Brita, czyli pies na narkotyki...

O przyjeździe Brity do Kutna wiedziało zaledwie kilka osób. I nic dziwnego. Brita bowiem wyszkolona jest w wyszukiwaniu narkotyków...

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Łódzki

Odsłony

2077

Wczoraj skontrolowano dwie szkoły - Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie i Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości im. Macieja Rataja w Mieczysławowie.

- Jest OK - takimi słowami zakończył wczorajszą kontrolę aspirant Mariusz Zieliński z sekcji kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. - Te szkoły w tej chwili są czyste.
- Warto przeprowadzać takie kontrole - mówi Maria Wolska, zastępca dyrektora w "Staszicu". - Choćby po to, abyśmy sami mogli zdiagnozować problem. Jeśli nie chcemy kontroli, to znaczy, że się jej bardzo obawiamy.

Bardzo zadowolony z wyników kontroli był także Andrzej Pogorzelski, dyrektor "Rataja".

- Jest czysto - mówi z uśmiechem. - Chcieliśmy to sprawdzić. Nie wystarczy tylko mówić o bezpieczeństwie, trzeba także coś robić.

O tym, jak przebiegają takie kontrole i jak szkoła może sobie załatwić "psią" wizytę, napiszemy jutro.

(bea)

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina

Wyluzowany, dobry humor, ciekawy zażytej substancji. Sam w swoim mieszkaniu, ciepłym i przytulnym.

Mój pierwszy „trip raport” i pierwszy raz z kodeina.

Dotyczy moich przeżyć po zażyciu 300mg kodeiny w formie 20 tabletek Thiocodinu. Jest to mój pierwszy tego rodzaju opis wiec potraktujcie go w miarę luźno. No i oczywiście pierwszy raz z koda.

  • Amfetamina
  • Katastrofa
  • Marihuana

Czas wakacji, własnie wrociłam z tygodniowego wypadu nad morze. Zmeczenie i wykonczenie organizmu dawało sie we znaki. Dzwoni kumpela, za chwile pojawia sie w drzwiach i mówi, żebym pakowala manatki. Tłumacze, ze musze odpoczac, ale juz wiem co ma na myśli: "narkotyczny wypad". Do czego jak do czego, ale do tego typu rozrywki nie trzeba mnie dlugo namawiac. Jedziemy do najpiekniejszego panstwa, ktore moze zapewnic nam te atrakcje. 

  • AM-2201
  • Dekstrometorfan
  • Tripraport
  • Tytoń

Szczerze mówiąc, tym razem miałem ochotę po prostu się naćpać. Nastrój miałem taki sobie i byłem tego dnia nieco zrzędliwy.

Na początek zaznaczam, że ten raport pewnie nie wniesie wiele nowego w kwestii DXM, z racji tego, że całe zastępy gimbusów wcinają białe krążki jak kartofle, ale z racji na nieco inne użycie i magiczne działanie czosnku, trip był nieco inny niż "klasyczny" trip po Aco. Zatem do rzeczy: