Dział poświęcony zapytaniom użytkowników wobec ich spraw bieżących.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 9 / / 0
siema pytanie z innej beczki prosiłbym o jakieś rady jak ktoś zna temat. Uzależniony jestem od bieda ketonów oraz klonów od 16 roku życia nie radzę sobie, juz się z tym nawet pogodziłem. Ostatnio odjebało mi totalnie nie bylem sobą w ciągu. Mam sprawę za kradzież z włamaniem paragraf 279 3dni z rzędu to zrobiłem żałuję tego bardzo. Sprawę mam za tydzień nie wiem co myśleć do więzienia nie chce iść tego się najbardziej boje. Nie byłem nigdy karany. Na myśl o więzieniu dostaje stanow depresyjnych. Prosiłbym bez krytyki jeśli ktoś coś może doradzić co mówić mam, cokolwiek sytuacja kryzysowa.
Mam 19lat aktualnie. Pozdrawiam tych co wyszli z tego bagna jakikolwiek to był nałóg
  • 365 / 103 / 0
Jakiegoś prawnika masz ? Jeśli Cie nie stać to spokojnie możesz poprosić o adwokata z urzędu. To byłoby najlepsze wyjście.
Lepiej trzymać nos w książkach niż w cudzych sprawach 📖
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa

Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.

[img]
92% czy 1,9%? Jak nagłówki zmieniają odbiór badań o marihuanie

W ostatnich tygodniach w medium Medonet pojawił się alarmujący nagłówek mówiący o „92% wyższym ryzyku poważnych zaburzeń psychicznych u młodych osób używających marihuany”. Taka liczba silnie działa na wyobraźnię i niemal automatycznie wywołuje emocjonalną reakcję czytelnika. Zanim jednak potraktujemy ją jako dowód nadciągającej katastrofy zdrowotnej, warto przyjrzeć się samemu badaniu, jego metodologii oraz temu, co w języku statystyki ta liczba faktycznie oznacza.

[img]
Marihuana zaburza pamięć na różne sposoby

Palenie marihuany nie tylko pogarsza pamięć. Aktywny składnik konopi ją reorganizuje – odkryli badacze z Washington State University (USA).