REKLAMA
Amfetamina z osiedla domków

Profesjonalną fabrykę amfetaminy rozbili funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego. Narkotyk był produkowany w samym środku osiedla domów jednorodzinnych w podwarszawskim Pruszkowie.

Anonim

Kategorie

Źródło

Google Alert
mko, ktr

Odsłony

2837

W wykrytym i zlikwidowanym przez CBŚ laboratorium było pięć kompletnych linii do produkcji amfetaminy. Ich uruchomienie umożliwiłoby przestępcom produkcję 30 kilogramów narkotyku w ciągu 48-godzinnego cyklu. Amfetamina była ważona i paczkowana w miejscu produkcji. Półprodukty sprowadzano z Litwy, a gotowy narkotyk miał być sprzedawany w krajach skandynawskich.

Laboratorium było wyposażone w filtry kominowe zatrzymujące charakterystyczny zapach towarzyszący produkcji narkotyków.- Wytwórnia znajdowała się w domu jednorodzinnym w środku osiedla, a jednak nikt z sąsiadów nie podejrzewał, co się działo na tej posesji. Zapewne dlatego, że aresztowany chemik zainstalował profesjonalne filtry, które zatrzymywały wszelkie zapachy towarzyszące nielegalnej produkcji - twierdzi nadkom. Sławomir Cisowski z Komendy Głównej Policji.

Fabryka prawdopodobnie miała być wkrótce rozbudowywana, o czym świadczyły znalezione przez policjantów przyrządy chemiczne i dodatkowe filtry.

Podczas policyjnej akcji zatrzymano i aresztowano właściciela fabryki - mieszkańca Pruszkowa, Sylwestra W. Mężczyźnie postawiono zarzut produkcji i usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środka odurzającego. Centralne Biuro Śledcze zapowiada zatrzymania kolejnych osób w związku z tą sprawą.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

SPEEDE (niezweryfikowany)
YO LUDZIE. WSZYSTK DLA LUDZI ALE Z UMIAREM
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25


Liczba ludziow - 3 +1


Dawka -1/3 swiezutkiego kota na glowke i duzo grasu


Miejsce - Dosc duza dzialka w lesie.


Na poczatku powiem ze nie sadzilem ze 1/3 kwasa z odpowiednim klimatem

moze zrobic taka sieke w bani.


Wszystko sie zaczelo w autobusie gdy jechalismy do lasu, kwas mi sie

pierwszemu odezwal a po pewnej chwili udzielil sie reszcie. Zaczolem sie

strasznie smiac z pewnej pani ktora wygladala jak kosmita (wtedy tak mi

  • LSD-25
  • Tripraport

Znana nam spokojna łąka. Ja i brat.

Witam. Zaznaczam, jak zwykle, iż niniejszy tekst jest jedynie fikcją literacką.

Obawiam się, że w tym raporcie może dojść (a raczej na pewno dojdzie) do takiej sytuacji, gdzie jako jeden trip opiszę dwa... Po pewnym czasie zlewają się one, gdyż zarówno miejscówka, jak i towarzystwo były takie same, a i pogoda podobna... Przyjmijmy jednak, że wszystko działo się jednego dnia... Odświeżyłem nieco wspomnienia z bratem, więc opowiadanie powinno być nieco bardziej szczegółowe.

  • Marihuana

Substancja: mieszanina kannabinoli ubrana w susz konopny

Set&settings: nastawienie na poważniejszą fazę, kroki artystyczne

dawkowanie:spora sztuka jakieś 0,7 g

Wiek: niepełne 19 lat

Czas trwania fazy: 1 godzina wstęp, czas całkowity: nie określony

Nigdy nie oczekiwałem, i nigdy nie uzyskiwałem takich efektów po MJ, ale można by to nazwać prawdziwym doświadczeniem psychodelicznym

  • Kodeina
  • Tripraport

randomness