Cztery wyroki śmierci za przemyt narkotyków

Chiny poinformowały Japonię, że planują wykonać jeszcze trzy kary śmieci na Japończykach, którzy przemycali narkotyki – podała agencja AP. Jeden Japończyk został stracony kilka dni temu.

Koka

Kategorie

Źródło

onet.pl

Grafika

Odsłony

2234

Chiny poinformowały Japonię, że planują wykonać jeszcze trzy kary śmieci na Japończykach, którzy przemycali narkotyki – podała agencja AP. Jeden Japończyk został stracony kilka dni temu.

Japoński minister spraw zagranicznych Katsuya Okada wyraził zaniepokojenie zaistniałą sytuacją. Przekazał on chińskiemu ambasadorowi w Japonii, że "istnieją obawy wśród społeczeństwa, czy odpowiednie procedury zostały podjęte" w sprawie wyroku, który zapadł.

Ostrzegł również Chiny, że "stracenie czterech osób pod rząd może mieć wpływ na opinię publiczną". Egzekucja miałaby się odbyć w następny czwartek.

Przemyt narkotyków stanowi poważne przestępstwo w Chinach. Kodeks karny mówi, że sprawca zostanie skazany na 15 lat więzienia, dożywotniego więzienia lub śmierć za przemyt 50 g (lub więcej) narkotyków.

W grudniu ubiegłego roku, Chiny wykonały wyrok śmierci na Brytyjczyku skazanym za przemyt narkotyków do "państwa środka".

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
<P>bez komentarza&nbsp;&nbsp;</P>
Atam (niezweryfikowany)
<p>Nie i już !</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>M-M-MULTIKILL! Żólci mają za mało zielonego i im odwala. A tak serio to ciekaw jestem ile w takim razie płacą takiemu przemytnikowi skoro kary są tak wysokie o.O</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • AM-2233
  • Pierwszy raz

Set: Dobrze wyspany, podekscytowany na myśl o pierwszym tego typu tripie. W dobrym humorze. Setting: Na początku pobliski las, łąki i polany z trójką znajomych. Później mój pokój i 5tka znajomych.

14:00 Jemy. Niezdarnie wsypuje zawartość narkotorby - połowa pod język, druga na wargę. Koniec końców udało się nic nie zmarnować. X zrobiła to dużo sprawniej.

14:05 Docieramy na naszą docelową łąkę. Siedzimy na słońcu i palimy szlugi.

  • Dekstrometorfan

nazwa substancji: DXM (tussal anticostam) 300 mg


poziom doswiadczenia: natka konopi, efedryna, benzydamina, guarana, benzodiazepiny, venlafaxyna, tramadol, dxm po raz drugi


S&S: pozytywne nastawienie do dexa


efekty: swiat jest dziwny


czy dane doswiadczenie ... : re5pect przed psychojebami i dla twardzieli, ktorzy je konsumuja


jezeli to nie byl ... : to byl drugi i roznil sie jak ja pierdole

  • Amfetamina


stuff:amfa,0,25g-0,75g

doświadczenie:dość wszechstronne...

co amph zmieniła: wprowadziła mnie w świat extatycznych uniesień,obdarowała poczuciem totalnego spełnienia w stanie erotycznego amoku i pogrążeniu w transie nieziemskich doznań fizycznych.Uwierzyłam jej. Bezgranicznie jak dziecko zaufałam jej dobroci, znów niczym beztroskie dziecko-podświadomie kształtowałam jej obraz tak, by idealnie przystawał do mej własnej, sugestywnie zarysowanej rzeczywistości. Zapędziłam siebie samą w ślepy zaułek nieustannego pragnienia.

  • Etanol (alkohol)
  • Gałka muszkatołowa
  • Inne
  • Pozytywne przeżycie

Set: Chęć psychodelicznego pozytywnego przeżycia, lekki smutek spowodowany wyjazdem ukochanego, zrelaksowana w domu, chęć tworzenia sztuki. Setting: Domowe zacisze, spokój, samotność.

Dnia dzisiejszego (20.09.) musiałam pożegnać mojego narzeczonego, który wyjeżdżał beze mnie do wujka. Wiele spraw się złożyło na jego samotny wyjazd, w tym także nasze kłótnie. Dzisiejsza kłótnia jednak doprowadziła nas do konsensusu, jednakże wyjazdu nie dało się odwołać, więc świeżo pogodzeni, musieliśmy się pożegnać na trzy dni. Smutek i tęsknota naprowadzały mnie na głupie myśli, ażeby znaleźć pocieszenie w PST. Jednak po dłuższym namyśle postanowiłam tego nie czynić, gdyż sobie i mojemu ukochanemu obiecałam, że będę sobie sama radziła ze złymi myślami.

randomness