Wiadro.

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Posty: 153 Strona 14 z 16
Rejestracja: 2019
  • 37 / 6 / 0

Wiadro, wiadro - z finezją ćpania to również przepadło. Chyba, że palimy z Morza, a najlepiej Oceanu. Swoją drogą, jarał ktoś z oceanu? Proszę napiszcie choć krótką recenzję, bo bardzo mnie ta sprawa nurtuje.
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0

Odkąd pamiętam paliłem zawsze jointy albo klasycznie z lufy, ale ostatnio naszła mnie ochota na wodospad i to była jedna z najgorszych faz w moim życiu. Było mi mega niedobrze i brakowało tych przyjemnych aspektów mj. Wczoraj znowu zrobiłem sobie wodospad, myśląc, że tamtejsza fazka to był jakiś wypadek. No i znowu nie weszło jak należy. Muszę wspomnieć, że paliłem ten towar co zawsze i nigdy tak nie miałem. Do wodospadów nabiłem tyle co zawsze spalam w lufie. Czy to było to słynne przegrzanie?

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Odważne wyznanie Marka Sekielskiego: "Brałem kokainę pracując w "Faktach" TVN."

Marek Sekielski bardzo otwarcie i odważnie przyznał się do uzależnienia od alkoholu i brania narkotyków w czasie pracy w „Fatach” TVN. Nie ukrywa, że jest osobą uzależnioną. „Przepracowałem już wstyd, który towarzyszy często alkoholikom. Także w sytuacji, gdy ktoś proponuje alkohol albo zaprasza na imprezę” - powiedział w rozmowie z magazynem „Wprost”.
Rejestracja: 2019
  • 550 / 43 / 0

^ "Przepaliles" się najwidoczniej i tyle.
Rejestracja: 2019
  • 3 / 2 / 0

Co za dużo to niezdrowo :D Po co się męczyć z wiadrem i jego przygotowaniem, jak można skorzystać z bonga, gdzie woda coś tam przefiltruje, a przy niektórych modelach dodatkowo lód schłodzi dym, co jeszcze poprawia finalny smak i odczucia :)

Muszę się jednak przyznać, że zanim to zrozumiałem, to kilkadziesiąt butelek w swoim życiu przeciąłem :D
Rejestracja: 2019
  • 2 / 1 / 2

@Rumak kiedyś w NL z morza próbowaliśmy- nic specjalnego plus cala gęba w słonej wodzie ;)
Rejestracja: 2016
  • 1 / / 0

12 kwietnia 2019Rumak pisze:
Wiadro, wiadro - z finezją ćpania to również przepadło. Chyba, że palimy z Morza, a najlepiej Oceanu. Swoją drogą, jarał ktoś z oceanu? Proszę napiszcie choć krótką recenzję, bo bardzo mnie ta sprawa nurtuje.
Zdarzyło mi się kilka razy walnąć tłoka z zatoki Bałtyckiej. Generalnie całkiem sympatycznie przy małych falach, ale raz już gotowy do ściągnięcia bucha stoję w tym morzu i nadleciała taka fala że wbiła mi w ułamku sekundy całą zawartość butelki do płuc... potem kaszel i z pół godziny popijania wody, odechciało mi się po tym małym incydencie walić z morza.
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

Wiadra są nie dość że super ekonomiczne to jeszcze dają potężną pizdę, która przy dobrym nabiciu zmiata nie jednego amatora. Nie dość że z wiaderka można zdrapać soki i zajarać to jeszcze zostaje nam Lufka (Która bądź co bądź w skrobance od nowa zyska soczki do styrania). Jak jest więcej osób to nie opłaca się nawet Bata kręcić, lepiej jest zafundować wszystkim godzinną jazdę na Naszej ukochanej Mary :liść: . Jaki sposób palenia w.g Was jest jeszcze przyjemny, daje mocne efekty i jest ekonomiczny? Peace %-D
Online

Re: Wiadro.

Rejestracja: 2014
  • 9129 / 1247 / 0

Bongo np.
"Soczków" (jak ładnie nazwałeś substancje smoliste) nie opalam / nie skrobię, bo taka jednorazowa akcja musi pewnie katować płuca, jak miesiąc palenia fajek.
Rejestracja: 2015
  • 32 / 2 / 0

Ja uwielbiam jointy, jeśli palę z kimś. Samotnie preferuję wiaderka, gdyż lubię mocne ujebanie się a do tego jest to chyba najbardziej ekonomiczny sposób zażywania mj. Jestem świadom tego jak szkodliwy jest ten sposób zażywania, lecz chcęć mocnego porobienia się wygrywa nad rozumem. Pozdrawiam wiadrowiczów, peace
Rejestracja: 2011
  • 2439 / 408 / 0

12 stycznia 2020davidoffffffffff pisze:
preferuję wiaderka, gdyż lubię mocne ujebanie się a do tego jest to chyba najbardziej ekonomiczny sposób zażywania mj.
Waporyzator na 220 stopni + przejściówka do solidnego bonga i wiaderko staje się kompletnie nieekonomiczną metodą palenia dla dzieci :)
Posty: 153 Strona 14 z 16
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 1476 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości