REKLAMA
Były pracownik KFC zbudował kryptowalutowe imperium narkotykowe. Stracił wszystko

8 czerwca Sąd w Leicester nakazał konfiskatę ponad 1,8 miliona funtów od osoby z Wielkiej Brytanii, która prowadziła wielomiliardowe, kryptowalutowe imperium narkotykowe.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

bitcoin.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

409

8 czerwca Sąd w Leicester nakazał konfiskatę ponad 1,8 miliona funtów od osoby z Wielkiej Brytanii, która prowadziła wielomiliardowe, kryptowalutowe imperium narkotykowe.

Według Harborough Mail tą osobą był Paul Johnson, 32 lata, były pracownik KFC. Ze swojego domu w Leicestershire, prowadził on targowisko w sieci Darknet.

Nielegalny handel narkotykami ukryty za fikcyjnym handlem herbatą

Johnson, który ukończył studia biznesowe, udawał handlarza herbatą, co było tylko przykrywką dla jego międzynarodowej giełdy narkotyków.

Władze podały, że Johnson zaimportował i sprzedał ponad 200 kilogramów heroiny, kokainy, LSD, marihuany i ketaminy. Wszystkie zakupy w sklepie były dokonywane za pomocą bitcoina.

Lokalne media zacytowały sędziego Martina Hursta, który powiedział, że diler narkotyków wygenerował łączne przychody w wysokości około 2 183 304 funtów. Organom ścigania udało się skonfiskować tylko 1 837 601 funtów.

Johnson będzie musiał oddać tę sumę w ciągu trzech miesięcy. Skonfiskowane zostaną także inne aktywa, w tym Range Rover warty 20 000 funtów oraz Nissan Juke o wartości 30 300 funtów. Samochody zostaną wystawione na sprzedaż.

Narkotyki znalezione w domu Johnsona

Były pracownik KFC został oskarżony o posiadanie narkotyków klasy A i B, posiadanie z zamiarem sprzedaży narkotyków klasy A, nielegalny import towarów do Wielkiej Brytanii oraz pięć przypadków prania brudnych pieniędzy.

Była żona Johnsona, Lia Taylor-Walton, została skazana na dwa lata więzienia w zawieszeniu. Została ona oskarżona o współudział w internetowym imperium narkotykowym. Sąd postawił jej również zarzuty nabywania własności za nielegalne pieniądze.

Organy ścigania skonfiskowały znalezione w domu Johnsona narkotyki. Wśród nich były takie specyfiki jak tabletki MDMA, LSD, heroina i ketamina, a także akcesoria służące do ich porcjowania.

W dniu 19 maja, portal Cointelegraph poinformował o badaniu przeprowadzonym przez Crystal Blockchain Analytics, które wykazało, że łączna wartość Bitcoina przesyłanego w Darknecie wzrosła w I kwartale 2020 roku o 65%.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa

Świetny humor, duże oczekiwania przy jednoczesnej świadomości, że nie wolno się nastawiać, bo i tak będzie niespodzianka

Jeb. Trzaskam drzwiami samochodu. Zostawiam biało-pomarańczowego grata przed domem i biegnę ucieszony do swego pokoju z dwoma opakowaniami legalnych narkotyków. Ahoj kurwa przygodo! Skonsumuję te cukiereczki, hehe, a potem to już niech się dzieje, co ma się dziać! No, może nie do końca- jakiś tam zarys przyszłości kłębi mi się w chorej bani.

  • 25C-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Miejsce: Pokój. Mamy zimę która nie sprzyja eksperymentowaniu w plenerze. Nastawienie: Ciekawość, chęć skosztowania kolejnej fenetylaminy. Lekka niecierpliwość, spowodowana spóźnieniem dostawy

 

Mało jest tekstów co do tej substancji. Więc postanowiłem samemu coś skrobnąć. Nie będę podawać nawet przybliżonego czasu wydarzeń, bo go nie liczyłem. Zamierzam tu umieścić pewne informacje o 25C-NBOMe, które są jak mi się wydaje dość rzadko publikowane.

 

  • Marihuana

Czesc. Postaram sie krotko , rzeczowo i (mam nadzieje)

bez przynudzania.

1 raz PO PIGSIE

Mialo byc: zabawa na calego , dobry humor , plakanie

ze szczescia z dobrej muzy z dobrymi kumplami.

  • Dekstrometorfan

Substancja: 750mg bromowodorku dekstrometorfanu w tabletkach po 15mg

Wiek, waga: 19lat, 60kg

Exp: Benzydamina, DXM, THC (marihuana, haszysz), Etanol, nikotyna, kofeina

S&S: Magiczna polanka w lesie otoczona zewsząd drzewami, wnętrze fiata 126p, dom T

Towarzysze podróży: A (600mg), S (450mg), T (trzeźwy opiekun)

randomness