Wasze hospitalizacje.

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

Użytkownik zbanowany
  • 3809 / 419 / 11

Jak w temacie. Wątek umieściłem w kryzysowych, aby odstraszał potencjalnych wariatów.

No ja nie napiszę, bo nie ma czym się chwalić.
Ale pytam was, piszcie po czym itp. Edukacyjnie.
  • 2835 / 198 / 0

Browar + seta + joint + seta + browar + jakiś pedalski drink + piwo+ joint + shot+ browar + pixa (~~200mg MDMA) + 300mg koki + 200-400mg fety + browar + seta + seta + 0,5l na dwóch + browar + pewnie coś jeszcze %-D wszystko na podkładzie z benzo i opio oczywiście, uzależnienie nie wybacza
Obudziłem się w szpitalu, między 3 a 4 promile (nie pamiętam) pod kroplówką, wstałem, pogadałem z dziadkiem obok, skorzystałem z łazienki, wziąłem wypis i po zlokalizowaniu szpitala obrałem kurs na DOM. Nie wiem co mają w tych kroplówkach ale stawia na nogi.
Liczy się?

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Tak "wciąga" Jaś Kapela. Pod wpływem narkotyków napisał przewodnik po klubach (wywiad)

Żeby napisać książkę "Warszawa wciąga. Tu byłem, tu ćpałem, tu piłem" Jaś Kapela zwiedził wiele warszawskich klubów, w których narkotyki są na wyciągnięcie ręki. Zażywał (ponoć) większość z nielegalnych substancji. Swoje doświadczenia spisywał, będąc (ponoć) na haju... jest i wzmianka o nas ;)
Użytkownik zbanowany
  • 3809 / 419 / 11

Tak.
Grubo.
Użytkownik zbanowany
  • 3809 / 419 / 11

Może wyznaczymy wskaźnik niebezpieczeństwa. Jak skala promieniowania.
1- 5.
Daję 3.
Trzy czaszki.
  • 546 / 90 / 0

3 dni na 3mmc, 4ty dzien na alfa pvp + vodka + 5f-amb = ostra niewydolnosc nerek o 4 nad ranem cialo padlo na ziemie i wpadlo w 3dniowa spiaczke zakonczona na nefrologii i dializach. przynajmniej przekonalem sie, ze ketony najwyzej do trucia szczurow sie nadaja. :cheesy:
Użytkownik zbanowany
  • 3809 / 419 / 11

Ojej.
3,5.
Użytkownik zbanowany
  • 3809 / 419 / 11

Gość, który pociągnął giebla z butli zasługuje na 3,8.
post2599213.html?hilit=najgrubiej#p2599918
Panie i Panowie, poprzeczka coraz wyżej.
  • 422 / 48 / 0

40-50mg klonazepamu i 6 gram tramadolu
14 oddechów na minutę a minimum jest chyba 16. gdybym zasnął to bym się już nie obudził.

super temat i szanuje doświadczenia przedmówców.
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2017 przez overandout, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik zbanowany
  • 3809 / 419 / 11

No ale bez jaj.
Teraz to żartujesz sobie.
Ja w to nie uwierzę.
Jesteś jebany android kurwa. Pierdolone ćpuny.
  • 546 / 90 / 0

london co taka slaba ocena za 3 dni spiaczki? :/

ale jak srtn przyjdzie tofakt, ze wiecej dostanie.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata