Były prezes PZU oskarżony o posiadanie środków odurzających

Warszawska prokuratura postawiła zarzut posiadania środków odurzających byłemu prezesowi PZU Jaromirowi Netzlowi - informuje Radio Zet.

Koka

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl

Odsłony

940
Warszawska prokuratura postawiła zarzut posiadania środków odurzających byłemu prezesowi PZU Jaromirowi Netzlowi - informuje Radio Zet. Przeszło rok temu w trakcie śledztwa dotyczącego afery przeciekowej Netzel sam ujawnił prokuratorom, że ma tabletki z morfiną. Stały się one częścią jego linii obrony przed zarzutem składania fałszywych zeznań stawianym mu w związku z aferą przeciekową. - Zarzut posiadania środków odurzających w postaci 5 tabletek zawierających siarczan morfiny został ogłoszony 2 września tego roku. - potwierdza Katarzyna Szeska z warszawskiej prokuratury. Były szef PZU tłumaczy w rozmowie z Radiem Zet, że chodzi tu o kupiony w aptece lek przeciwbólowy MST. Netzel powołuje się na opinię biegłych wystawioną 19 sierpnia 2008 roku. Stwierdzono w niej, że z powodu złego stanu zdrowia miał prawo posiadać odziedziczone po ciężko chorej matce lekarstwo. Zgodnie z opinią lekarzy Jaromir Netzel w dniach 5-6 lipca ubiegłego roku, czyli wtedy gdy miał się spotykać z Januszem Kaczmarkiem w hotelu Marriott, miał ograniczoną zdolność postrzegania i zapamiętywania wydarzeń. Przyczyną miały być właśnie przyjmowane przez niego leki. Zdaniem prokuratury Jaromir Netzel czterokrotnie składał fałszywe zeznania w sprawie spotkania z Kaczmarkiem - przypomina Radio Zet.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
gdyby sprawa dotyczyla jakiegos szaraczka to nie bylo by dyskusji:( to jest parodia dosłownie. bardziej przyjebanej wymowki to chyba zaden z nas wstretnych cpunow (ironiaxD) by nie wymyslil
artur r. (niezweryfikowany)
ja, zeby o mnie napisali w polskich gazetach i to nie tak licznych, musialem zaczac robic glodowke, jakby rzecza normalna w tym pojebanym poniekad kraju bylo zamykac zwyklego obywatela, prowadzacego na dodatek spoleczna dzialanosc, za posiadanie konopi na wlasny uzytek w ilosciach, ktore sa po prostu smiesznie! a swoja droga, pamietam czasy kiedy pracowalem w tej firmie, gdy po wyborach zmienial sie zarzad, wtedy wlasnie atakowano prezesa pzu, co bylo cytowane pozniej w mediach, jakoby prowadzil kryminalna dzialalnosc i zatrudnial ludzi, ktorzy dzialali na styku polityki, biznesu i mafi. juz wtedy ktos kreowal taki wizerunek, zastanawialem sie skad im to przyszlo do glowy, a powod byl prosty, pan prezes sam uzywal i mniejsza o to czy byl uzalezniony czy nie, jego prywatna sprawa, w prawdziwie demokratycznych krajach jest to po prostu prywatna sprawa i nic wiecej
Anonim (niezweryfikowany)
Mój znajomy dostał zawiasy za .... 0.01 g marihuany!!! Zeskrobali mu z paksa... Chore !
DMT (niezweryfikowany)
HAHAHAHA, to właśnie Polska!
archont (niezweryfikowany)
Traktujcie to jako przestrogę. Pamiętajcie - jak zaczniecie brać, skończycie tak samo jak on.
Anonim (niezweryfikowany)
Jaro poprostu wie co dobre ;)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

nazwa substancji - Bromowodorek dxm (Tussidex)

poziom doświadczenia użytkownika - palenie,dxm,benzydamina,efedryna,amfetamina,gałka,piksy

dawka, metoda zażycia - no zapite 30 kapsuł czerwonych które dają 900mg

"set & setting" - pełen luzik,dom itak dalej ,lekkie podniecenie

efekty (duchowe jak i rekreacyjne), - wszystko co w 4 plateu:)

  • Muchomor czerwony

Pewnego letniego dnia postanowilem spróbować właściwości psychoaktywnych

muchomora czerwonego. Po dokładnym przestudiowaniu wszystkich informacji z

hyperreala i erowida doszedłem do wnisku, iż najbezpieczniej będzie spalić

skórkę od muchomora w zwykłej fifce. Ususzyłem więc czerwoną skórkę zdartą z

kapelusza o średnicy około 10 cm. Nabiłem do fifki i spaliłem całą. Czekałem

godzinę i nic. Nie zwarzając na niepowodzenia następnego dnia postanowiłem

  • Grzyby halucynogenne

nazwa subst. grzyby (łysiczka lancetowata chyba)

poziom dosw. sredni (ziele, grzyby)

dawka : ... pomyslmy... 30 w kanapce z dzemem, nastepnie 15 a potem jeszcze 15 (doustnie)

set&setting: dyskoteka :) podekscytowanie (koncert dramowy;) )

  • Dekstrometorfan

Włany pokój, spkój i czisza....

Notka od moderacji: raport jest pełen błędów i słabo czytelny, jednak takie było założenie autora. Ku przestrodze.

Zaczęło się od tego, żę przer miesią reularnie łykałem acodin coddziennie ilośxi okol 30-35 tabsów dziennie. Rano zaczynałem 10, za pół gzodzimy 30 itd, Do tego 100 mg BeTO ZK na uspokojenie serca o 30-40 mg Croznxenu, Zacząłem zauważać kłopoty  pisasnie tekstu na klawiarutze komputera. Mie były to literówki a mega-likterówkii.