Chciała wnieść na widzenie amfetaminę. Znajomi czekali na nią pod sądem, również z narkotykami... 


Policjanci prewencji zatrzymali dwie kobiety i mężczyznę, mieszkańców powiatu nidzickiego, przy których znaleźli amfetaminę. Jedna z kobiet była w odwiedzinach w areszcie śledczym, druga kobieta i mężczyzna czekali na nią pod sądem.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

dzialdowo.wm.pl
mcz

Komentarz [H]yperreala: 
Ktoś chyba zbyt serio wziął maksymę, iż "najciemniej pod latarnią"...

Odsłony

611

Policjanci prewencji zatrzymali dwie kobiety i mężczyznę, mieszkańców powiatu nidzickiego, przy których znaleźli amfetaminę. Jedna z kobiet była w odwiedzinach w areszcie śledczym, druga kobieta i mężczyzna czekali na nią pod sądem.

— W niedzielę (22 listopada) podczas odwiedzin w areszcie śledczym, jeszcze zanim doszło do spotkania odwiedzającej kobiety z przebywającym w areszcie mężczyzną, doszło do zajścia, które wymagało interwencji policjantów — informuje oficer prasowy Justyna Nowicka. — Kobieta nie chciała bowiem poddać się kontroli osobistej przed widzeniem z osadzonym. Dopiero gdy funkcjonariusze służby więziennej wezwali na miejsce policjantów, kobieta wyjęła woreczek z białym proszkiem (jak się później okazało była to amfetamina), który próbowała wnieść na widzenie i dobrowolnie przekazała go strażnikom. Kobieta trafiła na komendę.

Narkotyki w aucie

Około dwie godziny później, ci sami policjanci zauważyli na parkingu pod budynkiem sądu samochód osobowy i mężczyznę, który na widok radiowozu odwrócił się i zaczął zasłaniać twarz. Kiedy policjanci zatrzymali się obok niego, mężczyzna w pośpiechu wsiadł do auta. — Funkcjonariusze podeszli do zaparkowanego samochodu i poprosili mężczyznę o dokumenty. Gdy mieszkaniec Nidzicy szukał dokumentów, podczas otwierania przez niego jednej ze skrytek w samochodzie, policjanci zauważyli woreczek z białym proszkiem — dodaje oficer prasowy. — Natychmiast podjęli decyzję o przeszukaniu pojazdu i na tylnym siedzeniu, w leżącej tam kurtce znaleźli 4 zawiniątka z amfetaminą. W samochodzie oprócz 23-latka przebywała 29-letnia mieszkanka Nidzicy – oboje zostali zatrzymani. Funkcjonariusze poza narkotykami zabezpieczyli również elektroniczną wagę służącą do ich porcjowania.

Po nitce do kłębka

— Policjanci ustalili, że obie osoby są powiązane z zatrzymaną wcześniej na terenie aresztu śledczego kobietą, również mieszkanką Nidzicy — dodaje oficer prasowy. — Okazało się bowiem, że 26-letnia nidzicczanka przyjechała do Działdowa z dwójką zatrzymanych pod sądem osób, które czekały w aucie na jej powrót z odwiedzin w areszcie. Cała trójka będzie teraz tłumaczyć się przed sądem. Za posiadanie substancji psychotropowych wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • 5-APB
  • 5-APDB
  • Inne
  • Pierwszy raz

Pokój w internacie.

Dzień wcześniej trafiło do mnie 0,5g  5-MAPB. Czekaliśmy na wieczór i Ja razem z P mieliśmy spróbować czegoś nowego. Razem z nami w pokoju był jeszcze D ale ten nic nie brał. Dodam jeszcze, że P był na zjeździe po fecie i łaził cały dzień strasznie wkurwiony.

 

  • Lorazepam

Nazwa specyfiku: Lorafen 2mg [sa tez 1 mg], substancja: Lorazepanum

Poziom doswiadczenia: ten lek jadlem pierwszy raz. Mialem kontakt z:

alkoholem [wiele razy], nikotyna [wiele razy], marihuana [wiele razy],

amfetamina [4x], Klonozepanum [przez tydzien], SD [raz] oraz z galka

muszkatalowa [raz].

Dawka oraz metoda zaaplikowania: jedna tabletka [2mg], doustnie.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Set: Spontan, dobry humor u każdego Settings: Las, woda, zmienna pogoda

Najlepsze chwilę czekają na nas pod przykryciem nieświadomości - taką teze mogę wysnuć argumentując ją ostatnim wypadem do lasu.

Godzina 17:00: ja i K. ochoczo maszerujemy poboczem próbując złapać autostop. Gwiżdżemy, śmiejemy się, rozmawiamy - jak to dobrze, że ani przez chwilę nie próbowaliśmy wyobrażać sobie co nas czeka. Czyż nie lepiej pozytywnie się zaskoczyć? Dla K. był to pierwszy raz - biedna, czerwonowłosa mała istotka nie miała szans przypuszczać co się wydarzy.

  • GBL (gamma-Butyrolakton)

HBW (LSA) + GBL + Szałwia

Dawka: 5 nasion, 2 + 1,5 ml, 0,2 ekstraktu x5 + 0,7g suszu

Waga: 63 kg

Doświadczenie: Moje: GBL - dużo razy, LSA - kilka razy, Szałwia - dużo razy; Koleżanki: GBL - trzeci raz.


randomness