REKLAMA
Brat Pablo Escobara żąda od Netflixa miliarda dolarów za odwołania do jego rodziny w „Narcos”, groz

Roberto de Jesús Escobar Gaviria, brat nieżyjącego Pablo Escobara, szefa kartelu narkotykowego z Medelin żąda od Netflixa miliarda dolarów odszkodowania za nieprawne jego zdaniem nawiązania do rodziny Escobarów w serialu „Narcos”. Były księgowy narkotykowego kartelu zapowiada, że w razie odmowy ze strony Netflixa zniszczy popularny serial.

Roberto de Jesús Escobar Gaviria, brat nieżyjącego Pablo Escobara, szefa kartelu narkotykowego z Medelin żąda od Netflixa miliarda dolarów odszkodowania za nieprawne jego zdaniem nawiązania do rodziny Escobarów w serialu „Narcos”. Były księgowy narkotykowego kartelu zapowiada, że w razie odmowy ze strony Netflixa zniszczy popularny serial.

Roberto Escobar Gaviria wspólnie z bratem Pablo Escobarem był odpowiedzialny w latach 80-tych i 90-tych XX wieku za rozkwit kolumbijskiego kartelu narkotykowego Medelin, w którym pełnił rolę księgowego i nadzorcy najlepszych „żołnierzy” tej organizacji. Został aresztowany w 1992 r. i spędził ponad 10 lat w więzieniu. W 2014 r. Gaviria zarejestrował w USA firmę Escobar Inc mającą chronić interesy i prawa nieżyjącego Pablo Escobara i całego klanu.

Teraz Gaviria pojawił się w mediach przy okazji ostatnich wydarzeń związanych z kręceniem najnowszego sezonu serialu „Narcos” produkowanego przez Netflixa. Chodzi o zabójstwo w Meksyku Carlosa Muñoza Portala przygotowującego plenery do planowanej serii.

W trakcie krótkiego wywiadu udzielonego serwisowi Hollywood Reporter Gaviria podkreślił, że Netflix popełnił błąd nie otaczając odpowiednią ochroną członków swojej ekipy działającej w tak niebezpiecznych krajach jak Meksyk czy Kolumbia.

Przy okazji brat Pablo Escobara przyznał, że wystąpił do Netflixa z roszczeniami na kwotę miliarda dolarów. Mają być one związane z bezprawnym ponoć nawiązaniem twórców serialu „Narcos” do historii kartelu Medelin i rodziny Escobarów, a prawa do jej wizerunku posiada należąca do Gavirii wspomniana firma Escobar Inc.

Brat Pablo Escobara przypomniał, że swoje roszczenia pod adresem Netflixa skierował w lecie ub.r. i w odpowiedzi otrzymał od prawników serwisu listy z pogróżkami.

- Mamy wszelkie zastrzeżone prawa do wizerunków i nazwisk w naszej rodzinie, a także do marki Narcos - stwierdził Gaviria. - Nie zamierzam patyczkować się z tymi wszystkimi ludźmi z Silicon Valley z ich smartfonami i świetnymi gadżetami. Jeśli nie otrzymamy naszego odszkodowania po prostu zniszczymy to ich małe widowisko - zapowiedział brat Pablo Escobara odnosząc się wprost do serialu „Narcos”.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MIPT
  • Buprenorfina
  • Etanol (alkohol)
  • Etizolam
  • Tripraport

Mój stan psycho-fizyczny: ogólnie zły, cierpię na niewyleczalne okropne bóle, psychicznie mam stwierdzoną depresję, niesamowicie ostrą bezsenność poza tym zaburzenia lękowe różnego typu. Ale sobie radzę. Nastrój: w miarę dobry, starałam się, nawet ubiór długo przygotowywałam by był w miarę ładny, fajny w dotyku i wygodny/lekki(w trakcie testów, które odrzuciłam zrobiłam niestety oczko w ostatnich pończochach na pasek), jedyny cień na krótkotrwałym stanie psychicznym to to, że chłopak w pewnym momencie się zirytował, jak chciałam zostawić zasunięte zasłony na początek fazy, mimo, że wiedział jak takie szczegóły są dla mnie ważne. Po wszystkim przepraszał zdaje się, ale do fazy nie byłam w 100% na dobrym nastroju,

Daty prawdziwe, tj. pisałam dokładnie wtedy, czyli większość na fazie. 

Na początku myślałam o niepublikowaniu tego, bo za chaostyczne, rozwleczone(szczególnie pod koniec) i nudne, chłopak mnie namówił, paru osobom się spodobało, no i uznałam, że może się przydać osobom, które nie brały.

Kopiowane z notatnika, a dziwne tu jest formatowanie, dlatego takie dziwne rzeczy dzieją się z tekstem, i tak wiele dziwnych odstępów(prawie co linię) poprawiałam ręcznie.

  • MDMA (Ecstasy)

około 40 tabletek exstasy w okresie 6 miesięcy

Zapewne każdy z nas zastanawiał się nad tym, kiedy weźmie ostatniego dropsa, wszyscy przecież mówią, że kiedyś na pewno im się to znudzi, że to nie będzie trwało wiecznie, że nie są od tego uzależnieni więc mogą w każdej chwili przerwać imprezki z cukierkami. Sęk tylko w tym, że nikt tego nie robi, nikt nie kończy, można raczej powiedzieć że exstasy "może być" dopiero początkiem!

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Wszystko w domowym zaciszu, posprzątane, brak obowiązków na głowie i spraw do nagłego rozwiązania - chwila dla siebie.

Tak.. dziwnie to opisywać, coś na co brakuje słów. Dzień po znacznie mniej się pamięta, efekt pierwszy raz w zyciu powaliły, coś kompletnie niespodziewanego, innego, abstrakcyjnego. Postaram się podjąć wyzwania i skrobnąć co nie co, dzieląc się doświadczeniem. Lat 24, delikatne oderwane dwa drobne kawałeczki od zbitej trojki g. Wszystko w domowym zaciszu, posprzątane, brak obowiązków na głowie i spraw do nagłego rozwiazania - chwila dla siebie. Czas jest względny, nie będę go tutaj podawał, ale będzie się pojawiał dośc intuicyjnie, w słowach.

  • Przeżycie mistyczne
  • Szałwia Wieszcza

mieszkanie kolegi, ekscytacja, kilka godzin wewnętrznej pracy przygotowującej do wejścia w kontakt z nową substancją....

Opisane wydarzenia miały miejsce około 3 lata temu, po około 8 letnim okresie intensywnej praktyki buddyzmu tybetańskiego, w czasie którego tylko jakieś 2 razy zjadłem grzybki psylocybki i z 3 razy zapaliłem trawkę...

Niespodziewanie okazało się, iż kolega buddysta, który mnie nocuje ma ekstrakt Salvi Divinorum. Wczesniej tego dnia miało miejsce kilka znaczących koincydencji, które jak później zobaczyłem przygotowywały mnie na spotkanie z Boską Salvią.

randomness