Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 52 / 6 / 6
jestem zdesperowany żeby dowiedzieć sie czegokolwiek w mojej sprawie, zaczynając wiec...
Niedawno bylem w psychiatryku ze wzgl na odstawienie majki i stany depewsyjne.
Na oddział po ustąpieniu skręta przemycilem pare MST-kow, pech chcial ze podczas podawania sobie roztworu do mojego pokoju weszla lielegnkarka, skonfiskowala mi strzykawke z roztworem i powiadomila oddzialowego, który zawiadomil policje.
Wczesniej wspolpacjent przemycil sobie od tego samego dila(do którego daldm mu kontakt) morfine która przedawkowal. Zodtal zabrany do szpitala na OIOM ale wyszedł z przedawkowania calo. Grozi mi cod w związku z jego sprawa? Jakies udzielenie albo pomoc w zdobyciu narkotyku? Wiem ze mi na 100% groza problemy za posiadanie,chociaż taka śmieszna ilość dodając fakt ze jestem osoba uzależnioną może skutkować umorzeniem. W związku ze sprawą został zabrany mi telefon, w wiadomościach są dowody na inne rzeczy na mnie, np sprzedawanke znajomym benzo... Cos mogą mi dodatkowo tez wjebac w związku z tym?
w razie potrzeby proszę o kontakt prywatny
  • 1055 / 153 / 0
Myślę, że mogą grozić konsekwencje tym bardziej, że są świadkowie. Przy tym nie wiadomo czy koleś, co przedawkował będzie milczał. Musisz zadbać o to, żeby jego zeznania Ciebie nie pogrążyły, a przede wszystkim wynająć dobrego papugę od spraw tego typu właśnie. Może najpierw zadbaj o poradę prawną jeśli jeszcze możesz i się nie wysypałeś zanadto.

PS.
Wszystko jedno, zawsze można zmienić zeznania i w tym zakresie również jest w stanie pomóc dobry prawnik.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.