celu nakłonić przyszłych użytkowników różnych stymulantów (przede wszystkim różnego rodzaju dronów) oraz tych którzy jeszcze kontrolują uzależnienie (lub tak im się wydaje), aby jeszcze kilka razy zastanowić się nad rodzajem substancji, którą wybrali. Zatem nie będzie tu opisów działania, przeżyć pod wpływem, czy sytuacji w których przyjmowałem dane narkotyki.

  • Marihuana
  • Zolpidem

by Ensoryt