2,5-latek odurzony narkotykami

Za pozostawienie dwuipółrocznego dziecka bez należytego dozoru i narażenie jego życia i zdrowia na niebezpieczeństwo na skutek połknięcia narkotyków odpowiedzą przed krakowskim sądem rodzice Lilianna M. i Wojciech W.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2145

Do wypadku doszło w pierwszych dniach stycznia tego roku, kiedy dziecko wyjęło z kieszeni spodni ojca pozostawione tam woreczki z narkotykami. Chłopczyk, myśląc zapewne, że są to cukierki, połknął cztery tabletki środków odurzających. Były wśród nich substancje silnie halucynogenne, wywołujące m.in. wrażenie spadania w przepaść i paniczny strach. Zaniepokojona zachowaniem dziecka matka zawiozła je do szpitala, gdzie przeprowadzono płukanie żołądka.

Jak podkreśla prokuratura, szybka reakcja matki pozwoliła uniknąć negatywnych skutków zażycia narkotyków. Akt oskarżenia w tej sprawie skierowano do Sądu Rejonowego dla Krakowa Nowej Huty - powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska.

Oskarżeni rodzice przyznali się do winy i zgłosili chęć dobrowolnego poddania się karze. Ich wnioski prokuratura przekazała razem z aktem oskarżenia do sądu. Ojciec odpowie także za posiadanie narkotyków.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

ta? (niezweryfikowany)
"Były wśród nich substancje silnie halucynogenne, wywołujące m.in. wrażenie spadania w przepaść i paniczny strach " jasne, a skad mogli wiedziec jakiego tripa mial 2,5 latek? moze se jeszcze tr spisal i na ng wysle
narc (niezweryfikowany)
pierwsze sliwki robaczywki...
k.t. (niezweryfikowany)
Ale przyznajcie, że mimo wszystko mocno to nieodpowiedzialne ze strony rodziców, że prochów przed dzieckiem nie chowają. Tacy ludzie sprawiają, że legalizacja w tym kraju na zawsze może pozostać w sferze marzeń.
xxx (niezweryfikowany)
&quot;Były wśród nich substancje silnie halucynogenne, wywołujące m.in. wrażenie spadania w przepaść i paniczny strach. &quot; <br> <br>A ja poprosze 2 tabletki wywolujace m.in. uczucie kapieli w cieplym morzu oraz efekt wspinaczki wysokogorskiej...buahahha...
El Igorro (niezweryfikowany)
Ta agencja wygrałaby każdy konkurs na brednie roku w kategorii &quot;Opowieści i kolorowe wizje dziennikarzy inteligentnych inaczej &quot;.
cierń (niezweryfikowany)
no ja sie zgodze za artykuł jest z księżyca wzięty i nastawiony an robienie sensacji, ale zgodzę się też że rodzice mocno nieodpowiedzialni :/ chociaz jak sie zastanowic takiego szkraba ciezko pilnowac na kazdym kroku 24h/dobe, jak nie zezre kwasów to sie napije krecika do rur albo co :/
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

Substancja: LSD-25, Turborower3000

Doświadczenie: thc na porządku dziennym, kilka piguł, okazyjne sesje speedowe, Heminevrin (nie polecam)
  • Gałka muszkatołowa
  • Pozytywne przeżycie

Spontan. Bardzo dobry humor, trochę zmęczenia po siłce, samotność, brak traum etc. Otoczenie- własny pokój.

Zakończywszy kilkutygodniowy proces regeneracji (przynajmniej w mojej opinii) ostatnio poczułem chętkę na coś miłego i poleciałem na 15 tussidexach w bardzo fajny stan. Niedługo też wrzucę report, bo działy się rzeczy totalnie odmienne od tego, co mam zawsze. Czułem się świeży jak nigdy. Szczęście, które dzięki dysocjacji zyskałem, rozpierało mnie i niewątpliwie składało się na korzystne S&S do lotu poniżej opisanego. Więc- dwa dni po owej deksowej eskaladzie dałem też szansę innemu środkowi dla biednych nastoletnich triponautów- gałce muszkatołowej. 

Oto co wynikło:

  • Benzydamina

To bylo PIEKNE przezycie! Naprawde Tantum Rosa robi robote!!!


Dzien jak Niecodzien

  • Dimenhydrynat

Moje pierwsze Avio.


Stopien zaawansowania: niski(mj sporadycznie, 1x Tussipeckt w przyszłosci

gałka muszkatałowa i benzydamina)


Substancja: Aviomarin


Metoda zażycia(nie po śmierci): doustnie 20x50mg


Set & setting: Dom, mieszkanie w bloku siostra tuż obok ojciec ma zaraz

wrócic z roboty, oczekuje haloonow


Efekty: Fajne Haloony, oszołomienie, poważne problemy z mową i rownowaga