Amfetamina w rowerowej ramie

W rowerach ukryte były ukryte narkotyki warte 80 tys. zł.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1172
Ponad tysiąc porcji amfetaminy ukrył w ramie rowerowej pod siodełkiem jeden z dwóch 22-latków, zatrzymanych przez policję w Olsztynie. Przy obu mężczyznach policja znalazła w sumie 2,3 tys. porcji narkotyku wartości 80 tys. zł.

Policjanci zatrzymali dwójkę młodych rowerzystów na ul. Jarockiej. Podczas przeszukania znaleziono przy mężczyznach 1,3 tys. amfetaminy o wartości 45 tys. zł. Mężczyźni w czasie zatrzymania próbowali szarpać się z policjantami i uciekać - powiedziała rzeczniczka olsztyńskiej policji Izabela Niedźwiedzka. Podkreśliła, że mężczyźni przestali stawiać opór, gdy policjanci strzelili z broni ostrzegawczo.

Po rozkręceniu rowerów okazało się, że w jednym z nich pod siodełkiem w ramie ukrytych jest kolejne tysiąc porcji amfetaminy. Zatrzymani to student olsztyńskiej uczelni i bezrobotny. Według policji dilerzy jechali z narkotykami chwilę po tym, jak zaopatrzyli się u dostawcy. Za wprowadzanie narkotyków znacznej ilości do obrotu grozi do 12 lat więzienia. (jask)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Louis (niezweryfikowany)
prowiant na sesję olsztyńską?;-)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Spokojny pokój, całkowite rozluźnienie i pozytywne nastawienie, dobra muzyka i brak jakichkolwiek przeszkód...

Po udanej pierwszej próbie z DXM mam ochotę na więcej... 20 tabletek, 300mg, czyli ok. 5mg/kg daje stabilne 2 Plateau. Postanawiam wziąć razem z koleżanką (nazwijmy ją K). Zaczynamy wcześnie, by w południe być już w miarę ogarnięci. O 7 przychodzę do Niej, rozmawiamy, idziemy po chipsy, tymbarka i jesteśmy troszkę przed 10. Mamy wolny zamknięty pokój, możemy słuchać muzyki, w jej domu jest jej mama, lecz luźno podchodzi do sprawy.

 

10:10 PM

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Własny dom z pozytywnym nastrojem

Zjedzenie acodinka było po eraz kolejny decyzją spontaniczą którą zdeterminowała nuda, zadaje sobie pytanie czy już jestem uzależnionym ćpunem czy tylko osobą która lubi spędzać kreatywnie czas, jednak po zjedzeniu całej paczki trudne pytania odeszły w niepamięć, zjadłem całe świństwo o godzinie 21:00 podczas tripa towarzyszy mi astralnie znajoma którą nazwę E.

Sumienie jednak po zjedzeniu nadal przez chwilę nie dawało mi spokoju "znów ćpunie jeden zamiast narysować coś ładnego na portfolio to bawisz się w jednodniowego turystę, ty chory pojebie..."

  • Inne

tym razem jadę na całego: ujawniam czas, miejsce, adresy i ilustracje:

w ostatni dzień 2002 zapadło mocne Postanowienie. troszkę dziś sobie obniżę ciśnienie i nie tylko wewnątrzgałkowe!!

11:00 set & setting
  • Benzydamina

Waga: 50kg (mało jak na mój wiek :| )


Wiek: 18 lat

randomness