Pregabalina - KNAJPA ZGABIONEJ DYSOCJACJI

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 701 / 137 / 0

U mnie póki paczka pod ręką to nie ma szans na żadne detoksy. Dopiero jak wyzeruje wszystko to odpoczywam. Ostatnio sobie zrobiłem 2tyg reset na trzeźwo (pomijając weekend gdzie weszło 200mg kody i 2 piwa), dziś dzień zaczynam od 2g fenibutu, chciałem jeszcze trawę ogarnąć, ale chyba nic z tego, jak mnie wkurwia to uganianie się za patologią która to sprzedaje...Może jak się skończy fenibut to ogarnę paczkę 75mg żeby gładko wylądować. 150mg się boje, bo gdy je miałem to zarzucałem bez opamiętania, 75mg trochę łatwiej mi ograniczać i odstawiać.
  • 238 / 46 / 0

Czy można spodziewać się jakichś istotnych interakcji między pręgą a piracetamem?

Malinowska: Fundamentem amerykańskiej wojny z narkotykami jest rasizm

Właśnie mija 50 lat od ogłoszenia przez Richarda Nixona wojny z narkotykami. Dzisiaj dobrze już wiemy, że jedną z jej głównych intencji była kontrola mniejszości etnicznych w Stanach Zjednoczonych. Wiemy to m.in. z dokumentów czy relacji jego współpracowników – mówi Kasia Malinowska, dyrektorka Global Drug Policy Program w Open Society Foundations.

Nowa Zelandia zdelegalizuje papierosy? Urodzeni po 2004 roku nie będą mogli palić

Nowa Zelandia ogłosiła szereg propozycji mających na celu zakazanie palenia pokoleniu młodych urodzonych po 2004 roku. Ma to przybliżyć kraj do celu, jakim jest uwolnienie się od papierosów do 2025 roku.
  • 424 / 27 / 0

A ten fenibut to jak się ogarnia?? XD
Jak wy recki ogarniacie na tą pregabe?? Z paroma psychiatrami macie do czynienia? Że tak dużo tego macie hehe
  • 1658 / 418 / 0

Mi normalnie jedna psychiatra już kolejny rok pisze, obecnie 600mg dziennie.
  • 15 / 2 / 0

jak dla mnie pregabalina to teraz nowy "trend" przy wszystkich zaburzeniach leku uogólnionego, stanach jakichś niby depresyjnych. Mi z buta paychiatra przypisał 150mg na właśnie gadkę o takich stanach a kolejny 75mg kilka op. bez konkretnych wyjaśnień i tłumaczeń. Mam wrażenie, ze na pregabe stała się mega moda wzamian za benzo :świnia:
  • 424 / 27 / 0

Up
Masz rację, ja zapytałem mojego psychiatry o pregabaline (myślałem że nie będzie chciał wdrążyć) a On do mnie ze spoko i że sam lubi pregabaline. I się zastanawiam o to słowo "lubi", czy lubi nią leczyć czy sam jeść 😂
  • 15 / 2 / 0

^dokladnie, poza tym wchodząc do jednego z gabinetów widze całe ściany obklejone "pregabalin sandoz" "pragiola" toz to po prostu nowy trend, lek na wszystko :pacman:
  • 701 / 137 / 0

10 czerwca 2021Swiezzy pisze:
A ten fenibut to jak się ogarnia?? XD
fenibut jest sprzedawany jako suplement diety, na allegro można kupić.
  • 4067 / 591 / 0

Ta prega to nowy hit Big Pharmy.
Bezpieczniejsza niż benzo bo już ulotek z benzo nie zmienia a jest wyraźnie napisane że uzależnia.
A Pregaba?
Lekarz nue musi się bać o swój tylek.
  • 424 / 27 / 0

Sam sobie nie ufam. Apetyt rośnie w miarę jedzenia hah.
Właśnie wróciłem z
mefedronowo-alkoholowej nocki u ziomka. No i już powiększyłem pręgę, 750mg sobie wziąłem. Zobaczymy co będzie za 1.5h 😁

Edit. Kurde chyba po tym mefedron nie działa coś na mnie ta prega. A minęło już 2h. :halu:
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 2424 uczestników Wejdź na czata