CBŚP odkryło magazyn narkotykowy w miejscu pracy 31-latka

Na widok policjantów CBŚP 31-latek próbował uciekać tylnym wyjściem swojego domu...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

CBŚP

Odsłony

306

Na widok policjantów CBŚP 31-latek próbował uciekać tylnym wyjściem swojego domu. Na to policjanci też byli przygotowani i zatrzymali Sebastiana J. W jego domu, w skrytce funkcjonariusze znaleźli 3 kg marihuany, a w miejscu pracy odkryli niemal magazyn narkotykowy, gdzie ukryte było 20 kg narkotyku. Łącznie policjanci zabezpieczyli 23 kg marihuany, która już nie trafi na "rynek".

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji z Zarządu w Olsztynie zatrzymali w powiecie giżyckim 31-letniego Sebastiana J. Zanim to jednak nastąpiło, mężczyzna spróbował jeszcze uciekać wyjściem tarasowym. Nic mu to nie pomogło, ponieważ tam też czekali już na niego policjanci. W domu zatrzymanego policjanci znaleźli i zabezpieczyli prawie 3 kg marihuany. Narkotyki były ukryte w skrytce pod schodami. Dodatkowo zabezpieczone zostały dwie elektroniczne wagi, które mogły służyć do porcjowania narkotyków. W jednym z pokojów na szafce leżały foliowe torby, a w nich prawie 23 tys. zł. Te pieniądze również zostały zabezpieczone m.in. na poczet przyszłych kar.

Z ustaleń policjantów olsztyńskiego zarządu CBŚP wynikało, że podejrzany może ukrywać narkotyki także w miejscu pracy. Tam policjanci znaleźli ukryte w oponach kolejne środki odurzające. 20 kg marihuany podzielone było i zapakowane w hermetyczne foliowe worki.

W Prokuraturze Rejonowej w Giżycku zatrzymany 31-latek usłyszał zarzut usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków. Na podstawie zebranego materiału dowodowego i na wniosek śledczych Sebastian J. został aresztowany na 3 miesiące.

Policjanci z CBŚP wspólnie z giżyckimi prokuratorami wyjaśniają okoliczności sprawy, m.in. inne osoby mogące mieć związek z tym przestępczym procederem, a także skąd pochodziły narkotyki i gdzie miały trafić.

Śledztwo nadal jest rozwojowe i policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

nazwa substancji: bialy krazek (chinski znaczek)

poziom doswiadczenia: zaawansowany :)

metoda zazycia: doustnie

set & setting: sylwester, wiadomo :)
Byl sylwester 03/04.Jestem juz doswiadczonym hokeista (uzytkownikiem krazka). Dzien przed sylwestrem nie moglem sie zdecydowac gdzie isc, jednak w samego sylwestra okazalo sie ze nie mam gdzie isc. Idac ulica spotkalismy chlopaka z krazkami. I mial takie, ktorych jeszcze nie jadlem. Po zainstalowaniu krazka wsiedlismy do taxowki i sie zaczelo... :)

  • Katastrofa
  • Mieszanki "ziołowe"

Tak naprawdę to była moja pierwsza substancja psychoaktywna jaką w życiu zażyłem..Szczerze to nastawienie miałem na śmiechawę itp, a nie wiedziałem nawet ile ta substancja trzyma, jaki ma skład i co powoduje..

Bardzo długo się namyślałem czy opisać ten trip, a wydarzył się on bardzo bardzo dawno, widać po doświadczeniu... Dodam że mało z tego pamiętam, ale i tak zostanie to ze mną do końca życia.

Południe: Ja, kumpel B, kumpel M. Załatwiłem 13zł i chciałem skonsumować pierwszego dopalacza i mieć pierwszą porządną fazę... Kumpel M mówił, że poskładam się tym w uj bo przedtem paliłem tylko siejkę i w ogóle nie mam expa. Nie słuchałem go, ale on miał 18 lat, więc kupił nam owy dopalacz ,,konkret'' i dał radę, żebyśmy nie palili tego od razu na dwóch, bo źle może się stać..

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Plaża, dobry humor.

Zrozumienie życia i stanie się Bóstwem

Będąc na wakacjach nad morzem, wraz z moją dziewczyną Martą planowaliśmy kolejny wspólny trip, dla niej było to drugie takie doświadczenie, jednak dla mnie nie było to coś nowego.

  • Przeżycie mistyczne
  • Szałwia Wieszcza

Set & settings : Wieczór, mieszkanie znajomego, pozytywny nastrój - jego urodziny.

Wczoraj miałem kolejne spotkanie z Lady S. i po raz kolejny pokazała mi co potrafi
umówiłem się z moim dobrym znajomym z którym zawsze tripuje mi się doskonale, przygotowaliśmy co trzeba. Wymieszaliśmy mj i Lady S. w proporcjach 1:1 i skręciliśmy dwa lolki. Mieliśmy już uprzednio doświadczenie, że salvia z baczką działa wyśmienicie, i przedłuża działanie samej salvii (przynajmniej w moim wypadku).

randomness