REKLAMA
Ceny zioła w USA: październik 2016

Analiza cen mj w zeszłym miesiącu wg. High Times, czyli gości, którzy dobrze wiedzą, co w trawie piszczy ;)

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

High Times
Mike Hughes

Odsłony

924

Analiza rynku: indeksy dla produktów wysokiej i średniej jakości (Kingd i Mids) utrzymywał się w październiku, zamykając miesiąc z wahaniami nieprzekraczającymi 3$ w stosunku do średnich cen z września. Ogólny indeks dla USA zaliczył w tym miesiącu największy spadek, aż o 9$, podczas gdy indeks towaru niskiej jakości (Schwag) odnotował największy wzrost, zamykając październik na poziomie aż 20 $ powyżej poprzedniej średniej. Haze po raz pierwszy od czerwca powrócił do grupy pięciu najlepiej notowanych szczepów.

BIEŻĄCY INDEKS CENOWY DLA USA: 321 $ (w zeszłym miesiącu: 330 $, YTD [Year-To-Date, czyli od początku roku do dnia notowania] : 312 $)
BIEŻĄCY INDEKS DLA TOWARU WYSOKIEJ (KIND) JAKOŚCI (przedział od 350 $ za uncję): 377 $ (374 $, YDT: 373 $)
BIEŻĄCY INDEKS DLA TOWARU ŚREDNIEJ (MIDS) JAKOŚCI (przedział 150 $- 349 $ za uncję): 278 $ (281 $, YTD: 269 $)
BIEŻĄCY INDEKS DLA TOWARU NIŻSZEJ (SCHWAG) JAKOŚCI (przedział 1$ - 149 $ za uncję): 116 $ (96 $, YTD: 111 $)

Pierwsza piątka najlepiej notowanych szczepów (biorąc pod uwagę uśrednione ceny): Kush (325 $), Haze (345 $), Diesel (290 $), Girl Scout Cookies (305 $) i Blue Dream (353 $).

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • Bad trip
 • Kannabinoidy

Nastawienie bardzo pozytywne, zaproszono mnie na ''zabójczy pyłek z bonga'', wypadło to spontanicznie. Kilka osób ze mną, w dalszej części tripa zostali najbliżsi kumple.

Siedzieliśmy wtedy nie robiąc nic, nie mając żadnych planów na resztę dnia, aż przypadkiem spotkały nas dwie koleżanki z wypchanym plecakiem. Spoglądając na ich oczy każdy zorientował się co jest w środku, a dziewczyny zaproponowały nam wspólne spalenie pyłku ze sporego bonga.

Po codziennym paleniu kilka razy przez jakieś pół roku, zrobiłam sobie przerwę aż do wtedy. Nie sądziłam, że będzie aż tak mocno.

 • 4-HO-MET
 • Grzyby halucynogenne
 • Marihuana
 • Metoksetamina
 • Miks

podekscytowanie nadchodzącym doświadczeniem, ogólna wesołość. Remontowany dom na skraju lasu ok. 1km od najblizszej małej wioski dostarcza swoją porcje klimatu.

Początek imprezy ok. 20:00. Wcześniej w drodze jeden browar potem zjadam pyszną pizzę z ok. 50 dorodnymi grzybkami z zeszłorocznych zbiorów. Spodziewałem się ze będą długo wchodzić razem z ta pizzą ale ponieważ poprzedni posiłek był to obiad ok. 13:30 to jednak wchodzą dużo szybciej bo pierwsze efekty czuje po ok. 15min! Pizzę popijam kolejnym browarem i w trakcie wypijam tez 20ml nalewki dziurawcowej zmieszane z 15ml nalewki anyżowo piołunowej.

 • Amfetamina
 • Pozytywne przeżycie

Godzina 18:55, ładna pogoda, okoliczności dość spontanicznie podjęta decyzja po prostu jak tylko wpadły fundusze decyzja zapadła.. nastrój psychiczny dobry 3 dni abstynencji od zażycia ostatniej substancji psychoaktywnej w tym przypadku też amfetaminy. Miejsce zażycia substancji to dworzec autobusowy za jakimś winklem z znajomym

Śiemka ! pisze ten raport dla nowych w tym temacie lub dla osób które dopiero zaczeły i nie wiedzą co oczekiwać.

Pamiętaj że dawka która przyjąłem jest spersonalizowana dla mnie to że ja tyle zażyłem nie znaczy że to dla ciebie nie jest za dużo/mało !

Pamiętaj że jestem osobą z stwierdzonym uzależnieniem mieszanym (F19.2)

Jakość substancji:

Czysty materiał w 2 dużych grudach o kolorze idealnie białym, bez domieszek innych substancji. Bardzo intensywny charakterystyczny zapach i goszko-żrący smak 

 

Raport działania:

 • 4-ACO-DMT
 • Retrospekcja

W towarzystwie nowopoznanego kolegi - B, o którym niewiele wiedziałem. Mój pokój w akademiku, trochę zagracony i nieposprzątany. Ogólna kondycja fizyczna i psychiczna mogłaby być lepsza. Pomysł na wypróbowanie 4-ACO-DMT wpadł mi do głowy wręcz natychmiast po obudzeniu się w sobotę o godzinie 13:00. Wiedziałem, że po tak później pobudce nie zrobię niczego szczególnie konstruktywnego w ciągu dnia. Na tripa decydowałem się wiedząc, że warunki nie są szczególnie korzystne, ale i tak najlepsze jakie jestem sobie w stanie zorganizować w obecnych warunkach.

 

randomness