REKLAMA
13-latek zmarł po wdychaniu gazu z zapalniczki

Nie żyje 13-latek, który prawdopodobnie zatruł się gazem do zapalniczek. Do tragedii doszło podczas głupiej zabawy - chłopiec wspólnie z kolegą wdychał gaz z zapalniczki.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Gazeta Wrocławska
Damian Bednarz
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

696

Nie żyje 13-latek, który prawdopodobnie zatruł się gazem do zapalniczek. Do tragedii doszło podczas głupiej zabawy - chłopiec wspólnie z kolegą wdychał gaz z zapalniczki. Dokładną przyczynę śmierci dziecka poznamy dopiero po sekcji zwłok.

Do tragedii doszło w czwartek w Kłodzku. - Chłopiec miał drgawki i problemy z oddychaniem. Jego przyrodnia siostra wezwała pogotowie, ale niestety dziecka nie udało się uratować - mówi portalowi GazetaWroclawska.pl Krzysztof Bal z kłodzkiej policji. - Wiemy że podczas zabawy chłopak wspólnie z dwunastoletnim kolegą celowo wdychał gaz z zapalniczki - dodaje Bal.

Dwunastolatkowi nic się nie stało.

- Jeszcze wczoraj prokurator i policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Dzisiaj rano został przesłuchany drugi małoletni uczestnik tego zdarzenia. Obecnie trwają czynności procesowe - mówi Jan Sałacki, prokurator rejonowy z Kłodzka.

Oceń treść:

Average: 1 (1 vote)
randomness