REKLAMA
DrugTest 5000 - nowa broń policjantów niezwykle skuteczna

Dwóch kierowców zatrzymanych. Jeden pod wpływem kokainy, drugi marihuany. To wynik pierwszego dnia testowania przez policję "DrugTestu 5000 - przenośnego testera narkotykowego.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wp.pl
Mateusz GrabARCZYK
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

483

Dwóch kierowców zatrzymanych. Jeden pod wpływem kokainy, drugi marihuany. To wynik pierwszego dnia testowania przez policję "DrugTestu 5000 - przenośnego testera narkotykowego.

DrugTest 5000 to przenośny tester narkotykowy. Został kupiony ze wspólnej inicjatywy otwockiej Policji i samorządu powiatu otwockiego. Jego skuteczność polega na bardzo szybkim wykrywaniu obecności narkotyków, podczas badania śliny na miejscu kontroli. Policjanci długo nie zwlekali i szybko wypróbowali go w praktyce.

Piątkowy wieczór w Józefowie okazał się „owocny” dla policjantów. DrugTest 5000 dwukrotnie wykrył narkotyki w ślinie kierowców.

Za pierwszym razem był to 24-latek, którego zatrzymano na ul. Nadwiślańskiej. W jego organizmie wykryto kokainę. Za drugim razem na ul. Nadwiślańskiej zatrzymano 28-latka, który kierował po zażyciu marihuany. Ponadto alkomat wykazał u niego wynik powyżej 0,2 promila.

Obaj kierowcy trafili do aresztu, a potem usłyszeli zarzuty. Zatrzymano im także prawa jazdy. Za kierowanie pod wpływem środków odurzających grożą im nawet 2 lata pozbawienia wolności.

Policjanci przypominają, że w świetle prawa, nie ma różnicy, czy kierowca jest pod wpływem narkotyków, czy alkoholu. Odpowiedzialność będzie taka sama.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

nazwa substancji - DXM

poziom doświadczenia użytkownika - DXM, MJ, efedryna i parę innych...


dawka, metoda zażycia - 450 mg -tussidex (doustnie:))


"set & setting" - Luz na twarzy :) / dom, pozny wieczor, starzy w drugim pokoju.

  • Katastrofa
  • MDMA (Ecstasy)

koncert electro na plazy nad jednym z polskich jezior, znajomi, mile nastawienie

Ku przestrodze, moze ktos kto to przeczyta bedzie mial z tylu glowy ze ecstasy to nie tylko zabawka

 

Snilo mi sie ze wybieralem sie na koncert electro i znalazlem na lawce w parku kilka rozowych supermenow.

Zawsze sprawdzam co jem, wiec ochoczo wpisalem w domu w google "pink superman ecstasy". Ku mojemu lekkiemy zdziwieniu, pojawily sie wyniki "PMMA pink superman death" o zgonach po zjedzeniu różowych supermenów. Wyskoczyły ostrzeżenia, "nie jeść tego", "zgony po superman" itd. Na dole jej zdjęcie, bardzo twarda, brudny róż, bez przedziałka z tyłu.

.

  • LSD-25
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Lekkie nakreślenie sytuacji, śmiało pomijać.

---

Dwa lata temu na popularnym portalu społecznościowym ułatwiającym poznawanie ludzi z różnych stron świata napisał do mnie Marcin, 20-latek, ironicznie, z Warszawy.

randomness