Wiadro.

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 37 / 5 / 0

Wiadro, wiadro - z finezją ćpania to również przepadło. Chyba, że palimy z Morza, a najlepiej Oceanu. Swoją drogą, jarał ktoś z oceanu? Proszę napiszcie choć krótką recenzję, bo bardzo mnie ta sprawa nurtuje.
  • 1 / / 0

Odkąd pamiętam paliłem zawsze jointy albo klasycznie z lufy, ale ostatnio naszła mnie ochota na wodospad i to była jedna z najgorszych faz w moim życiu. Było mi mega niedobrze i brakowało tych przyjemnych aspektów mj. Wczoraj znowu zrobiłem sobie wodospad, myśląc, że tamtejsza fazka to był jakiś wypadek. No i znowu nie weszło jak należy. Muszę wspomnieć, że paliłem ten towar co zawsze i nigdy tak nie miałem. Do wodospadów nabiłem tyle co zawsze spalam w lufie. Czy to było to słynne przegrzanie?

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

14- i 15-latka miały ponad 3,5 promila. Pijane wpadły do stawu

W poniedziałek 12 sierpnia w godzinach popołudniowych oficer dyżurny zabrzańskiej komendy odebrał zgłoszenie, które dotyczyło dwóch nastolatek...
  • 108 / 9 / 0

^ "Przepaliles" się najwidoczniej i tyle.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata