Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 1 z 2
  • 132 / 21 / 0
Słuchajcie pierwszy raz w życiu miałam odczynienia z różowym proszkiem podobno było to 2C-B zwane różowa kokaina ? Brał to ktoś ? Po niczym nigdy nie miałam takiego popędu seksualnego jak i mój parter , nawet po mmda czy kokainie , odpaliło nas tak ze szok , tylko potem mega dół i zjazd … Jak zadziało to na was jeżeli ktoś miał odczynienia ? Podobno trzeba bardzo uważać z dawkami i dziwi mnie to ze chyba nadal mam to w organizmie bo na papierze po 2 zostaje różowy ślad , jak sie z tego oczyścić
No bo co? No bo mogę
  • 4371 / 667 / 0
Nie ma czegoś takiego jak 2C-B zwana rozowa kokainą. Wybierz jedno z trzech, nie wiem co to mogło być, wiem że amfetamina może być rozowa bo taka miałem, jest t efekt tego że produkt nie został dostatecznie oczyszczony, z różowym 2C-B czy kokainą się nie spotkałem.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 456 / 62 / 6
@Ola76 Po 2C-B nie ma zjazdu. Więc to pewnie MDMA albo jakiś keton
  • 132 / 21 / 0
No ja właśnie nie wiem co to było dlatego dopytuje , tu … wiem tyle co wyczytałam w necie jak MDMA to to nie działało , pierwszy raz spotkałam się z takim czymś , No ale uczucie mega

Fuzja / 909
05 czerwca 2022GalaktycznyBiznesmen pisze:
@Ola76 Po 2C-B nie ma zjazdu. Więc to pewnie MDMA albo jakiś keton
MDMA napewno nie a keton tzn ? Bo nie jestem w temacie ?
No bo co? No bo mogę
  • 456 / 62 / 6
@Ola76
Ketony to grupa substancji do których zalicza się na przykład mefedron i klefedron
  • 5 / 6 / 0
PINK COCAINE
W 1 gramie pink cocaine znajduje się 120 mg czystego bezwodnego 2CB Hbr.
Pozostałe 880 mg stanowi wypełniacz do tabletek i barwnik koloru różowego
  • 1 / / 0
https://youtu.be/VOjAlLoXOhQ a może to ten wynalazek?
  • 1 / / 0
Tez zauwazylem ostatnio taka odmiane, fajnie kąsało ale pozniej zrobilo sie rozowe
  • 6 / 2 / 0
A może to dekstramfetamina była? Jak ktoś to kuchcił rozdzielając enancjomery kwasem winowym, a na koniec tego nie doczyścił, to po pewnym czasie może się produkt robić różowy, a z czasem nawet i czerwony...
Ale no ogólnie to gdybanie tylko, pewność mieć można testując dany sort, choćby i odczynnikami z SIN'u, wówczas wątpliwości prędzej idzie rozwiać..
  • 74 / 11 / 0
@Ola76 Ja widziałem u jednego vendora "pink cocaine", a było to 2C-B z wypełniaczami przeznaczone do stosowania polowego, gdzie nie ma możliwości dokładnego odmierzenia czystego 2C-B. Podnosi libido, ale zwały po tym nie doświadczyłem.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.