REKLAMA
Amfetamina pod szkołą podstawową w Reczu. 38-latek zatrzymany

Mężczyzna kręcił się pod szkołą podstawową w Reczu, obserwując dzieci na boisku. Nietypowe zachowanie mężczyzny zwróciło uwagę funkcjonariuszy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

onet.wiadomości
Alicja Wirwicka

Odsłony

340

Policjanci z Recza zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie przynajmniej dwie porcje amfetaminy. Mężczyzna kręcił się pod szkołą podstawową w Reczu, obserwując dzieci na boisku. Nietypowe zachowanie mężczyzny zwróciło uwagę funkcjonariuszy.

Na dziwne zachowanie mężczyzny zwrócili uwagę policjanci podczas patrolu. - Mężczyzna kręcił się tuż przy ogrodzeniu szkolnego boiska, na którym grały dzieci. To niewielka miejscowość, więc od razu zauważyli, że to ktoś obcy. Twierdził, że przechodził tamtędy przypadkiem i zatrzymał się żeby popatrzyć na grające w piłkę dzieci - mówi Onetowi kom. Jakub Zaręba z choszczeńskiej policji. - Policjanci postanowili go wylegitymować, wtedy 38-latek zrobił się nerwowy. Podczas przeszukania okazało się, że ma przy sobie gram amfetaminy - dodaje.

Oczywiście, jak często bywa w takich przypadkach, mężczyzna tłumaczył, że narkotyki znalazł i schował do kieszeni. W końcu jednak przyznał, że amfetamina należy do niego. Choć policjanci nie przyłapali mężczyzny na rozdawaniu narkotyków mają pewne podejrzenia. - Ten gram, który posiadał 38-latek spokojnie wystarczyłby na dwie porcje dla dzieci - mówi Zaręba. - Z naszych doświadczeń wynika, że najczęściej najpierw dilerzy rozdają narkotyki, jednak w tym wypadku pozostają nam jedynie przypuszczenia - dodaje.

38-latek został zatrzymany za posiadanie narkotyków. Grozi mu kara do trzech lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Jak przyznaje komisarz Zaręba, problem z narkotykami w szkołach wciąż istnieje, jednak najczęściej dilerami są osoby małoletnie. - W ostatnim czasie obserwujemy wzrost sytuacji, gdy osoby dorosłe użyczają narkotyki dzieciom. W tym roku mieliśmy w naszym powiecie już kilka takich sytuacji - mówi policjant.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Rowe (niezweryfikowany)
To Ci uczniowie podstawówek muszą być niezłe asy ,skoro w wieku 7-13lat muszą zeżreć pół fety żeby kopło :D Czystym gietem to cała podstawówka by się urobiła :D
doktor_koziełło
Dobrze, że nie zatruł całej szkoły, mógł to na przykład wrzucić dzieciom do obiadu albo kanpek . Na szczęście była tam policja. Na nich zawsze można liczyć.
Anonim (niezweryfikowany)
ja całe życie czekałem na takiego dillera co rozdaje za free pod szkoła i co???? Zycie to oszustwo!
Zajawki z NeuroGroove
  • Dimenhydrynat
No tak... Przyszedł czas żebym i ja spróbował trochę pojeździć na Aviomarinie. Tak naprawdę to odczuwam jakiś wewnętrzny hamulec przed zażywaniem dużych ilości leków, ale... `co nie zabije to wzmocni`... podobno ;)


  • MDMA (Ecstasy)

Tydzien po pierwszy kontakcie z XTC postanowilem ze wezme drugi raz. Zreszta, nie oszukujmy sie, caly tydzien myslalem o tym ze juz jest piatek, a co za tym idzie - dyskoteka. Ulubione `Metro` - najwieksza cpalnia w miescie i takie tam... Mniejsza o to. Pomijajac fakt ze musialem czekac jakies dobre dwie godzinki, ktore umilalem sobie graniem w pasjansa, paleniem papierosow, ciaglym (prawie) patrzeniem w okno, ogolnym wyczekiwaniem no i stresem ;), na kolesia, ktory mial mi `podrzucic` kolko... pomijajac ten fakt bylo pozytywnie.

  • Diazepam
  • Etanol (alkohol)
  • Mieszanki "ziołowe"

TO BYŁO ZA DUŻO

INFO ; 17 lat 65kg

DOŚWIADCZENIE : gałka , piguły ,diazepam ,ganja , alko ,nikotyna, kofeina , mieszanki ziołowe

CO ; 3 tabletki Relanium (15mg) , 2 mocne piwa , paczka LM, Taifun

  • Atropa belladonna (pokrzyk wilcza jagoda)
  • Pozytywne przeżycie

Nie dotyczy

Trip raport z 17 jagód wilczej jagody który napisałem tydzień temu to tylko tłumaczenie z erowida, więc ten nie ma z tamtym nic wspólnego. 

Zafascynowany naszymi rodzimymi roślinami psychoaktywnymi postanowiłem zakupić nasiona wilczej jagody oraz bielunia w celu uprawy ich. Roślinki już są spore, więc pokusiłem się o przetestowanie "mikro-dozowania" liści wilczej jagody, bo spotkałem sie z (jeszcze) niepotwierdzonymi informacjami jakoby małe dawki alkaloidow tropanowych powodowały realistyczne i wyraźne marzenia senne. 

randomness