REKLAMA
Chciała wnieść na widzenie amfetaminę. Znajomi czekali na nią pod sądem, również z narkotykami... 


Policjanci prewencji zatrzymali dwie kobiety i mężczyznę, mieszkańców powiatu nidzickiego, przy których znaleźli amfetaminę. Jedna z kobiet była w odwiedzinach w areszcie śledczym, druga kobieta i mężczyzna czekali na nią pod sądem.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

dzialdowo.wm.pl
mcz

Komentarz [H]yperreala: 
Ktoś chyba zbyt serio wziął maksymę, iż "najciemniej pod latarnią"...

Odsłony

597

Policjanci prewencji zatrzymali dwie kobiety i mężczyznę, mieszkańców powiatu nidzickiego, przy których znaleźli amfetaminę. Jedna z kobiet była w odwiedzinach w areszcie śledczym, druga kobieta i mężczyzna czekali na nią pod sądem.

— W niedzielę (22 listopada) podczas odwiedzin w areszcie śledczym, jeszcze zanim doszło do spotkania odwiedzającej kobiety z przebywającym w areszcie mężczyzną, doszło do zajścia, które wymagało interwencji policjantów — informuje oficer prasowy Justyna Nowicka. — Kobieta nie chciała bowiem poddać się kontroli osobistej przed widzeniem z osadzonym. Dopiero gdy funkcjonariusze służby więziennej wezwali na miejsce policjantów, kobieta wyjęła woreczek z białym proszkiem (jak się później okazało była to amfetamina), który próbowała wnieść na widzenie i dobrowolnie przekazała go strażnikom. Kobieta trafiła na komendę.

Narkotyki w aucie

Około dwie godziny później, ci sami policjanci zauważyli na parkingu pod budynkiem sądu samochód osobowy i mężczyznę, który na widok radiowozu odwrócił się i zaczął zasłaniać twarz. Kiedy policjanci zatrzymali się obok niego, mężczyzna w pośpiechu wsiadł do auta. — Funkcjonariusze podeszli do zaparkowanego samochodu i poprosili mężczyznę o dokumenty. Gdy mieszkaniec Nidzicy szukał dokumentów, podczas otwierania przez niego jednej ze skrytek w samochodzie, policjanci zauważyli woreczek z białym proszkiem — dodaje oficer prasowy. — Natychmiast podjęli decyzję o przeszukaniu pojazdu i na tylnym siedzeniu, w leżącej tam kurtce znaleźli 4 zawiniątka z amfetaminą. W samochodzie oprócz 23-latka przebywała 29-letnia mieszkanka Nidzicy – oboje zostali zatrzymani. Funkcjonariusze poza narkotykami zabezpieczyli również elektroniczną wagę służącą do ich porcjowania.

Po nitce do kłębka

— Policjanci ustalili, że obie osoby są powiązane z zatrzymaną wcześniej na terenie aresztu śledczego kobietą, również mieszkanką Nidzicy — dodaje oficer prasowy. — Okazało się bowiem, że 26-letnia nidzicczanka przyjechała do Działdowa z dwójką zatrzymanych pod sądem osób, które czekały w aucie na jej powrót z odwiedzin w areszcie. Cała trójka będzie teraz tłumaczyć się przed sądem. Za posiadanie substancji psychotropowych wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Środek wakacji, bezchmurne niebo, plaża

Tym razem raport zwięzły i krótki, ponieważ pik, który swoją intensywnością zdominował początek tripu, zaburzył pamięć dwóch pierwszych godzin, a kiedy już minął i pozwolił nam pozbierać się do kupy, byliśmy tak zmęczeni, że siedzieliśmy robiąc dosłownie nic. No dobrze, nie do końca nic – trochę tam myśli się w głowie kłębiło.

  • Bad trip
  • Dekstrometorfan

Było to w święto 3 króli bierzącego roku, godzina 21. Mając tylko jednego jointa na sen postanowiłem, że pójdę do apteki i kupie thiocodin (uwielbiałem urządzać sobie seanse koda+marja+choppedandscrew) Jak się okazało z racji tego, że było święto apteki były zamknięte. W internecie znalazłem apteke dyżurującą. Była ona oddalona spory kawałek od mojego domu, ale chęć zażycia kody była tak wielka, że to nie był żaden problem.

  • Bad trip
  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana

Niedospany z napięciem emocjonalnym

Witam, oto moje sporządzenie doświadczenia psychodelicznego wywołane Psylocybiną cubensis odmianą cambodian + lufa Haszyszu 

  • 3-MeO-PCP

Ooooo dude let's do it! Let's snort some 

3...                   *bębny*

MeO...                                             *więcej bębnów*

PCE!

Yeeeeeeee!

Wielokrotnie już przyjmowane w tym tygodniu koktajle narkotykowe sprawiły, że obaj zachcieliśmy wincyj.