Zamulony, brainfog znika na 2 dni w miesiącu

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 9 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


Witam, od roku podczas dnia normalnie nie mam siły i nie przetrwał bym bez tyrozyny suplementowanej tak jak trzeba ale to nie pomaga na to zamulenie które potrafi zniknąć dwa razy na miesiąc i mój mózg odbiera wszystkie bodźce tak jak trzeba u normalnego człowieka. Na lekcjach na przełomie 2016/2017 spałem bo nie miałem siły, histeryczka często mi mówiła, że chodzę jak pijany, a inni ziomale z ławki spali bo jarali rano z lufki, ja jeszcze wtedy nie miałem żadnej wiedzy o narkotykach. A we wrześniu zauważyłem że moje zamulenie to straszny koszmar i zacząłem walczyć sam ze swoim organizmem, Piracetam już daje mi brainfoga a kofeina wszystko pogarszać. Czy to psychoza?
Rejestracja: 2014
  • 217 / 25 / 0


Jeżeli nie jest to wina jakiś medykamentów/suplementów które stosujesz albo ćpania czy chlania to myślę, że najlepiej się z tym udać do neurologa.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.
Rejestracja: 2018
  • 174 / 9 / 0


Idź do psychiatry, kurwa
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


[mention]Szponciciel[/mention] Neurolog przepisała mi piracetam.
[mention]umrzemywcierpieniu[/mention] Byłem, przepisała mi Apra Antypiprazolum
Rejestracja: 2007
  • 474 / 49 / 0


Po pierwsze, arypiprazol*, kurwa.

Jest w tym wszystkim jakiś absurd lub też wiele nie dopowiedziałeś. Zgłaszasz "zamułę", a psychiatria ci na to zapisuje neuroleptyk. Nie zastanowiło cię to ani przez chwilę? Powiedz lepiej co tam psychiatrycznie u ciebie rozpoznano, wtedy będziemy mogli pogadać o leczeniu. Inaczej: masz to schizo czy nie?
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


@dajmon proszę wybaczyć
Zgłosiłem zamułę i wrażenie bycia obserwowanym w autobusie mimo, że wiem, że nikt mnie nie obserwuje, i że mam problemy ze snem i podkreśliłem jej zamulenie, bo na tym mi zależy, aby poszło sobie w pizdjats. sen mam przerywany. Pokazałem jej świstek EEG od neurologa (mniejsze fale jednej z półkuli, ale wg neurologa to nie ma związku z moim zamulaniem a fale można wyprostować piracetamem)
Zaś psychiatra kazała nie brać nootropilu podczas kuracji tym arypiprazolem, mimo to brałem bo praktyki kucharskie są koszmarem, a ja nie mogłem ustać na nogach od tej Apry - biorę przed snem. Ona nic mi nie powiedziała, czy to nerwica czy schizofrenia, jak ktoś mnie pyta co mi jest to odpowiadam jakaś tam mała nerwica. Strasznie dziwne jest to, że cukier mnie usypia, T3, T4 itp wyszły w normie, a potem pojawiły się problemy ze snem, lekarz rozkłada ręce.

Dopowiem, że nie miałem łatwo, ale też nie było ciężko, choć byłem bezdomny, zmarła mi siostra w wypadku samochodowym, byłem popychadłem na podwórku i w szkole, byłem uzależniony od kompa, byłem głuchy na jedno ucho przez pół roku.
I teraz tak: dzień bez zamuły i tego wrażenia bycia obserwowanym poprzedzony jest snem bez przerwy choć na innym forum pisałem, że gdy kleją mi się powieki i wchodzę w sen dzięki temu, to tak jednak nie jest. Ostatni raz tak miałem dwa i !pół raza! (jeden dzień nie miałem aż takiej zamuły, ale i tak ją miałem) I wystąpiło to na początku grudnia, a znajomi byli znów naprawdę zaskoczeni, że faktycznie nie jestem osobnikiem z niskim IQ. Nie wiem, ale to może mieć znaczenie: w wakacje nadużywałem... masturbacji teraz walczę z własną ręką, aby tam nie sięgać i się udaje.
Rejestracja: 2018
  • 50 / 2 / 0


Nalogowa masturbacja, zwlaszcza do porno, moze powodowac zmeczenie i zamulenie, sam tak mialem (3-7 razy codziennie, przez kilka lat moze zdarzyly sie z dwa dni gdy tego nie robilem), aczkolwiek jak to bylo tylko przez wakacje, to nie jest to jakos dlugo. A tego objawy duzo osob ma, poczytaj na NoFap historie ludzi. Tak czy inaczej raczej nie tylko to jest problemem, ale z calego serca radze kontynuowac abstynencje (te z wlasna reka), bo moga z tego wyniknac same dobre rzeczy. Jak to ktos napisal - you never regret NOT masturbating.
Rejestracja: 2018
  • 174 / 9 / 0


Ty to chciałeś napisać w tym temacie @up? czy w innym?

Mi brainfog znikł, od kiedy przestałem palić mj. No i poza epizodem z ketonami, one naprawdę delete'ują logiczne myślenie. Trzeba pamiętać, żeby wcześniej zrobić kopię zapasową (wiedzieć kiedy przestać) bo późniejsze odzyskiwanie (detoks) może być uciążliwe.
Rejestracja: 2015
  • 1027 / 177 / 6


19 stycznia 2018nerdian pisze:
I teraz tak: dzień bez zamuły i tego wrażenia bycia obserwowanym poprzedzony jest snem bez przerwy
Czyli w pozostałe dni nie jesteś wyspany?
Posty: 9 Strona 1 z 1
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości