Były pracownik KFC zbudował kryptowalutowe imperium narkotykowe. Stracił wszystko

8 czerwca Sąd w Leicester nakazał konfiskatę ponad 1,8 miliona funtów od osoby z Wielkiej Brytanii, która prowadziła wielomiliardowe, kryptowalutowe imperium narkotykowe.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

bitcoin.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

428

8 czerwca Sąd w Leicester nakazał konfiskatę ponad 1,8 miliona funtów od osoby z Wielkiej Brytanii, która prowadziła wielomiliardowe, kryptowalutowe imperium narkotykowe.

Według Harborough Mail tą osobą był Paul Johnson, 32 lata, były pracownik KFC. Ze swojego domu w Leicestershire, prowadził on targowisko w sieci Darknet.

Nielegalny handel narkotykami ukryty za fikcyjnym handlem herbatą

Johnson, który ukończył studia biznesowe, udawał handlarza herbatą, co było tylko przykrywką dla jego międzynarodowej giełdy narkotyków.

Władze podały, że Johnson zaimportował i sprzedał ponad 200 kilogramów heroiny, kokainy, LSD, marihuany i ketaminy. Wszystkie zakupy w sklepie były dokonywane za pomocą bitcoina.

Lokalne media zacytowały sędziego Martina Hursta, który powiedział, że diler narkotyków wygenerował łączne przychody w wysokości około 2 183 304 funtów. Organom ścigania udało się skonfiskować tylko 1 837 601 funtów.

Johnson będzie musiał oddać tę sumę w ciągu trzech miesięcy. Skonfiskowane zostaną także inne aktywa, w tym Range Rover warty 20 000 funtów oraz Nissan Juke o wartości 30 300 funtów. Samochody zostaną wystawione na sprzedaż.

Narkotyki znalezione w domu Johnsona

Były pracownik KFC został oskarżony o posiadanie narkotyków klasy A i B, posiadanie z zamiarem sprzedaży narkotyków klasy A, nielegalny import towarów do Wielkiej Brytanii oraz pięć przypadków prania brudnych pieniędzy.

Była żona Johnsona, Lia Taylor-Walton, została skazana na dwa lata więzienia w zawieszeniu. Została ona oskarżona o współudział w internetowym imperium narkotykowym. Sąd postawił jej również zarzuty nabywania własności za nielegalne pieniądze.

Organy ścigania skonfiskowały znalezione w domu Johnsona narkotyki. Wśród nich były takie specyfiki jak tabletki MDMA, LSD, heroina i ketamina, a także akcesoria służące do ich porcjowania.

W dniu 19 maja, portal Cointelegraph poinformował o badaniu przeprowadzonym przez Crystal Blockchain Analytics, które wykazało, że łączna wartość Bitcoina przesyłanego w Darknecie wzrosła w I kwartale 2020 roku o 65%.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Tramadol

Zawsze lubiłem eksperymentować z odmiennymi stanami świadomości

dlatego też wielka była moja radość kiedy w lekarstwach zostawionych

przez babcie Mariannę, która była uprzejma zejść niedawno z tego

pięknego świata znalazłem TRAMAL. Jest to lek przeciwbólowy ale z

tych mocniejszych (tylko na receptę).

Odczekałem kilka dni i w jeden z tych mroźnych wieczorów

zarzuciłem próbnie 2 x 50 mg wolałem nie ryzykować więcej bo na

opakowaniu zamiast dawkowania było napisane: ściśle wg wskazań

  • Benzydamina

Zjedlismy po 20 tabletek Benalginu ok. godz. 21.30 . Kupilismy picie, ciastka i piwo (1 na 2och). Nastepnie udalismy sie do parku szczytnickiego, bo halo jest jak jest ciemno. Troche siedzielismy tab i oczekiwalismy na faze. Jak ja tego nie lubie ! Po ok 20 min. czulem sie lekko otumaniony, ale przeszlo mi po kilku minutach. Po godz. i 15 min balem sie, ze ten lek mnie nie zakreci. Wyszlismy z parku na ulice. Wtedy sie zaczelo! Patrze na kolesia, a z niego ida kleby przezroczystego dymu! Ze mna tak samo.

  • Bad trip
  • Dekstrometorfan
  • Dimenhydrynat

spokojny wieczor w domu rodzinnym po zasnieciu lokatorow

Chciałem przeżyć znowu jakieś ciekawe wizje - zawsze fascynowały mnie wszelkie halucynacje oczne. Tego dnia zmęczenie i lekki bol głowy mnie nie powstrzymały.

Dodam jeszcze ze czasem ten bol głowy jest spowodowany przez wyższe ciśnienie kilka godzin po uprawianiu sportu. Około 3godziny przed zarzuceniem jeździłem na rowerze i odwodniłem się, co jeszcze bardziej mi zaszkodziło. Wtedy nie dopuszczałem do siebie myśli, ze to może  spowodować bad tripa.

t 0 

  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Marihuana

Domowe zacisze, czwartkowy wieczór ok. 22. Nastawienie bardziej niż pozytywne, w tle muzyka z playlisty stworzonej na podobne okoliczności, na stole piwko a w lodówce przygotowane na gastro spaghetti. Jak się wydawało, przy takim zestawie można liczyć na miły wieczór :)

Dzień przed opisywanym poniżej tripem, zakupiliśmy sztukę u znajomego. Z powodu braku wolnego czasu, pomyślałam że palenie najlepiej odłożyć na luźny, spokojny wieczór, więc sztuka powędrowała do szuflady. Następnego dnia mieliśmy wolny wieczór,  zaproponowałam, żeby przyjarać po chamsku z wiadra;) Mój facet nie lubi palić w ten sposób, ale w końcu go namówiłam i poszłam do kuchni przygotować co trzeba.

W między czasie upichciłam szybko spaghetti (ostatnimi czasy często miałam potworne gastro po paleniu) i włożyłam piwka do lodówki.

randomness