REKLAMA
Były prezes PZU oskarżony o posiadanie środków odurzających

Warszawska prokuratura postawiła zarzut posiadania środków odurzających byłemu prezesowi PZU Jaromirowi Netzlowi - informuje Radio Zet.

Koka

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl

Odsłony

927
Warszawska prokuratura postawiła zarzut posiadania środków odurzających byłemu prezesowi PZU Jaromirowi Netzlowi - informuje Radio Zet. Przeszło rok temu w trakcie śledztwa dotyczącego afery przeciekowej Netzel sam ujawnił prokuratorom, że ma tabletki z morfiną. Stały się one częścią jego linii obrony przed zarzutem składania fałszywych zeznań stawianym mu w związku z aferą przeciekową. - Zarzut posiadania środków odurzających w postaci 5 tabletek zawierających siarczan morfiny został ogłoszony 2 września tego roku. - potwierdza Katarzyna Szeska z warszawskiej prokuratury. Były szef PZU tłumaczy w rozmowie z Radiem Zet, że chodzi tu o kupiony w aptece lek przeciwbólowy MST. Netzel powołuje się na opinię biegłych wystawioną 19 sierpnia 2008 roku. Stwierdzono w niej, że z powodu złego stanu zdrowia miał prawo posiadać odziedziczone po ciężko chorej matce lekarstwo. Zgodnie z opinią lekarzy Jaromir Netzel w dniach 5-6 lipca ubiegłego roku, czyli wtedy gdy miał się spotykać z Januszem Kaczmarkiem w hotelu Marriott, miał ograniczoną zdolność postrzegania i zapamiętywania wydarzeń. Przyczyną miały być właśnie przyjmowane przez niego leki. Zdaniem prokuratury Jaromir Netzel czterokrotnie składał fałszywe zeznania w sprawie spotkania z Kaczmarkiem - przypomina Radio Zet.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
gdyby sprawa dotyczyla jakiegos szaraczka to nie bylo by dyskusji:( to jest parodia dosłownie. bardziej przyjebanej wymowki to chyba zaden z nas wstretnych cpunow (ironiaxD) by nie wymyslil
artur r. (niezweryfikowany)
ja, zeby o mnie napisali w polskich gazetach i to nie tak licznych, musialem zaczac robic glodowke, jakby rzecza normalna w tym pojebanym poniekad kraju bylo zamykac zwyklego obywatela, prowadzacego na dodatek spoleczna dzialanosc, za posiadanie konopi na wlasny uzytek w ilosciach, ktore sa po prostu smiesznie! a swoja droga, pamietam czasy kiedy pracowalem w tej firmie, gdy po wyborach zmienial sie zarzad, wtedy wlasnie atakowano prezesa pzu, co bylo cytowane pozniej w mediach, jakoby prowadzil kryminalna dzialalnosc i zatrudnial ludzi, ktorzy dzialali na styku polityki, biznesu i mafi. juz wtedy ktos kreowal taki wizerunek, zastanawialem sie skad im to przyszlo do glowy, a powod byl prosty, pan prezes sam uzywal i mniejsza o to czy byl uzalezniony czy nie, jego prywatna sprawa, w prawdziwie demokratycznych krajach jest to po prostu prywatna sprawa i nic wiecej
Anonim (niezweryfikowany)
Mój znajomy dostał zawiasy za .... 0.01 g marihuany!!! Zeskrobali mu z paksa... Chore !
DMT (niezweryfikowany)
HAHAHAHA, to właśnie Polska!
archont (niezweryfikowany)
Traktujcie to jako przestrogę. Pamiętajcie - jak zaczniecie brać, skończycie tak samo jak on.
Anonim (niezweryfikowany)
Jaro poprostu wie co dobre ;)
Zajawki z NeuroGroove
 • Benzydamina
 • Etanol (alkohol)
 • Kodeina
 • Miks
 • Odrzucone TR

Całe doświadczenie przeżyłem sam. Miasto-> Szczecin. Po powrocie do domu była tylko moja babcia. Lokacje-Centrum Handlowe Galaxy (byłem w kinie ;)), Centrum Handlowe Turzyn, Tramwaj nr. 8. Spacer po dzielnicy Gumieńce.

Witam! W sumie nie jestem nowy bo hyperreala i ng odwiedzam od kilku miesięcy ale dopiero dziś postanowiłem coś wyskrobać, tym bardziej że to mix:)

 • Dimenhydrynat

Nazwa substancji: Aviomarin


Wcześniejsze doświadczenia: alco, THC, feta, extasy, uwielbiam mixy


Dawka i sposób użycia: 1000mg - 20 tabletek x 50mg doodbytniczo (zart)


Set & Settings: ceban trochę mnie bolał ale ogólnie spox - spacer a dalej jak popadnie...
 • 25C-NBOMe
 • 6-APB
 • Marihuana
 • Pozytywne przeżycie
 • Tytoń

Czekałem na ten dzień od tygodnia... po wcześniejszych doznaniach z 25C chcieliśmy z kumplem zobaczyć jak zadziała w większej dawce (3 kartoniki po 0,5mg). Tego samego dnia koleżanka organizowała swoje urodziny więc zapowiadało się bardzo ciekawie ;)

 

Witam. Jest to mój pierwszy trip raport ale postaram się opisać to co wydarzyło się kilka dni temu.

 • Inne
 • Pierwszy raz

Spontan. Nastawienie: mieszanka wielkiego przerażenia z jeszcze większą ciekawością. Start: piwnica w bloku Z, przejście długą drogą, dom T. Nastój: dobry, lekko przestraszona. Otoczenie: najlepszy przyjaciel (T) i jego kumpel (Z).

Lato, upał, oczekiwanie na ukochanego (był w Irandii). Nagle dzwoni telefon. T, ogarnia mnie, że ma coś dobrego i że chce pokazać mi coś czego nigdy pewnie nie będę miała okazji przeżyć. Jeśli chodzi o jakie kowiek doświadczenie na tamten czas to mogę powiedzieć, że często piłam alko i popalałam papierosy, więc ciężko było mi od razu zgodzić się na to by spróbować lub nie. Ciekawość jak zawsze zwyciężyła, było koło 20.30 więc poszłam szybko z domu by nikt mnie nie zatrzymał.

randomness