Wiadro.

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Posty: 153 Strona 13 z 16
Rejestracja: 2014
  • 8745 / 1177 / 0

Jako wiaderka można użyć np jeziora (pod warunkiem braku fal). Jeżeli ktoś nie ma w domu jeziora to... niech se kupi - co to za palacz, co nie ma jeziora w domu.
Rejestracja: 2018
  • 10 / / 0

Ja robiłem z rzeki bezpośrednio i było zajebiście(taka rzeczka z 10m szerokości. Musiałem wejść do wody co prawda ale ciepło było. Butla 2l po wodzie mineralnej, lufa wgrzana w korek, guma do żucia jako uszczelka i jazda.
Plener to plener, a wiadro w plenerze to już jest mistrzostwo. Polecam.

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Białystok: Narkotyki w wojsku. Żandarmeria zatrzymała 24-letniego dilera żołnierzy

W domu podejrzanego mieszkańca powiatu białostockiego znaleziono około pół kilograma amfetaminy i nielegalny alkohol.
Rejestracja: 2014
  • 8745 / 1177 / 0

W plenerze zawsze lepiej - więcej bodźców.
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 751 / 0

Preferowałem w domu niż w plenerze.
W domku jest po prostu wygodniej.
Rejestracja: 2018
  • 10 / / 0

Czy wygodniej to nie wiem. Jak się dobrze przygotować z prowiantami to w plenerze tyle samo szykowania co w domu. Byłem tak parę razy z nocowaniem(namiot/auto z materacem) i było zajebiście.
A najlepiej to wybrać się na dwie noce i z samego rana przywalić z butli - wtedy jak człek wyspany to trzyma solidnie i dzień upływa w szczęściu i radości(o ile do tego mamy ze sobą wszystko co chcemy).
Dodatkowo po wiaderku zdarzyło mi się ze dwa razy zaliczyć małego bada, który co prawda ustępował szybko, ale w plenerze nigdy mi się to nie zdarza - zawsze jest super. Ostatnio po mocnej makumbie zbierałem grzyby w lesie i to też było znakomite doznanie. Plener zawsze najlepszy jak dla mnie.

Re:

Rejestracja: 2018
  • 4 / / 0

21 grudnia 2005Mr.LaTacha pisze:
jak niema nic pod reką lepszego to my używamy:
papieru/sreberka ze srodka paczek od fajek dobrze sie ugniata i jest bardziej szczelny od zwykłego - moje zdanie

W sumie to poprawka: moje ziomki używjaą bo ja z wiadra jeszcze nia paliłem i narazie się nie przymieżam ;)
Ja tam polecam folie z buletki owinąć ciasno wokół lufki i wepchnąć we wcześniej zrobiona dziurę w korku
Rejestracja: 2014
  • 8745 / 1177 / 0

Ja wtapiałem tzw dupkę lufki w nakrętkę. Było szczelnie i wygodnie. 1 nabicie spokojnie wystarcza, żeby napełnić 2L butelkę.

W plenerze faza zawsze jest lepsza - bardzo dużo pozytywnych bodźców. Ja np lubiłem zjarać się i wyruszyć w las na grzyby. Zabierałem ze sobą więcej palenia, jakieś wino / piwa oraz prowiant. Wyprawa na pół dnia, ale 100 x lepiej niż przed kompem.
Rejestracja: 2019
  • 39 / 3 / 0

Ile wiaderek w życiu moim było to szkoda gadać, zawsze kopało zajebiście ale mnie osobiście butelka kopała mocniej, cóż może dym ostrzej działał. Świst w uszach po wiaderku to standard u mnie był oczywiście ten sposób jest bardziej ekonomiczny niż lufką a tym bardziej blantem(ale tu już chodzi o samą kulturę palenia).
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 751 / 0

Wiadro się pali jak ma się mało towaru i chcemy jak najbardziej ekonomicznie wykorzystać marihuanę, moc posiada wielka.Możemy sobie regulować wielkość cybucha ( jeśli robimy z foli kuchennej ).
Rejestracja: 2018
  • 1750 / 361 / 25

Wiadro się robi jak chcesz się nakurwić jak najmocniej po prostu, raz 5 gramów w dwa dni tak przerobiłem z ziomalem, cały czas graliśmy w lola i trzaskaliśmy wiaderka. Nwm dlaczego ale ja po prostu lubię cały ten proces składania wiadra a potem palenia zioła tym sposobem, bardziej nawet niż wodospad czy palenie z bonga.
Posty: 153 Strona 13 z 16
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 1219 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości