REKLAMA
DrugTest 5000 - nowa broń policjantów niezwykle skuteczna

Dwóch kierowców zatrzymanych. Jeden pod wpływem kokainy, drugi marihuany. To wynik pierwszego dnia testowania przez policję "DrugTestu 5000 - przenośnego testera narkotykowego.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wp.pl
Mateusz GrabARCZYK
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

418

Dwóch kierowców zatrzymanych. Jeden pod wpływem kokainy, drugi marihuany. To wynik pierwszego dnia testowania przez policję "DrugTestu 5000 - przenośnego testera narkotykowego.

DrugTest 5000 to przenośny tester narkotykowy. Został kupiony ze wspólnej inicjatywy otwockiej Policji i samorządu powiatu otwockiego. Jego skuteczność polega na bardzo szybkim wykrywaniu obecności narkotyków, podczas badania śliny na miejscu kontroli. Policjanci długo nie zwlekali i szybko wypróbowali go w praktyce.

Piątkowy wieczór w Józefowie okazał się „owocny” dla policjantów. DrugTest 5000 dwukrotnie wykrył narkotyki w ślinie kierowców.

Za pierwszym razem był to 24-latek, którego zatrzymano na ul. Nadwiślańskiej. W jego organizmie wykryto kokainę. Za drugim razem na ul. Nadwiślańskiej zatrzymano 28-latka, który kierował po zażyciu marihuany. Ponadto alkomat wykazał u niego wynik powyżej 0,2 promila.

Obaj kierowcy trafili do aresztu, a potem usłyszeli zarzuty. Zatrzymano im także prawa jazdy. Za kierowanie pod wpływem środków odurzających grożą im nawet 2 lata pozbawienia wolności.

Policjanci przypominają, że w świetle prawa, nie ma różnicy, czy kierowca jest pod wpływem narkotyków, czy alkoholu. Odpowiedzialność będzie taka sama.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • LSD-25

Set: stan psychiczny - stabilność psychiczna/emocjonalna raczej poniżej przeciętnej, nastrój - neutralny, myśli i oczekiwania - żadnych, kwas jak kwas, biorę fazę taką jaka jest. Setting: miejsce - mieszkanie przyjaciela, w którym czuję się na maxa komfortowo ludzie - grono najbliższych przyjaciół, z którymi przerobiłem dziesiątki kwasów i masę innych substancji eksperymentalnie.

Witam,

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że piszę ten badtrip raport głównie dla moich przyjaciół, bo nie podzieliłem się z z nimi jeszcze wrażeniami po tym tripie i chcę być z nimi otwarty, a w formie pisanej mogę zawrzeć o wiele więcej szczegółów niż w przypadku opowiedzenia im tego na poczekaniu.

  • MDMA (Ecstasy)

Substancja - 2 extasy (+10 piw:)


Poziom wtajemniczenia- wtajemniczony :D

  • Amfetamina
  • Lorazepam
  • Marihuana

dobry nastrój spowodowany zimowym wyjazdem na działkę ze znajomymi.

Amfetamina po 5 latach...

Dzień przed sobotą 23.03.2013 kręcąc pakiecik ziółka, dowiedziałem się że dawny znajomy wrócił do interesu i ma to coś czego jak ognia przez ostatnie kilka lat nie dotykałem. Zainteresowałem się i nabyłem 2 torebki do 3 gietów zielonego.

 

Sobota:

  • Pridinol

Niedziela 15 luty 2004 ostani dzień przed końcem ferii:


randomness